Ср, 20.09.2017, 06:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 15 з 20«1213141516171920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 10:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 08:01
alex Дата: Пн, 07.09.2009, 23:05 | Повідомлення № 211
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (badm)
якщо звертати увагу на головне, то в 45 хв. вкладається досить непогано

А скільки часу потрібно учневі,щоб підготуватись до уроку? Якщо давати занотовувати основні моменти та означення
то матеріалу подамо небагато. Якщо ж просто поговорити, то скільки учневі потрібно щоб прочитати та виділити і вивчити основне ( навіль якщо воно виділене іншим шрифтом)

Не розумію для чого вводити нові означення, які на мою думку набагато гірші ніж загально прийняті.

Чого тільки вартий шедевр

ОЗН: Повідомлення, що зменшує невизначенність знаннь людини у два рази, несе 1 біт інформації.

В Вікіпедії означення біта

Один разряд двоичного кода (двоичная цифра). Может принимать только два взаимоисключающих значения: да/нет, 1/0, включено/выключено, и т. п.

Крім підручника Володіних інших поки що не бачив. Всього ще не опрацював. Недавно тільки отримали.

Весь час хочу отримати відповідь на питання. Можливо хтось знає.

Який із підручників, скільки років, в яких школах і якими вчителями проходив апробацію. Буду дуже вдячний
якщо хтось підскаже. Якщо ж це експеримент на учнях всієї країни, ТО МЕНІ ЖАЛЬ НАШИХ УЧНІВ.

swetikccc Дата: Пн, 07.09.2009, 23:15 | Повідомлення № 212
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
Quote (alex)
ОЗН: Повідомлення, що зменшує невизначенність знаннь людини у два рази, несе 1 біт інформації.

А де тут означення?
Визначення чи означення, як потрібно висловлюватися?

Відредаговано: swetikccc - Пн, 07.09.2009, 23:17
alex Дата: Пн, 07.09.2009, 23:22 | Повідомлення № 213
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (swetikccc)
А де тут означення?

Як такого чіткого означення я в підручнику не знайшов.

Але на основі попереднього твердження (запису , визначення) можна його розуміти так:

Біт це повідомлення, яке зменшує невизначенність знаннь людини в два рази.

А як Ви зрозуміли означення біта по підручнику Володіних ? Дякую.

swetikccc Дата: Пн, 07.09.2009, 23:30 | Повідомлення № 214
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
Повідомлення, що зменшує невизначенність знаннь людини у два рази, несе 1 біт інформації
Означено першу частину повідомленя
А от визначення біта по Володіних Якраз над цим реченням, не хочу навіть його наводити )))))

Відредаговано: swetikccc - Пн, 07.09.2009, 23:31
filnick Дата: Вт, 08.09.2009, 00:10 | Повідомлення № 215
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (alex)
Який із підручників, скільки років, в яких школах і якими вчителями проходив апробацію.

Про що Ви питаєте?
Влітку оголосили конкурс. Взимку провели підсумки. Ще півроку визначали скільки і яких друкувати. Наразі невідомо чи вже всі надрукували чи ні. Абсолютна більшість вчителів інформатики в очі не бачила цих підручників. А Ви говорите про якусь апробацію.
На мою думку слід задати питання: чи не пора припинити практику відмивання державних коштів на епопеї з підручниками? Це ж ми, вчителі інформатики тільки цього року зіткнулися з такою ситуацією. А вона триває щонайменше п'ятий рік підряд - для одного і того ж класу, який розпочав навчання за 12-річною школою.
До речі МОНУ вже оголосило конкурс на підручники для 10 класу. Продовження буде...

Відредаговано: filnick - Вт, 08.09.2009, 00:12
russo Дата: Вт, 08.09.2009, 06:54 | Повідомлення № 216
Тут живе...
Рейтинг: 35
Даже якщо не брати до уваги зміст підручника, треба звернути увагу на кількість сторінок у ньому. Підручник Володіна дуже великий за обсягом. Читають учні погано. Треба виділяти головне - у підручнику, не всі учні зможуть зробити це самостійно.
grebenchukov Дата: Вт, 08.09.2009, 11:09 | Повідомлення № 217
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 26
Таке питання: отримали підручник Володіних, на сайті бачу, що є ще компакт диск до нього, хтось отримував його чи бачив?
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 08.09.2009, 20:05 | Повідомлення № 218
Видавець посібників
Quote (filnick)
чи не пора припинити практику відмивання державних коштів на епопеї з підручниками

В дійсності воно так і є. Вчителів зробили заручниками цієї системи. Гроші поділили, точніше наділили кому треба, а ви працюйте як хочете. Так було, так є, бо немає на них батька Лукашенка, який, кажуть, навів у себе порядок з цим.

