Пт, 24.11.2017, 09:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Інформатика сьогодні і завтра (Все про інформатику, методику, підручники)
Інформатика сьогодні і завтра
Глинський_Ярослав Дата: Ср, 30.04.2008, 23:42 | Повідомлення № 1

Шановні учителі та методисти!
Попри велику зайнятість із задоволенням візьму участь у форумі, значення якого важко переоцінити як в плані обміну методичним досвідом та інформацією, так і у формуванні нової культури спілкування. Правда незайнятих людей серед учасників форуму я, як і Ви, не спостерігав.
Оскільки не всі вчителі знайомі з видавництвом «Деол» і його автономним підрозділом, який я очолюю (СПД Глинський), запрошую відвідати мій сайт www.hlynsky.lviv.ua , де Ви отримаєте вичерпну інформацію.
Підкреслю ось що: мене цікавить не лише реклама моїх книжок на форумі.
Цікавіше було би обговорити стратегічні питання розвитку інформатики, пробудити напівсонну вчительську громадськість, звернути увагу на те, що доля інформатики та інформатизації країни також і у їхніх руках, довести тезу, що верхи не можуть, а низи не хочуть... Та що це я пишу, теза давно доведена! Просто багато років нічого не міняється принципово. Потрібні зміни!
Тому рекламую електронний журнал, який є на моєму сайті. Сьогодні він відображає мої погляди на шкільну інформатику 10–5-річної давності. Влітку планую оновити його свіжими статтями, які зараз розіслані у журнали і в збірники праць конференцій. Наприклад, наші погляди на MS Office-2007, як на яскравий зразок руху крок вперед, два кроки – назад, відображені в журналі «Комп’ютер в школі і сім’ї», № 1 і 3, а на програми – в матеріалах конференції в Кривому Розі (квітень 2008 р.), на сутність терміну «інформатика» – у Вінниці (травень 2008), на профільне навчання – в Умані (червень 2008) тощо.
Як автора книжок мене цікавить думка вчителів про них. Я отримую багато щирих позитивних відгуків електронною поштою. Буду радий, якщо такі відгуки з’являться тут на форумі. Адже це оцінка моєї праці, а також праці моїх колег. Можете висловлюватись також критично, але конструктивно. Ми й надалі будемо робити все, щоб Вам не було скучно з нами, а працювати з нашими книжками було зручно і цікаво.
Десяток моїх книжок достатньо щільно покривають базову шкільну, а також базову вузівську інформатику. Підкреслюю слово – базову. Це називається неперервністю шкільної і базової вузівської освіти. Мало хто може похвалитися подібною реалізацією цієї парадигми в освіті.
Книжки, написані багато років тому для студентів, сьогодні якнайкраще підходитимуть для так званого профільного навчання. У них глибоко пророблена дидактика і вони добре апробовані. Хотілось би, щоб автори, які йдуть слідом, орали глибше цю ниву.
Шкільні книжки, написані досить круто декілька років тому, зараз якраз ввійшли в тему і в моду.
Новинка, яку ми запропонуємо цього року, потрясе світ інформатики і не тільки.
Все це буде доступно кожному, зокрема, в книжкових магазинах. Ви також можете звертатись за книжками до нас. На сайті є умови придбання. Прошу ознайомитися з ними.
Видавництво всіляко заохочуватиме масову співпрацю зі школами, гарантує швидку, зручну і безплатну доставку книжок у всі обласні центри.
Надіюсь, що ми заприятелюємо!
З повагою, Ярослав Глинський.
www.hlynsky.lviv.ua, ya_hlynsky@mail.lviv.ua , 8-063-572-32-82

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:06
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 01.09.2011, 15:17 | Повідомлення № 16
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Усіх, хто потребуватиме тему "Основи алгоритмізації і програмування" як розділ академічного рівня 11 класу чи як курс за вибором в 10 чи 11 класі запрошую скористатися моїми посібниками "Інформатика. Основи алгоритмізації і програмування мовою Visual Basic", а прихильників Паскалю - "інформатика. 10-11 кл. Ч.1" + робочий зошит до нього або "Паскаль". Відповідність програмам достатньо повна. На моєму сайті з головної сторінки можна скачати два параграфи нового посібника і методичну статтю з обгрунтуванням нових підходів до вивчення цієї теми. Тисніть мій WWW.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Інформатика сьогодні і завтра (Все про інформатику, методику, підручники)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.