Пн, 20.11.2017, 11:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Ділове спілкування (Пропозиція, від якої важко відмовитися)
Ділове спілкування
Глинський_Ярослав Дата: Пт, 02.05.2008, 01:00 | Повідомлення № 1

Шановні вчителі!
На сайті www.hlynsky.lviv.ua є лише короткі анотації книжок, ціни, умови придбання. Електронні фрагменти найближчим часом викладатися не будуть. Тому переконувати Вас щодо моїх книжок буду так.
1. Навчальна книжка – це знаряддя праці вчителя. Варто мати всі навчальні книжки зі свого предмета, не залежно від того, яка для Вас є головною.
2. Лише два місяці протягом травня і червня ми зможемо висилати вчителям від одної до десяти книжок за цінами 2007 року. В інший час замовлення приймаються зазвичай кратні стандартній упаковці. Крім цього ціни на книжки з липня будуть на 20-25% вищі. Варто зробити в цей час замовлення для всього класу, отримати додаткову знижку і бути готовому до 1 вересня.
3. Нема нічого поганого в тому, що вчитель запропонує учням зібрати гроші на книжки. Це інвестиція в знання. І зовсім невелика. Вчитель англійської мови пропонує підручник за 70 грн і майже всі купують. Ну менше поговорять учні по мобільному телефону, а може й ні. Набагато гірше товкти воду в ступі, тобто стандартний підручник. Держава не подбала ні про Вас, ні про учнів, оплативши його виготовлення за кошти платників податків на 120% контингенту. Хіба це чесно і справедливо? Виправте цю помилку Ви.
4. Чекаємо на Ваші листи ya_hlynsky@mail.lviv.ua .

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:12
Ковшун Дата: Пт, 06.06.2008, 17:59 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Глинський_Ярослав)
Інші книжки рекомендовані МОНУ для студентів, тому в переліку немає. Невже в когось є сумнів, що їх не можна використовувати в школі хоча би як допоміжну літературу?

Та ніякого сумніву немає!
В моїй школі ці книжки не менш популярні, ніж книжки видавництва "Аспект".
І мої бувші учні, а нині студенти ВНЗ користуються ними і схвально відгукуються про них.
Глинський_Ярослав Дата: Пн, 23.06.2008, 18:45 | Повідомлення № 17

У журналі "Комп'ютер у школі та сім'ї", № 3, опубліковано нашу статтю "Аналіз проектів програм з інформатики для 12-річної школи", де, зокрема, сформульовано нашу думку про зростаючу роль сім'ї у формуванні інформаційної культури і комп'ютерних компетентностей учнів і, головне, розрекламовано цей форум.
Читайте і насолоджуйтесь!
Читайте також № 4.

Додано (23.06.2008, 18:45)
---------------------------------------------
На семінарі-нараді обласних методистів у Києві автори програм представили їхні остаточні версії. Багато зауважень і побажань враховано. Замість великої кількості програм, виданих у 2003 у видавництві "Прем'єр" і 5-річний термін дії яких закінчився, затверджено три програми, які Ви знаєте і на які треба переорієнтовуватися. Багатьох буде цікавити основна програма рівня стандарту. Перший погляд на неї не дає позитивного враження, але на семінарі (і очевидно на папері) зазначено, що вчителі мають право міняти послідовність вивчення тем досить вільно, але з деякими обмеженнями, що дає змогу побудувати різні траекторії навчання. Таким чином програма стає щось на зразок трансформера і це, на мою думку, її значна перевага. Це розкріпостить учителя і створить передумови для творчого підходу до процесу навчання учнів.

dpi Дата: Вт, 24.06.2008, 10:12 | Повідомлення № 18
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Вы очень дипломатично оцениваете программы стандарт и академ.
Послушайте еще раз мнение простого учителя (Кого оно только интересует, не понятно.).
Обе программы писали люди далекие от преподавания информатики.
ihor_hontar Дата: Вт, 24.06.2008, 15:29 | Повідомлення № 19
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Нарешті може буде толк.

Відредаговано: ihor_hontar - Вт, 24.06.2008, 15:30
Глинський_Ярослав Дата: Пн, 30.06.2008, 16:10 | Повідомлення № 20

Quote (dpi)
Вы очень дипломатично оцениваете программы стандарт и академ.Послушайте еще раз мнение простого учителя (Кого оно только интересует, не понятно.).Обе программы писали люди далекие от преподавания информатики.

Звертаю Вашу увагу повторно на те, що програма рівня стандарту є трансформером. З неї можна вибудувати досить непогані траекторії навчання. А в цілому проблема не в програмі, проблема була закладена в Типовому навчальному плані, де на вивчення інформатики дано по одній годині в 9-12 класах і несподівано дві години для декількох профілів у 12 класі. Автори програм стали залежними від Типового навчального плану і нічого кращого придумати вже не можна було.

Додано (30.06.2008, 16:10)
Шановні вчителі та методисти!
Я поступово буду Вас знайомити з книжками 2008 року видання.
1. Інформатика. 9 клас. Перший рік навчання. 2-е видання. Це пробна модель підручника для першого року навчання, який друкується обмеженим накладом. Робота над його удосконаленням продовжується і я знаю як його можна покращити. Якщо хось бачив цю книжку (1-е видання) і може сказати щось доброго чи критично, то я буду вдячний. Зміст книжки відповідає зовсім новій програмі для 9-го класу 12-річної школи + бонуси.

