Сб, 23.09.2017, 22:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Ділове спілкування (Пропозиція, від якої важко відмовитися)
Ділове спілкування
Глинський_Ярослав Дата: Пт, 02.05.2008, 02:00 | Повідомлення № 1

Шановні вчителі!
На сайті www.hlynsky.lviv.ua є лише короткі анотації книжок, ціни, умови придбання. Електронні фрагменти найближчим часом викладатися не будуть. Тому переконувати Вас щодо моїх книжок буду так.
1. Навчальна книжка – це знаряддя праці вчителя. Варто мати всі навчальні книжки зі свого предмета, не залежно від того, яка для Вас є головною.
2. Лише два місяці протягом травня і червня ми зможемо висилати вчителям від одної до десяти книжок за цінами 2007 року. В інший час замовлення приймаються зазвичай кратні стандартній упаковці. Крім цього ціни на книжки з липня будуть на 20-25% вищі. Варто зробити в цей час замовлення для всього класу, отримати додаткову знижку і бути готовому до 1 вересня.
3. Нема нічого поганого в тому, що вчитель запропонує учням зібрати гроші на книжки. Це інвестиція в знання. І зовсім невелика. Вчитель англійської мови пропонує підручник за 70 грн і майже всі купують. Ну менше поговорять учні по мобільному телефону, а може й ні. Набагато гірше товкти воду в ступі, тобто стандартний підручник. Держава не подбала ні про Вас, ні про учнів, оплативши його виготовлення за кошти платників податків на 120% контингенту. Хіба це чесно і справедливо? Виправте цю помилку Ви.
4. Чекаємо на Ваші листи ya_hlynsky@mail.lviv.ua .

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 08:12
Jokerz Дата: Пт, 02.05.2008, 07:10 | Повідомлення № 2
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Было бы не плохо поставить интернет магазин, по поводу форума я сомниваюсь что в нем есть необходимость, лучше что бы в интернет магазине была возможность оставлять коментарии к товарам да и гостевая книга так же была бы к месту.

Честно говоря для Вашего проекта www.hlynsky.lviv.ua предложил бы бесплатный хостинг, но смысл предлагать если он у Вас уже и так есть cool

Глинський_Ярослав Дата: Пн, 26.05.2008, 00:18 | Повідомлення № 3

Шановні вчителі та методисти!
Найближчим часом я оприлюдню нову концепцію діяльності видавництва "Деол"-СПД Глинський і програму на 2008.
Надіюсь, Вам це буде цікаво. Не розбігайтесь з цього форуму.
Ogorodets Дата: Пн, 26.05.2008, 03:44 | Повідомлення № 4
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Да мы, в принципе, тут. Тока книжки у нас в городе не в моде. Все конспектами балуемся. Дорого, однако. А жаль. Было бы недурно, провести урок по конкретному абзацу из конкретного учебника.
Ковшун Дата: Вт, 27.05.2008, 08:47 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Глинський_Ярослав)
Найближчим часом я оприлюдню нову концепцію діяльності видавництва "Деол"-СПД Глинський і програму на 2008.

Чекаємо з нетерпінням!

Не розбігайтесь з цього форуму.

По-моєму, форум набирає обертів і ніхто не збирається тікати!
Ktara Дата: Вт, 27.05.2008, 10:33 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285

Quote (Ковшун)
По-моєму, форум набирає обертів і ніхто не збирається тікати!

Согласна на все 100%. Кто хотел, тот уже смылся smile
Глинський_Ярослав Дата: Сб, 31.05.2008, 15:57 | Повідомлення № 7

