Сб, 23.09.2017, 12:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 20 з 20«12181920
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 10:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 08:01
GarryPotter Дата: Ср, 23.12.2009, 16:55 | Повідомлення № 286
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
В кінці-кінців приходимо до висновку - альтернатива серед підручників на папері є, але реально її немає. Інші ж посібники використовуати начеб можна, "но нельзя" - немає в списку рекомендованої
Ковшун Дата: Чт, 24.12.2009, 08:53 | Повідомлення № 287
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Quote (GarryPotter)
Інші ж посібники використовуати начеб можна, "но нельзя" - немає в списку рекомендованої

"Но нельзя"... ;) Це зовсім не означає, що заборонено!
МОЖНА!!!
Кто не рискует, тот не пьет шампанское!!!
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 07.01.2010, 14:38 | Повідомлення № 288
Видавець посібників
Хай Ісусик, що родився і спочив на сіні,
Несе мир і щастя нашій Україні!
Щасливого Вам Різдва
І на весь рік добра!

Відредаговано: Глинський__Ярослав - Чт, 07.01.2010, 14:39
vitert Дата: Чт, 07.01.2010, 22:54 | Повідомлення № 289
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Bandalak)
P.S. Я нічого не маю проти українознавства, просто його цілком можна було вмістити у історію та літературу! Екологію - у біологію, хімію та географію. ОБЖ - у трудове навчання та виховні години!

Екологія на сьогодні глобальна і надзвичайно гостра проблема, тому як на мене тут все логічно, екологія "заслужила" щоб стати окремим предметом, хоча не знаю ні програми ні що там вивчають. Щодо ОБЖ (чи основ здоров'я) то тут навіть не повинно виникати питань, наше першочергове завдання як вчителів збрегти життя і здов'я дітей, а вже потім навчити, тим більше стан здоров'я сьогоднішніх учнів яскравий доказ цього. Тому тут багато не буває краще зайвий раз розказати, дійде чи не дійде це вже питання інше, ніж потім шкодувати. Тому вважаю тут також все правильно цей предмет обов'язковий з 1 до 11 класу. Щодо відношення до нього і рівня його викладання це вже інше питання, до вчителів які його викладають і до адміністрації.
Глинський__Ярослав Дата: Сб, 23.01.2010, 10:41 | Повідомлення № 290
Видавець посібників
Нагадую, що до закінчення акції "Дешевше не буває", згідно якої Ви можете замовити книжки мого видавництва за дуже вигідними цінами, залишається 1 тиждень.
Прайс див. на WWW
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 20 з 20«12181920
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.