Додано (08.09.2009, 19:05)
---------------------------------------------

Quote (swetikccc)
Повідомлення, що зменшує невизначенність знаннь людини у два рази, несе 1 біт інформації

Чи потрібно дітям 9 класу такий підхід до вивчення цієї теми?
Від нього я відмовився років 10 тому, а раніше також про це писав і про формула Хартлі зокрема. Навчив на свою голову...
Вчителі зі стажем, можливо, пам'ятають мою дискусію на сторінках газети "Освіта" з відомим методистом Г.Г. Науменко на тему "Чи потрібна нам формула Хартлі".
Я опирався деякий час, але чисто символічно і вилучив цю тему зі своїх шкільних книжок - формула Хартлі нам не потрібна. Так нащо подавати її в підручниках тепер та ще й у 9 класі.
Між іншим, дехто не знає праць проф. Жалдака М.В. і дуже не обережно поводяться з терміном "кількість інформації". Вгадайте хто?
Ірина_Сьомачок Дата: Сб, 12.09.2009, 23:26 | Повідомлення № 219
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Вчора мала нагоду придбати Ваш підручник. ("Інформатика. 9 клас" Я.М. Глинський). Перше враження одним словом - ДЯКУЮ!!!!!!!!
Федір Дата: Ср, 16.09.2009, 21:36 | Повідомлення № 220
Новий користувач
Quote (Ірина_Сьомачок)
Вчора мала нагоду придбати Ваш підручник

Як, де і за скільки можна придбати у Києві цю книжку? Чи можна просити автора виставити в Інтернеті другий розділ.
Ktara Дата: Ср, 16.09.2009, 21:40 | Повідомлення № 221
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
На Петровке
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 17.09.2009, 19:34 | Повідомлення № 222
Видавець посібників
Другий розділ підручника "Інформатика для 9 класу" виставлю на своєму сайті у суботу-неділю.

Додано (17.09.2009, 18:34)
Тримаю в руках посібник "Вивчаємо комп'ютерні програм", автори Дуб Т.Т., Бойчук В.В., Коломия, 2002 р. (Івано-Франківська область).
Досить толковий, але на 40% плагіат з моєї книжки "Практикум з інформатики". Більше того таке враження, що матеріал просто відскановано і передруковано без жодних змін.
Посилань на джерела немає. Це вже четвертий випадок. Мій терпець урвався. Декому потрібен лікбез по авторському праву. Люди не читають другу сторінку книжок, інакше би знали, що передрук будь-якого фрагмента книжки без дозволу видавця заборонено. Далі буде...

Федір Дата: Пт, 18.09.2009, 00:12 | Повідомлення № 223
Новий користувач
Quote (Глинський__Ярослав)
Далі буде...

Чекайте, Ви не закінчили першу майже детективну історію, де ще у липні назвали "кілерів" Вашого підручника для 9 класу. Нам цікаво знати, хто "замовники", а Ви розпочали вже другу історію.
Глинський__Ярослав Дата: Пт, 18.09.2009, 21:22 | Повідомлення № 224
Видавець посібників
Далі буде...

Випадок п'ятий.
Тримаю в руках книжку "Основи web-дизайну" авторів С.Л. Колісник, С.Г. Колісник. Харків, В-во "Гімназія", 2008 р.
Є список літератури на 37 позицій, з них - 2 посилання на мої книжки.
Але це не знімає з авторів відповідальності за те, що декілька сторінок переписано дослівно з мого "Інтернету" разом з моїми описками, які я люблю робити, щоб горобці не спали, а мух ловили. Багато місць перероблено творчо, але виникає запитання "Для чого?", нічого важливого нового в ній немає, а те, що нове - зайве.
І ця книжка продається в книжковому магазині напроти мого будинку. Ну повна інтервенція у м. Львові.
grebenchukov Дата: Пт, 18.09.2009, 22:31 | Повідомлення № 225
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 26
Ну повна інтервенція у м. Львові.

п. Ярославе, коли розпочнеться Ваша "окупація" Трускавця або Дрогобича інформатикою-9?

Додано (18.09.2009, 21:31)

Тримаю в руках книжку "Основи web-дизайну" авторів С.Л. Колісник, С.Г. Колісник. Харків, В-во "Гімназія", 2008 р. Є список літератури на 37 позицій, з них - 2 посилання на мої книжки. Але це не знімає з авторів відповідальності за те, що декілька сторінок переписано дослівно з мого "Інтернету" разом з моїми описками, які я люблю робити, щоб горобці не спали, а мух ловили. Багато місць перероблено творчо, але виникає запитання "Для чого?", нічого важливого нового в ній немає, а те, що нове - зайве.

Ну, що тут скажеш. Потихеньку "тягнуть" -- хто яйця, хто ковбасу, хто абзац, пару сторінок чи розділ книги. Так вже заведено.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 15 з 20«1213141516171920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.