Концепція і план видавництва «Деол»-СПД Глинський на 2008 рік.
Концепція.
Наше видавництво від самого заснування підтримує і розвиває концепцію неперервності і наступності вивчення інформатики в школі і вищому навчальному закладі (ВНЗ). Сьогодні ми розширюємо простір діяльності і впливу на сім’ю. Нашим новим орієнтиром стає сім’я-школа-ВНЗ.
Відповідно до цієї концепції ми плануємо внести вагомий вклад у Державну програму інформатизації суспільства, запропонувавши народний підручник «Комп’ютер у кожний дім» (і державі це нічого не буде коштувати!).
У цьому підручнику зібрана найважливіша інформація, яку повинен знати кожний, зокрема, хто купив чи планує купити комп’ютер для сім’ї. Особливістю цієї, як і інших наших книжок, є доступний і лаконічний стиль викладу, а також ретельно підібраний матеріал. Книжка є універсальною. Вона призначена для сімейного читання: для батьків, дітей та онуків, а також для навчання, тобто для вчителів, студентів та учнів. Учителі зможуть рекомендувати цю книжку учням для додаткового читання чи розглядати її як пропедевтичний курс інформатики.
Ми надіємось на Вашу підтримку нашого проекту «Комп’ютер у кожний дім».
План.
У 2008 р. ми запропонуємо наступні книжки:
1. Інформатика. 10-11 кл. Ч.1. «Алгоритмізація і програмування».
2. Інформатика. 10-11 кл. Ч.2. «Інформаційні технології».
3. Практикум з інформатики.
4. Паскаль. Turbo Pascal i Delphi.
5. Бейсик. Від Qbasic до Visual Basic .NET.
6. Інтернет. Мережі, HTML і телекомунікації.
7. С++ і С++ Builder.
8. Комп’ютер у кожний дім.
9. Зошит «Алгоритмізація і програмування».
10. Інформатика. 9 клас або перший рік навчання.
Деталі і ціни будуть подані згодом, зокрема, на нашому сайті www.hlynsky.lviv.ua.

Відредаговано: Глинський_Ярослав - Нд, 01.06.2008, 12:16
Lviza Дата: Нд, 01.06.2008, 00:21 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Ви с "Аспектом" - конкуренти чи партнери?
Глинський_Ярослав Дата: Нд, 01.06.2008, 12:11 | Повідомлення № 9

Ми з "Аспектом" і конкуренти і партнери.
Шестопалов Дата: Нд, 01.06.2008, 14:20 | Повідомлення № 10
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Ми з "Аспектом" і конкуренти і партнери.

Партнери більше, ніж конкуренти! Посібники Ярослава Глинського більш "потужні", перекидають місток від середньої до вищої школи, можуть служити як учню, так і студенту. Посібники видавництва "Аспект" простіші за змістом, розраховані на "середньостатистичного" учня, строго дотримуються програм МОНУ. На відміну від "Аспекту" Ярослав Миколайович як відомий науковець в галузі інформатики дозволяє собі "собственное мнение иметь". Виходить, що наші сфери комерційної діяльності майже не перетинаються. А от у вирішенні проблем постачання шкіл якісними підручниками ми об’єднуємо свої зусилля. Поки що досягнень мало, в школи за державні гроші як йшли так і йдуть горе-підручники Верланя-Апатової і Зарецької-Гуржія. Така ж ситуація з підручниками з інших предметів, які БЕЗКОШТОВНО(?) присилають в школи без їхньої згоди. За нашою пропозицією вирішити цю проблему дуже просто: передати гроші на придбання підручників в школи, щоб вони САМІ ВИБИРАЛИ І КУПУВАЛИ те, що їм найкраще підходить. Така схема давно існує в Європі, а ми ж європейська держава!

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 01.06.2008, 14:38
dpi Дата: Пн, 02.06.2008, 12:13 | Повідомлення № 11
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
7. С++ і С++ Builder.

Закупили в Донецке на книжном для гимназии.
Дети занимаются.
Большое спасибо.
Не привычно, что дети используют учебник по информатике.

Додано (02.06.2008, 11:13)
---------------------------------------------
Давал структуру, а они заявляют: "А я уже читал об этом."

ihor_hontar Дата: Пн, 02.06.2008, 14:20 | Повідомлення № 12
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
3. Практикум з інформатики.
4. Паскаль. Turbo Pascal i Delphi.

