Сб, 18.11.2017, 21:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 20«12567891920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 09:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:01
Глинський__Ярослав Дата: Сб, 28.02.2009, 16:59 | Повідомлення № 91
Видавець посібників
Постійних відвідувачів теми повідомляю, що після повідомлення № 94, як автор теми, я ставлю у цьму місці "крапку... з комою".
З поданих апеляцій лише апеляція Морзе досягла цілі, з чим її можна привітати.
Аналіз конкурсних матеріалів, які я отримав з Києва: експертних висновках, листків оцінювання і протоколів я опублікую у травні.
Буде дуже цікаво.
;

Відредаговано: Глинський__Ярослав - Сб, 28.02.2009, 17:01
NatVovk Дата: Сб, 28.02.2009, 18:20 | Повідомлення № 92
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Quote (filnick)
Якби ще хоч один з них побачити і прочитати

Доброго дня, шановні інформатики.
Тема підручників, це дуже сумна тема. Хороших немає, й не очікується.
Да й ло програм є претензії. Деякі з них складені так, що за ними не можна вивчити інформатику.
Я також зверталася до авторів (благо, що всіх знаю особисто) з проханням дати хоча б деякі фрагменти для презентування вчителям на сторінках нашої газети «Інформатика». відгукнулися не всі. З прочитаного ми дали лише фрагмент з Морзе. (див. перший жовтневий номер 2008). Інше не сподобалось (багато помилок у визначеннях). Отже, хороших книжок не очікуємо.
Висновок. треба готувати свої конспекти.
VV Дата: Сб, 28.02.2009, 20:06 | Повідомлення № 93
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (NatVovk)
треба готувати свої конспекти.

Що ми і робимо роками. Але дітям краще на уроці працювати, а не конспекти писати. А книжку дома читати. Книжка треба однозначно. Єдину вимогу висуваю до підручника - це зрозумілість мови викладеного матеріалу.
Newbie Дата: Сб, 28.02.2009, 20:18 | Повідомлення № 94
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
70. Інформатика (авт. Ривкінд Й.Я., Шакотько В.В., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.) видавництво «Генеза»;

не знаю чи те, що сьогодні отримала - це для 9 класу, чи для 10 (2008 рік видання), але мені дуже сподобалось: саме як базовий підручник з інформатики. хоча він задекларований як дворівневий - і це теж дуже цікавий хід

а ще - дуже цікаво подивитись підручник Володіних: якщо у них є програма для 7,8 класів, то підручник для 9 - це буде продовження чи початок з нуля? і що в такому разі автори пропонують робити з тими дітьми, які почали вивчення інформатики за їхніми ж програмами (і в принципі досягнули непоганих результатів)?

NatVovk Дата: Нд, 01.03.2009, 17:35 | Повідомлення № 95
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (Newbie)
а ще - дуже цікаво подивитись підручник Володіних:

Ще раз доброго дня.
у мене вдома лежить підручник Володіних для 7 класу. Жахливий! Будемо сподіваюся, що у наступних підручниках вони повиправляли помилки. У мене виникає інше запитання:
Хто входить до тієї комісії, що обирає підручники, чому саме ці люди туди входять: Чому надають грифи дуже сирим творам? Може потрібно раніше розпочинати процедуру вибору підручників, давати змогу конкурсантам виправити всі помилки раніше, ніж масово розпочнеться друкування книжок?
Шестопалов Дата: Нд, 01.03.2009, 18:46 | Повідомлення № 96
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (NatVovk)
Може потрібно раніше розпочинати процедуру вибору підручників, давати змогу конкурсантам виправити всі помилки раніше, ніж масово розпочнеться друкування книжок?

