Пн, 20.11.2017, 17:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 20«12456781920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 09:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:01
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 29.01.2009, 18:15 | Повідомлення № 76
Видавець посібників
Нагороди: 3
Quote (Irina_Mix007)
Если будет проходить обучение так, то на мой взгляд, в старших классах нечего будет делать в паскале,

Ні, в старших класах я за традиційні методи навчання. Мова йшла про молодші класи.
Шестопалов Дата: Сб, 31.01.2009, 09:26 | Повідомлення № 77
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Читайте: "Заморожена освіта, або Чого очікувати освітянам і науковцям від Держбюджету-2009"
Автор: Станіслав НІКОЛАЄНКО (голова Громадської ради освітян та науковців України (ГРОНУ))
"Дзеркало тижня" № 3 (731) 31 січня — 6 лютого 2009 http://www.dt.ua/3000/3300/65268/

"... Взагалі, якщо поглянути в цілому на держбюджет 2009 року...
У ньому навіть не передбачалися кошти на друкування підручників."

filnick Дата: Сб, 31.01.2009, 14:40 | Повідомлення № 78
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Шестопалов)
Взагалі, якщо поглянути в цілому на держбюджет 2009 року... У ньому навіть не передбачалися кошти на друкування підручників.

Можливо, це для видавців вихід, бо як я писав на цій гілці у повідомденні №70
Quote (filnick)
коли держава відмовиться від оплати за підручники й покладе це на батьків, тоді запрацюють ті ринкові речі про які згадували і Євген Анатолійович і пан Ярослав.
Irina_Mix007 Дата: Пн, 02.02.2009, 12:43 | Повідомлення № 79
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (CN)
А у Володиных у их лицее много победителей олимпиад. Наверное их пособие не только для раскрасок.

Не смею судить о Володиных как об учителях, если есть олимпиадники, молодцы, но своих детей по такому учебнику учить не хочу!!! Очень горжусь тем, что мои ученики (80%) автоматом сдают информатику в ВУЗах, владеют работой со стилями, прекрасно форматируют, отлично справляются с логичесскими функциями excel, пректируют небольшие базы.И это благодаря прекрасно подобраным заданиям учебников Шестопалова. А с Петрыком они психологически становятся маленькими безответственными деточками. Во всяком случае, Я ТАК ДУМАЮ.

Додано (02.02.2009, 12:43)
---------------------------------------------

Quote (Глинський__Ярослав)
Ні, в старших класах я за традиційні методи навчання. Мова йшла про молодші класи.

Пане Ярослав! Я зрозуміла, що про молодші. Так сталося, що в цьому році я веду інформатику ще й в 2 класі. Діти прийшли вперше на інформатику лише для того, щоб погратися. Як же важко заставити їх розвязувати логічні задачки, вони не вміють думати. Навіть така задачка із збірника "Цікаві задачи": на столі стояло 4 склянки з молоком. Коля випив 1 склянку молока. Скільки склянок залишилось на столі? Вони починають спочатку віднімати, потім додавати. Лише випробувавши всі дії, які вчили з математики, почали мислити. Тому інформатика а молодшій школі повинна бути не тільки диски з програмами, а й вчитись розвязувати задачки та відповідати за лгоритмом "тому, що...". Після цього, легше в старшій школі.
Ковшун Дата: Вт, 03.02.2009, 08:48 | Повідомлення № 80
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Quote (CN)
А у Володиных у их лицее много победителей олимпиад.
Наверное их пособие не только для раскрасок.

Для того щоб мати переможців олімпіад посібників ОЙ ЯК НЕДОСТАТНЬО!!!
Ковшун Дата: Вт, 03.02.2009, 08:50 | Повідомлення № 81
Досвідчений учасник
Quote (Irina_Mix007)
Очень горжусь тем, что мои ученики (80%) автоматом сдают информатику в ВУЗах, владеют работой со стилями, прекрасно форматируют, отлично справляются с логичесскими функциями excel, пректируют небольшие базы.И это благодаря прекрасно подобраным заданиям учебников Шестопалова. А

Повністю погоджуюсь з Вами!
У мене картина така ж!!!
dpi Дата: Вт, 03.02.2009, 10:19 | Повідомлення № 82
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (CN)
хотябы через день занимать с учениками по 1,5 - 2 часа.

