Вт, 21.11.2017, 19:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 17 з 20«12151617181920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 09:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:01
mouse Дата: Пт, 09.10.2009, 14:29 | Повідомлення № 241
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Знайшов книгу Інформатика 9 клас. Авторі Володіни. 47 грн. Не купив.
Вчитель-з-Києва Дата: Пт, 09.10.2009, 15:09 | Повідомлення № 242
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (mouse)
Знайшов книгу Інформатика 9 клас. Авторі Володіни. 47 грн. Не купив.

Знайшов книгу
"Інформатика. 9 клас. Перший рік", автори Шестопалов, Пилипчук, Табарчук. 20 грн. + "Робочий зошит", автори Михальчук, Пилипчук. 6 грн. - КУПИВ!

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Пт, 09.10.2009, 15:13
Yura-Brats Дата: Пт, 09.10.2009, 15:32 | Повідомлення № 243
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні колеги!
Конкурс підручників для 9 класу завершився вже давно, але на сьогоднішній день в наш район вони не надійшли (ніякі). Хоч добре зробили, що розмістили перші теми в інтернеті. Я особисто навчаю учнів за підручником Володіних. Дивився підручник Завадського, мені він не сподобався.
Ktara Дата: Пт, 09.10.2009, 15:58 | Повідомлення № 244
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Bandalak)
Ktara, Ви супер!

Я знаю!
За комплимент
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 13.10.2009, 13:40 | Повідомлення № 245
Видавець посібників
Зараз заміню файл. Він пройшов довгий шлях перекодувань з видавничої системи у ворд, тому так сталося.

Додано (09.10.2009, 18:24)
---------------------------------------------
Прийшлось перенабрати текст
Подивіться, чи все добре.
Хто має мій підручник, то це є два варіанти зі стор. 293-294. Там ще є 3 контрольні роботи на інші теми.
Сьогодні провів цю контрольну у 9 класі.
Спочатку повідомив, що ми переходимо до вивчення третього розділу. Продемонстрував 5-хвилинний фільм про робочий стіл і його налаштування. Сказав вивчити відповідний параграф.
Роздав кожному учневі листок А4 з варантами № 1,2,3,... Ніхто не здогадався, що всі непарні і всі парні варіанти однакові. Чемно писали. Вклалися в 30 хв. Написали достатньо, але якість ще не перевіряв.

Додано (13.10.2009, 13:40)
Контрольні перевірив. Результати хороші. Всі задоволені: ія, і учні.
Нагадую, що два варіанти контрольної роботи в 9 класі за підсумками двох тем виставлені на моєму сайті у вигляді, придатному для застосування.
Хтось пробував застосувати?

Відредаговано: Глинський__Ярослав - Вт, 13.10.2009, 13:44
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.10.2009, 18:59 | Повідомлення № 246
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Глинський__Ярослав)
Хтось пробував застосувати?

Дякую, Ярославе Миколайовичу, мені особисто контрольна сподобалася. Не поганий підбір завдань.
Провів сьогодні контрольну роботу в 2-х 9-х класах. Контрольна була комплексна: за 9-бальною шкалою оцінювання провів тестування в MifTest і роздав кожному учневі на листочках виконати письмово 4-й рівень (9-12). Тести пройшли всі не погано (5-9 балів), а от із завданням четвертого рівня не справився кожен 2-й. Виявляється, учні ще й мають величезні проблеми з алгеброю і елементарне рівняння осилити багато хто не зміг... Щоправда ми не виконували подібних вправ на уроці, але ж погодьтеся тут в основному потрібно знання з математики + орієнтуватись в одиницях вимірювання інформації. І якраз підвело перше. А може в когось і те і інше.
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 09.11.2009, 14:58 | Повідомлення № 247
Видавець посібників
На середину жовтня Майкрософт анонсував вихід ОС Windows 7 (але, уявляєте, відклав подію на 2010-й рік).
До урочистостей з цієї нагоди в Україні я готував вихід 12-го оновленого видання "Практикуму з інформатики", де подано відомості про Вісту і Сімку, Офіс 2007 і 2010. Це четвертий апгрейд практикума за 12 років. Ви отримаєте задоволення, побачивши як перероблено розділ про бази даних та інтернет. У попередньому апгрейді було покращенно виклад деяких тем про ворд і ексель.
На відміну від Майкрософта, моє видавництво спрацювало як годинник.День народження книжки було відсятковано на відповідному рівні.
Шукайте книжку в магазинах Львова і Києва ( на Петрівці), а також у мережі магазинів "Комп'ютерний Всесвіт" з 20 жовтня.

Додано (18.10.2009, 23:23)
Для тих, хто поважає Linux.
На складі видавництва є невелика кількість "Linux-практикума з інформатики". Хоча рік видання 2004, книжка залишилася актуальною. В Києві вона є лише в "Діасофті".