Відредаговано: Глинський_Ярослав - Пн, 30.06.2008, 18:32
filnick Дата: Вт, 01.07.2008, 12:48 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Я поступово буду Вас знайомити з книжками 2008 року видання.1. Інформатика. 9 клас. Перший рік навчання. 2-е видання. Це пробна модель підручника для першого року навчання, який друкується обмеженим накладом. Робота над його удосконаленням продовжується і я знаю як його можна покращити. Якщо хось бачив цю книжку (1-е видання) і може сказати щось доброго чи критично, то я буду вдячний. Зміст книжки відповідає зовсім новій програмі для 9-го класу 12-річної школи + бонуси.

Шановний, пане Ярославе. Я розпочинаю вивчати інформатику цього року з учнями 8 класу (фактично на рік раніше, передбаченого програмами типових навчальних планів).
1.Чи можу використати згаданий Вами підручник для 9 класу в розрахунку на восьмикласників (школа звичайна, перший рік вивчення інформатики у даному класі)?
2. Як і де можна познайомитися із змістом цього підручника?
3. Чи є якась тестова підтримка підручника (як у пана Шестопалова)?
4. Чи можливий розрахунок через систему Приват24 або WebMany?
Буду вдячний за відповідь.
Хотілося б побачити на Вашому сайті прайс з 1 липня цього року.

Відредаговано: filnick - Вт, 01.07.2008, 12:54
Newbie Дата: Вт, 01.07.2008, 13:01 | Повідомлення № 22
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Зміст книжки відповідає зовсім новій програмі для 9-го класу 12-річної школи + бонуси.

яка є (нова) програма для 9 класу?
Глинський_Ярослав Дата: Пт, 04.07.2008, 13:38 | Повідомлення № 23

Quote (Newbie)
яка є (нова) програма для 9 класу?

Я користуюсь неофіційною копією програми. Офіційно програма має бути опублікована в найближчому числі журналу "Інформатика...", а може вже і опублікована.

Додано (02.07.2008, 18:54)

Quote (filnick)
1.Чи можу використати згаданий Вами підручник для 9 класу в розрахунку на восьмикласників (школа звичайна, перший рік вивчення інформатики у даному класі)?

1. Так можете. Вам і учням буде цікаво.
2. Якщо буде вільна хвилина, поновлю сайт і виставлю детальнішу інформацію про книжку. Щодо змісту, то вона відповідає новій програмі для 9-го класу (12-річної школи).
3. Щодо підтримки, то це питання дискусійне. Багато років тому я зробив тестуючу програму з відповідним наповненням і успішно її застосовував. Але оскільки кількість годин зменшувалась, то часу на використання тестуючих програм в мене не було і інтерес до них зменшився. Я не вважаю, що це добре. Якщо у Вас достатньо годин, то це просто чудово - застосовуйте тестуючі системи.
4. Ні, умови придбання є на сайті. Вони прості і зручні.
5. Новий прайс на сайті буде через декілька годин.

Додано (04.07.2008, 13:38)
Новий прайс дивіться на сайті www.hlynsky.lviv.ua

Глинський__Ярослав Дата: Вт, 02.09.2008, 19:37 | Повідомлення № 24
Видавець посібників
Нагороди: 3
Для тих, хто немає часу дивитися мій сайт, повідомляю про мої книжки, які можна замовити:
1. Інформатика. Навч. посібн. для 10-11 кл. Ч.1. Алгоритмізація і програмування - 20 грн.
2. Інформатика. Навч. посібн. для 10-11 кл. Ч.2. Інформаційні технології - 20 грн.
3. Практикум з інформатики – 23 грн.
4. Паскаль. Turbo Pascal i Delphi. – 16 грн.
5. Бейсик. Від Qbasic до Visual Basic .NET – 16 грн.
6. Інтернет. Мережі, HTML і телекомунікації – 18 грн.
7. С++ і С++ Builder – 16 грн.
8. Комп’ютер у кожний дім. Самовчитель для всіх. – 21 грн.
9. Інформатика. 10-11 кл. Алгоритмізація і програмування. Робочий зошит - 10 грн.
10. Інформатика. 9 клас або перший рік навчання (7-10 класи) - 17 грн.

Запрошую до співпраці вчителів і методистів, які мають творчі доробки на предмет їхньої публікації у моєму видавництві.
Ilayda Дата: Пт, 12.09.2008, 09:10 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Как-то в интернет-магазине случайно наткнулась на Ваши книги. На тот момент для меня они стали глотком свежего воздуха, несмотря на то, что украинский я не знаю( Севастополь).Соответствие программе и понятное разъяснение материала редкое сочетание. Но к сожалению, я учебник потеряла, сделала там же заявку , но книга больше не пришла. Может быть дадите ссылки на интернет-магазины, торгующие Вашими книгами(в Симферополь съездить вечно не хватает времени).
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 18.09.2008, 00:34 | Повідомлення № 26
Видавець посібників
Нагороди: 3
На колективне запитання вчителів відповідаю, що ціни мінятися не будуть. У прайс на сайті внесено це уточнення.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Ділове спілкування (Пропозиція, від якої важко відмовитися)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.