Я про це вже писав у статті "Паперові літаки" замість підручників". Див. газету "Дзеркало тижня" http://www.dt.ua/3000/3300/63858/
Твердо впевнений, що підручники спочатку повинні пройти випробування в реальних умовах навчального процесу, редагуватися за відгуками та пропозиціями діючих вчителів і на рівних ринкових умовах для всіх видавництв виставлятися на "прилавок". А вже учні, вчителі і школи "грифують" їх, вибираючи кращі. Для цього потрібно всього на всього (!) передати в школи державні гроші на придбання підручників. Така схема давно працює в Європі. Наша Україна, мабуть, до цього очевидного і справедливого способу постачання шкіл якісними підручниками не скоро доживе. Чому? Відгадайте з 3-х разів!

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 01.03.2009, 18:51
Nicola Дата: Пн, 16.03.2009, 14:14 | Повідомлення № 97
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Отримали книги Я.Глинського(в одному екземплярі) Зараз вивчаю. Перше враження - ,,Зарецьку потрібно в макулатуру. Для чого такі застарілі книги та ще й називати підручниками, затвержувати гриф МОН їм!??
filnick Дата: Пн, 16.03.2009, 23:00 | Повідомлення № 98
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Nicola)
Отримали книги Я.Глинського(в одному екземплярі)

Отримали з відділу освіти чи купували?
Bandalak Дата: Пн, 16.03.2009, 23:11 | Повідомлення № 99
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
А ми Зарецьку отримали і викинули в металобрухт, а Глинського купували і вивчаємо!
grebenchukov Дата: Пн, 15.06.2009, 19:10 | Повідомлення № 100
Прописаний назавжди
Рейтинг: 31
Quote (Глинський__Ярослав)
Аналіз конкурсних матеріалів, які я отримав з Києва: експертних висновках, листків оцінювання і протоколів я опублікую у травні.

Ну і де? Вже червень.
filnick Дата: Пн, 15.06.2009, 21:34 | Повідомлення № 101
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (grebenchukov)
Ну і де? Вже червень.

Скоріше за все й самі підручники прийдуть у школи десь у ... грудні.
Ktara Дата: Пн, 15.06.2009, 21:41 | Повідомлення № 102
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
А у нас тоже Зарецкая :(
grebenchukov Дата: Вт, 16.06.2009, 16:19 | Повідомлення № 103
Прописаний назавжди
Рейтинг: 31
А у нас є і Зарецька і Глинський (І, ІІ ч.). Книжок Зарецької багато, а Глинського кожної частини по 11 штук :( . Міняю Зарецьку на Глинського 3 до 1 ;)
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 16.06.2009, 17:08 | Повідомлення № 104
Видавець посібників
Шановні вчителі та методисти!
Вітаю Вас із закінченням навчального року і бажаю приємного літнього відпочинку!
Настав час виконате обіцяне і продовжити обговорення питань підручників на форумі.
Перш за все інформую, що як автор я разом з редакторами закінчив підготовку рукопису мого підручника "Інформатика. 9 клас" до друку і з ним працюють поліграфісти.
Вихід книжки заплановано на 15 серпня.
Поступово я Вас проінформую про її зміст, застосовані методичні прийоми, дидактичне наповнення, оформлення тощо.
Я дуже надіюсь, що мені вдалося створити книжку найкращу з усіх моїх книжок і, можливо, найкращу серед інших книжок її номінації за критерієм якість/ціна.
Хто вже знайомий з моїми книжками і кому подобається мій стиль подання матеріалу, отримає особливе задоволення від роботи з цим підручником.
Те, що є люди, які її недооцінили на стадії проходження конкурсу тощо, залишимо це на їхній совісті.
При нагоді я Вам також розповім, як у мене на конкурсі вкрали третє місце, як це робиться і хто до цього причетний (якщо це Вам цікаво).
Залишайтесь на зв'язку.
Шестопалов Дата: Вт, 16.06.2009, 17:32 | Повідомлення № 105
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Глинський__Ярослав)
Я дуже надіюсь, що мені вдалося створити книжку найкращу з усіх моїх книжок і, можливо, найкращу серед інших книжок її номінації за критерієм якість/ціна.

Бажаю творчого і комерційного успіху Вашій книзі!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 7 з 20«12567891920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.