Нд, 19.11.2017, 10:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 16 з 20«1214151617181920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 09:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:01
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 21.09.2009, 22:13 | Повідомлення № 226
Видавець посібників
Другий розділ підручника "Інформатика. 9 клас" виставлено на моємо сайті
Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 22.09.2009, 08:02 | Повідомлення № 227
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Глинський__Ярослав)

Шановний Ярослав Миколайович! Переглянув фрагменти Вашої книги для 9-го класу. Толково-компактно викладено навчальний матеріал - все є і нічого зайвого. В кожній темі виважено дозовано інформацію на один урок. По європейські раціонально "накритий стіл" - стараний учень весь навчальний матеріал може "з’їсти" за 45 хвилин. На Вашому прикладі демонструється, що у відсутності держзамовлення в умовах конкуренції кожний видавець прагне зробити свою книгу якомога кращою і дешевшою.
А школи, учні та освіта від цього лише виграють!!!

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Вт, 22.09.2009, 09:17
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 01.10.2009, 08:56 | Повідомлення № 228
Видавець посібників
Уже місяць як оголошено конкурс підручників для 10-го класу. Залишився ще місяць до здачі рукописів.
На жаль предметну комісію з інформатики при МОНУ не змінили, а треба було - в ній корінь зла.
Список експертів, а в ньому є близько ста осіб, відомий. З нього випадковим чином виберуть сімох.
Кому не положено не знатиме кого.
Варто було би всім експертам зареєструватися на форумі і принести публічну присягу щодо чесного суддівства, так як це прийнято в спорті.
Шестопалов Дата: Чт, 01.10.2009, 09:29 | Повідомлення № 229
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Варто було би всім експертам зареєструватися на форумі і принести публічну присягу щодо чесного суддівства, так як це прийнято в спорті.

Не поможе! Така система "конкурсного" відбору принципово і системно не може дати позитивний результат. Тільки користувачі (вчителі, учні і батьки) ГРОШИМА, ЩО ЇМ ПЕРЕДАСТЬ ДЕРЖАВА, зможуть провести справедливий і беззаперечний вибір кращих підручників по всіх предметах. Для цього потрібно "всього навсього" відібрати державні гроші у чиновників МОНУ і віддати їх у школи. Для цього вистачить ПОЛОВИНИ СУМИ, ЩО ЙДЕ НА ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ, щоб своєчасно забезпечити школи якісними і дешевими підручниками! Така система давно успішно функціонує у Європі! А ми що, Африка?!

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 01.10.2009, 09:32
mouse Дата: Чт, 01.10.2009, 09:30 | Повідомлення № 230
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62

Переглянув частину другу.
На мою думку, варто збільшити кількість ілюстрацій до тих понять, які вживаються. Наприклад, вакуумна лампа (діти її і не бачили, можуть і не побачити), транзистор, мікросхема. Поняття абак - важко уявляється без малюнка.
Враження. Стисло, просте (зрозуміле) подання класифікацій, визначень.
Гадаю, що глава буде зрозуміла багатьом учням, а не тільки тим, хто зв*яже своє життя з ІКТ.
:?
mouse Дата: Чт, 01.10.2009, 09:34 | Повідомлення № 231
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Шестопалов)
відібрати державні гроші у чиновників МОНУ

З повагою до Вас, Євгене Анатолійовичу, але це схоже більше на сюжет фантастичного роману з майбутнього. Чиновники там і є, для того щоб... А Ви зразу залишити без мрії та мети. Кожен окремо виконує свою роботу, але система - це більше ніж людина, це вже окремий організм зі своїми фізіологічними та психологічними особливостями. Як правило, боротьба з системою - це боротьба лопатою з трактором.
Але боротися потрібно. У Семена Альтова є фєльєтон про стару муху та молоду, та відрите вікно.
:?
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 05.10.2009, 17:20 | Повідомлення № 232
Видавець посібників
Quote (mouse)
Переглянув частину другу.

Дякую за приклад конструктивного зауваження і за позитивний відгук вцілому.
Більшість недоліків я вже бачу сам і знаю як їх виправити, хоча вони незначні. Як автор я несу відповідальність за свій твір і намагаюсь його зробити досконалим самостійно. Мені більш важливий сам факт діалогу автор-вчитель. Тому я й надалі запрошую вчителів до обговорення своїх книжок.
Федір Дата: Чт, 08.10.2009, 23:43 | Повідомлення № 233
Новий користувач
Рейтинг: 0
Ви обіцяли показати контрольні роботи і відеофільми
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 08.10.2009, 23:55 | Повідомлення № 234
Видавець посібників
Зразки завдань для двох варіантів (цього достатньо) контрольної роботи № 1 за темами (розділами) 1 і 2 для 9 класу є на моєму сайті.
Вони готові до використання.
Можна використовувати. Достатньо роздрукувати і роздати учням листки формату А4.
Годиться незалежно від того, який підручник використовуєте.
Фільм виставлю у неділю.
Bandalak Дата: Пт, 09.10.2009, 00:39 | Повідомлення № 235
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Зразки завдань для двох варіантів

Цікаво, хочу спробувати. Щось адресу сайту знайти швидко не можу!
Глинський__Ярослав Дата: Пт, 09.10.2009, 08:12 | Повідомлення № 236
Видавець посібників
www.hlynsky.lviv.ua
Але достатньо було клацнути на www під моїм повідомленням

Відредаговано: Глинський__Ярослав - Пт, 09.10.2009, 08:13
Nevirkovets Дата: Пт, 09.10.2009, 08:20 | Повідомлення № 237
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Зразки завдань для двох варіантів (цього достатньо) контрольної роботи № 1 за темами (розділами) 1 і 2 для 9 класу є на моєму сайті.
Вони готові до використання.

чомусь коли скачав то половину тексту було якимись ієрогліфами ... може щось із кодуванням :o
Bandalak Дата: Пт, 09.10.2009, 10:03 | Повідомлення № 238
Лідер форуму
Quote (Nevirkovets)
чомусь коли скачав то половину тексту було якимись ієрогліфами ...

У мене заголовок і весь другий варіант теж ієрогліфами, на зразок цього:

Дивно, як таке могло статися?
Глинський__Ярослав, у Вас яка операційна система? Який офіс?
А може віруси?
Ktara Дата: Пт, 09.10.2009, 10:58 | Повідомлення № 239
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В мене теж ієрогліфи. Може створювалося іншим шрифтом і в Ворді не встановлена опція "Внедрять шрифты TrueTupe"?
Bandalak Дата: Пт, 09.10.2009, 12:00 | Повідомлення № 240
Лідер форуму
Ktara, Ви супер!
Я зрозумів проблему. Текст набраний шрифтом "SchoolBook", якого немає у нас в системі! Попробував я скачати і встановити цей шрифт. Я прикріплюю його до повімлення, щоб і всі бажаючі спробували.
Як виявилося у цьому шрифті немає кодової сторінки, що містить кирилицю!
А в шановного Глинського, напевне, у комп'ютері колись була встановлена утіліта, що перенаправляє кодові сторінки. Тому в нього все правильно відображається. А галочку "Внедрять шрифти в документ" у нього поставлена, бо шрифт з'являється у списку.

З вище сказаного слідує, що існує лише єдиний розумний шлях вирішення проблеми.
Необхідно, щоб п. Ярослав замінив у тексті шрифт на один із стандартних і перезберіг документ на сайті!

Прикріплення: Schoolbook.rar(33Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 16 з 20«1214151617181920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.