Пн, 17.06.2019, 19:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 09:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Повідомлень: 347
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:01
Lviza Дата: Ср, 19.08.2009, 19:23 | Повідомлення № 136
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Глинський__Ярослав)
прошу з головної сторінки мого сайту www.hlynsky.lviv.ua ознайомитися з першим розділом нового підручника "Інформатика. 9 клас" у pdf-форматі ( 2 МБ).

Не хоче відкриватися в акробаті. Пише "файл пошкоджено" - "the file is damaged and could not be repaired" Чи треба версію свіжішу?


Відредаговано: Lviza - Ср, 19.08.2009, 19:39
grebenchukov Дата: Ср, 19.08.2009, 20:09 | Повідомлення № 137
Прописаний назавжди
Повідомлень: 268
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
Quote (Lviza)
Не хоче відкриватися в акробаті.

FoxitReader -- і вперед, все працює.
Вчитель-з-Києва Дата: Ср, 19.08.2009, 20:41 | Повідомлення № 138
Прописаний назавжди
Повідомлень: 360
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Мой тесть, сельский секретарь парткома, в старосоветские времена своим двум дочерям, тогда ещё львовским студенткам, сам покупал одежду и обувь. В своей компартийной уверенности он считал, что купленные им шубы и боты полезны юным девушкам. Дочери, чтобы не разгневить отца, принимали подарки, потом сдавали их в комиссионки и уже за вырученные деньги одевались по своему разумению. Вы скажете, что такие времена давным-давно минули и в теперешних рыночных условиях невозможны. Действительно - во всех сферах невозможны, кроме МОН Украины. Заботливый тесть-МОНУ за государственный бюджет нас "одевает", а главное "обувает", без нашого выбора забрасывая в школы часто непотребные учебники. И этому коммунистическому принципу "Я тебя, сволочь, счастливым сделаю" конца не видно!
Lviza Дата: Ср, 19.08.2009, 20:49 | Повідомлення № 139
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Свіжіша версія акробата все відкрила. Бачу в цьому виданні є деякі відмінності від видання 2-гого, примірник якого нам в школу принесла розповсюджувач підручників наприкінці минулого навчального року. Я купила. Влітку знайомилась. Доволі непоганий. А вчора в школу завезли 150 примірників Володіних. Нажаль, прийдеться дітям користуватись ними, бо їх достатньо і безкоштовні. Хоча на перший погляд не кращі, ніж Глинського.
Ковшун Дата: Чт, 20.08.2009, 17:02 | Повідомлення № 140
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (awpriss17)
А тепер уявіть, скільки вчителів по всій Украіїні Вам позаздрили...
Для них це за щастя - хоча б якийсь, але підручник для всіх !!!

От і добре!
А тоді, коли підручників не вистачить, ми будемо користуватись посібниками видавництва "Аспект" і не прогадаємо.
Newbie Дата: Чт, 20.08.2009, 22:15 | Повідомлення № 141
Хелпер
Повідомлень: 1414
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Lviza)
А вчора в школу завезли

Quote (awpriss17)
за щастя - хоча б якийсь, але підручник для всіх !!!

сьогодні було прийнято героїчне рішення - щоб в кожну школу завозились підручники одного автора, а не всіх чотирьох по чуть-чуть :? дивно, що не було ідеї видавати кожному учневі по четвертині підручника кожного з авторів - ну так, щоб чесно було ^_^
dpi Дата: Пт, 21.08.2009, 09:04 | Повідомлення № 142
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Посоветуйте, если будет выбор, какой хватать?
Newbie Дата: Пт, 21.08.2009, 10:14 | Повідомлення № 143
Хелпер
Повідомлень: 1414
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
якщо буде вибір - найкраще хоч поверхово переглянути всі, і тоді вирішити.
якщо це буде неможливо (а скоріш за все так, бо друкуються вони не синхронно), то подивіться презентації і сайти цих підручників, і складіть думку.
http://allinf.at.ua Ривкінд
http://itosvita.ucoz.ua/ Завадський
http://www.svitinfo.com/book/ Володіни
http://sites.google.com/site/nmkinformatika10/ Морзе (знаю тільки цей сайт, стосовно 9 класу, на жаль, там нічого немає)
матеріали є також на сайті http://www.ciit.zp.ua/menu_r2/met/sem_may_2009.html