1 раз в неделю вполне достаточно. Не преувеличивайте.
dpi Дата: Вт, 03.02.2009, 11:43 | Повідомлення № 83
Досвідчений вчитель
А с какого класса начинаете?
Ковшун Дата: Ср, 04.02.2009, 11:38 | Повідомлення № 84
Досвідчений учасник
Quote (CN)
... Не думаю, что в хорошем техническом Вузе умеющий форматировать символы ученик автоматом получит оценку по информатике.

Якщо учень вміє лише фориматувати символи, то з такими знаннями нічого робити не лишу у технічному ВУЗі!!!
Посібники видавництва "Аспект" (Шестопалов), так само як і посібники Володіних орієнтовані на здобуття базових знань з інформатики.

У Володіних у ліцеї багато переможців олімпіад, так мабуть там більш серйозно підходять до підготовки учнів до олімпіад.
Та і Володіни працюють у ліцеї, а не у звичайній загальноосвітній школі, значить контингент учнів там інший.

dpi Дата: Ср, 04.02.2009, 17:19 | Повідомлення № 85
Досвідчений вчитель
Quote (CN)
С восьмого.

В восьмом уже надо участвовать в олимпиадах, поздновато.
dpi Дата: Ср, 04.02.2009, 20:23 | Повідомлення № 86
Досвідчений вчитель
Тут два варианта или за счет родителей заниматься дополнительно, или на чистом энтузиазме. Второе тоже создаст Вам имя, потом можно требовать и оплату. Я знаю пару человек, которые втянулись в это и занимаются с малышами в любом случае.
BBC Дата: Ср, 04.02.2009, 21:26 | Повідомлення № 87
Тут живе...
Рейтинг: 6
Цікаво, а хоч один з підручників зробив акцент на вільнопоширюване програмне забезпечення. А то комп'ютери подарували спонсори з OS Linux й лише частина має ліцензійний Windows ХР (й це все на що є ліцензія). Єдиним рятівником є "Практикум з інформатики для OS Linux", а хотілось би вже мати справжній сучасний підручник як у сусідній Росії! Чи планують наші автори щось подібне?
filnick Дата: Ср, 04.02.2009, 22:21 | Повідомлення № 88
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Отже, на сайті Міністерства з'явився наказ МОНУ Про надання грифа навчальній літературі за №56, де серед підручників
Згідно з рішенням колегії від 29 січня 2009 року (протокол №_ 1/1 - 19_) «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів»
НАКАЗУЮ:
1. Надати гриф „Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам–переможцям Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів:
...
67. Інформатика (авт. Володіна І.Л., Володін В.В.) видавництво «Гімназія»;
68. Інформатика (авт. Завадський І.О., Стеценко І.В., Левченко О.М.) видавництво «ВГ BHV»;
69. Інформатика (авт. Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г.) видавництво «Школяр»;
70. Інформатика (авт. Ривкінд Й.Я., Шакотько В.В., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.) видавництво «Генеза»;

Якби ще хоч один з них побачити і прочитати.

Відредаговано: filnick - Ср, 04.02.2009, 22:26
Bandalak Дата: Ср, 04.02.2009, 23:21 | Повідомлення № 89
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (filnick)
Якби ще хоч один з них побачити і прочитати.

Побачимо точно з 1-го вересня, тонами! А от чи є там що читати? Це вже питання.....
bochik Дата: Чт, 05.02.2009, 11:59 | Повідомлення № 90
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
а як можна замовити ці підручники в школу, бо крім Зарецької нічого немає, а цей підручник мені не подобається..
Хто поділиться процедурою вибивання підручників?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 6 з 20«12456781920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.