Я вже декілька разів купляв у Вас дані книжки, а також через райво виписували на призи у районному турнірі "Юний інформатик", але проблема в тому, що в більшості дані підручники осідають в дома у учнів, бо це за їхні кошти і приз. Комусь в студенські роки пригодяться, комусь молодшим братам чи сестрам залишають і дуже малий відсоток йде, як подарок в кабінет. От добре якби вони йшли чере бвбліотечний фонд, це було би набагато краще, бо підручники дійсно хороші, але не всі діти взмозі купити. Але це проблема нашої держави, яка не дуже хоче дбати про дітей, особливо малозабезпечених. А ті підручники, що йдуть на бібліотеку мало хто користується, бо вони в більшості за програмою 1992 року, а зараз, нажаль, уже 2008 рік.
Lviza Дата: Вт, 03.06.2008, 23:43 | Повідомлення № 13
Тут живе...
А чому утворилось 2 теми, які фактично дублюються ("Перелік підручників і посібників з інформатики" з розділу "Література з інформатики")? Чи автори підручників не хочуть "загубитися" серед флуду?
До речі, ніяк не знайду "Переліку підручників і посібників з інформатики, рекомендованих МОНУ України в 2007-2008 навчальному році". Кожний рік на серпневому семінарі нас знайомили з цим переліком, а минулим літом я на семінар не попала і не пам'ятаю, чи взагалі був такий перелік. На сайті МОНУ не можу знайти. Адже офіційно використовувати ми можемо тільки "рекомендовані" підручники. Я розумію, що "рекомендовані" - це не синонім "найкращі", але ж в журналі ми пишемо параграфи Зарецької, а насправді використовуємо те, що краще. Це так незручно! Так от, шановні автори - добивайтесь, щоб вас "рекомендували" як основних, а не додаткових, якщо Ви того варті.
На сайті Глинського я прочитала, що рекомендації МОНУ є, але я не пам'ятаю, чи були ці книжки в переліку?

Додано (03.06.2008, 22:43)
---------------------------------------------
Глинський_Ярослав, на вашому сайті:

Дистрибутори в Україні:
у Києві: "Технокнига" (502-23-08, Олег), "ВОІР" (599-14-15), "Діасофт" (247-42-69, Степан), "Національний підручник" (273-57-19),
книжковий ринок "Петрівка", ряд/місце: 51/10, 53/14, 44/5, 29/10;
у Харкові: "Ранок", Томашко (057-752-82-90), у Дніпропетровську: Кисельов (056-743-18-88), у Кривому Розі: "Дар" (0564-66-40-05), у Житомирі: Корчев (0412-41-83-39), у Вінниці: "Кобзар" (0432-61-77-44), у Херсоні: "Гувернер" (0552-26-21-71), у Одесі: "Учбова книга" (048-715-02-54), у Криму: "Кримкнига" (0652-27-63-56), у Сумах: Погорелов (0542-21-07-35), у Миколаєві: Гуляева (0512-25-70-55), у Запоріжжі: "Константа-и" (0612-20-95-61), у Донецьку: "Вестник" (0622-22-15-64), у Кіровограді: "Школяр" (0522-22-67-62),
у Львові: "Оксарт" (032-270-51-71), "Матковський" (0322-63-25-90), "Руслан" (032-239-32-71), "Світ знань" (0322-72-92-56); "А.Ватуляк" (032-240-52-77),
у Тернополі: ТД "Книги", "Богдан" (0352-43-42-72), "Підручники і посібники" (0352-43-15-15)

Де Полтава???

Глинський_Ярослав Дата: Пт, 06.06.2008, 08:42 | Повідомлення № 14

Quote (Lviza)
На сайті Глинського я прочитала, що рекомендації МОНУ є, але я не пам'ятаю, чи були ці книжки в переліку?

Книжка "Інформатика" у 2-х частинах рекомендована МОНУ для учнів і є в переліку. Так що з визнанням МОНУ тут все впорядку.
Інші книжки рекомендовані МОНУ для студентів, тому в переліку немає. Невже в когось є сумнів, що їх не можна використовувати в школі хоча би як допоміжну літературу?
Quote (Lviza)
Де Полтава???

Мої книжки на серпневих та інших конференціях зовсім не популяризують методисти в Полтаві і Черкасах, майже не популяризують в Харкові, Сумах, Житомирі, Вінниці, Чернігові та Одесі. Тому співпраці з книжковими магазинами в тих областях немає або вона мінімальна.Ви можете це виправити?
Lviza Дата: Пт, 06.06.2008, 09:03 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Подаруйте, прорекламую! biggrin biggrin biggrin
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Ділове спілкування (Пропозиція, від якої важко відмовитися)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.