особисто я вже вирішила, і зробила максимум можливого для того, щоб отримати те, що мені підходить. якщо цікаво - вибір скажу в ОП, щоб не "нагнітати терки" :)

dpi Дата: Пт, 21.08.2009, 17:16 | Повідомлення № 144
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Newbie, спасибо за информацию.
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 25.08.2009, 00:50 | Повідомлення № 145
Видавець посібників
Повідомлень: 347
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
З головної сторінки мого сайту www.hlynsky.lviv.ua можна ознайомитися з першим розділом нового підручника "Інформатика. 9 клас" у pdf-форматі ( 2 МБ), а також з фрагментами двох робочих зошитів-практикумів "Алгоритмізація і програмування (Паскаль)" та "Інформаційні технології.
Ось анотація другого зошита.
У робочому зошиті–практикумі наведено 17 практичних робіт з основних розділів сучасної інформатики: «Операційна система MS Windows», «Текстові документи», «Електронні таблиці», «Бази даних», «Презентації та сайти». Завдання сформовано з тестових запитань, теоретичних і тренувальних вправ, різнопланових міні-проектів, які призначені для виконання вдома й на 34-х уроках. Подано зразки виконання типових проектів. Учневі надано змогу вибирати два проекти із трьох–чотирьох запропонованих в одній роботі. Наявні також завдання–проекти для ґрунтовнішого вивчення матеріалу.
Зошит призначений для учнів різних класів, що вивчають відповідні розділи інформатики згідно з чинною базовою програмою, а також поглиблено.
filnick Дата: Ср, 26.08.2009, 19:51 | Повідомлення № 146
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Як і передбачалося з'явився наказ МОНУ № 1/9-573 від 26.08.09 Про підготовку навчальних та інструктивно-методичних матеріалів для організованого початку 2009-2010 навчального року, який підтвердив всю "ефективність" дій влади по забезпеченню закладів навчальними підручниками. Добавлю, що у нашій школі за три (робочих) дні до початку навчального року в наявності жодного підручника з жодного навчального предмету для 9 класу. Відсутні такі і у районному відділі освіти.

[spoiler]Наказ МОН № 1/9-573 від 26.08.09 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

№ 1/9-573 від 26 серпня 2009 року

Про підготовку навчальних та
інструктивно-методичних
матеріалів для організованого
початку 2009-2010 навчального року

Міністру освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
начальникам управлінь
освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій,
директорам (ректорам) інститутів
післядипломної педагогічної освіти

З метою організованого початку 2009-2010 навчального року Міністерством освіти і науки України підготовлені навчальні та інструктивно-методичні матеріали щодо вивчення предметів у новому навчальному році. Вони розміщені на сайті Міністерства та друкуються в Інформаційних збірниках Міністерства освіти і науки України № 16-21.

Також повідомляємо, що у фахових журналах та газетах видавництв "Педагогічна преса", "Шкільний світ" надруковані перші параграфи (теми) підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Ці ж матеріали розміщені на сайтах Міністерства освіти і науки України та видавництв.

Просимо поінформувати про вищезазначене керівників загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів до 28.08.2009 року.

Додаток на 6 сторінках - [url=http://osvita.ua/doc/images/dodatok(2).doc]ТУТ[/url]

Заступник Міністра П.Б. Полянський[/spoiler]

Відредаговано: filnick - Ср, 26.08.2009, 19:56
Ковшун Дата: Ср, 26.08.2009, 21:24 | Повідомлення № 147
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (filnick)
Як і передбачалося з'явився наказ МОНУ № 1/9-573 від 26.08.09 Про підготовку навчальних та інструктивно-методичних матеріалів для організованого початку 2009-2010 навчального року, який підтвердив всю "ефективність" дій влади по забезпеченню закладів навчальними підручниками. Добавлю, що у нашій школі за три (робочих) дні до початку навчального року в наявності жодного підручника з жодного навчального предмету для 9 класу. Відсутні такі і у районному відділі освіти.

Цього і слід було чекати.
НІКОЛЯ Дата: Ср, 26.08.2009, 21:38 | Повідомлення № 148
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (filnick)
Добавлю, що у нашій школі за три (робочих) дні до початку навчального року в наявності жодного підручника з жодного навчального предмету для 9 класу. Відсутні такі і у районному відділі освіти.

У нас сьогодні привезли першу партію, восновному підручники для молодших класів. По інформатиці поки що глухо як в танку.
grebenchukov Дата: Ср, 26.08.2009, 22:04 | Повідомлення № 149
Прописаний назавжди
Повідомлень: 268
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
Додаток до наказу цікавий, ще би хтось помилки виправив у посиланнях :'( .
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 26.08.2009, 22:26 | Повідомлення № 150
Видавець посібників
Повідомлень: 347
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановны вчителі!
Не панікуйте.
Є хороша книжка і недорога Глинського "Інформатика. 9 клас" 2009 р.видання: 35 грн, памятайте, ми папером не торгуєм, за інструмент праці - екскаватор, а не лопату, треба платити.
Книжка поступила в магазини Львова, Тернополя, Івано-Франківська, на Петрівку в Києві.
Я десь раніше писав, що претендую на те, що це - найкраща книжка за критерієм якість/ціна. Якщо хтось аргументована заперечить, хочу бачити.
Ще раз нагадую: до безплатних книжок Вам нав'яжуть платні додатки. Хочете безплатного сиру - чекайте на книжки, а краще запропонуйте учням 1 вересня зібрати гроші і отримати прийнятну альтернативу.


Відредаговано: Глинський__Ярослав - Чт, 27.08.2009, 10:48
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.