Додано (09.11.2009, 14:58)
Недавно прийшлось поцікавитися станом дистанційної освіти в Україні. Як би вона зараз пригодилася!
Нажаль голо-босо, зародковий стан.
Хто має кращі відомості про щось живе, відгукніться.

ppima Дата: Пн, 09.11.2009, 17:28 | Повідомлення № 248
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
http://www.mon.gov.ua/main.php?query=education/distance -дистанційна освіта в Україні

Додано (09.11.2009, 17:16)
Звідси, наприклад, можна попасти сюди http://dl.kpi.kharkov.ua/ (дистанційне навчання у середній школі).

Додано (09.11.2009, 17:28)
А взагалі, дійсно лише 1% ДО приходиться для учнів шкіл.

filnick Дата: Пн, 09.11.2009, 17:47 | Повідомлення № 249
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Ми бачимо, що питання дистанційної освіти в теперішніх умовах - це не розкіш, а необхідність.
PanPete Дата: Пн, 09.11.2009, 19:36 | Повідомлення № 250
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (filnick)
Ми бачимо, що питання дистанційної освіти в теперішніх умовах - це не розкіш, а необхідність.

Проте щоб її ввести умови не визріли. Чи багато з нас може похвалитися що більшість його учнів, ну хоч із старших класів, забезпечені домашніми пк? (в мене -біля 50%) Чи введемо для батьків обовязкову умову - хочеш щоб дитина отримала шкільну освіту - купуй ПК?

Відредаговано: PanPete - Пн, 09.11.2009, 19:43
Ковшун Дата: Вт, 10.11.2009, 09:26 | Повідомлення № 251
Досвідчений учасник
Quote (PanPete)
...Чи введемо для батьків обовязкову умову - хочеш щоб дитина отримала шкільну освіту - купуй ПК?

Уявіть собі, що така умова введена... ;)
І чи досить цього, щоб дитина отримала шкільну освіту... ;) ?
В більшості випадків, діти які мають вдома комп’ютер, використовують його для розваг!
PanPete Дата: Вт, 10.11.2009, 20:32 | Повідомлення № 252
Наполегливий учасник
Quote (Ковшун)
І чи досить цього, щоб дитина отримала шкільну освіту... ;) ?

Так питання ставити не корректно. ДО - не замінник існуючої системи, а її доповнення.
Ковшун Дата: Ср, 11.11.2009, 12:24 | Повідомлення № 253
Досвідчений учасник
Quote (PanPete)
Чи введемо для батьків обовязкову умову - хочеш щоб дитина отримала шкільну освіту - купуй ПК?

Quote (Ковшун)
Так питання ставити не корректно. ДО - не замінник існуючої системи, а її доповнення.

Так Ви ж самі поставили так питання!
Я лише Вам на нього відповів.
А Ви мене звинувачуєте у некоректності... ;)
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 11.11.2009, 13:14 | Повідомлення № 254
Видавець посібників
ДO активно застосовується у всьому світі і на ньому заробляють гроші. В Америці це вже вчорашній день. У Росії є серйозні центри ДО, але там нічого не подивишся, спочатку треба заплатити. В Україні є декілька вузлів, які декларають ДО, можна оглянути анотації курсів, але на спробу зареєструватися відповідають, що навчання зараз немає. Спроби з'єднатися з викладачами-тюторами також не дала результату. Правда з активізацією пропаганди MOODLE-платформи в освітньому просторі можна знайти і переглянути цікаві курси(прочитати теоретичний матеріал і виконати тести), але це виглядає безсистемно. ТОму, я далі звертаюся до всіх, хто знайшов щось живе і цікаве, перевірив особисто і може рекомендувати для використання в школі, поділіться посиланнями.
Примітивні елементи ДО я запроваджував у свою практику ще багато років тому, організовуючи взаємодію з учнями школи, де працював за сумісництвом, і студентами через електронну пошту. Вони присилали мені звіти за виконані домашні завдання чи пророблену роботу і я міг, сидячи на дивані, у зручний для мене час проаналізувати їх і або надіслати відповідь, або на черговому заннятті повідомити результати. Учні, які присилали звіти, на уроці звільнялись від певних робіт, надаючи місця за ПК іншим учням, були в них консультантами.
PanPete Дата: Ср, 11.11.2009, 14:39 | Повідомлення № 255
Наполегливий учасник
Quote (Ковшун)
Так Ви ж самі поставили так питання!
Я лише Вам на нього відповів.
А Ви мене звинувачуєте у некоректності..

Не звинувачую, а роблю поправку, адже питання, вирване з контесту повідомлення не завжди несе повне інформаційне навантаження.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 17 з 20«12151617181920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.