Пн, 11.12.2017, 17:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Акція від Глинського (Видавництво "Деол"-СПД Глинський прощається з читачами)
Акція від Глинського
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 03.05.2012, 13:32 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні друзі!
У цьому році виповнилося 20 років з дати виходу 35 тисячним накладом першого в Україні грифованого україномовного навчального посібника для учнів "Інформатика" (мого). Підкреслюю "для учнів", оскільки "для вчителів" раніше вийшов навч. посібник у Києві під редакцією Жалдака М.В. За ці 20 років було створено і видано 25 оригінальних навчальних посібників і підручників для учнів і студентів, деякі перевидавалися 8-12 разів. Унікальне ніким не повторене досягнення: два навчальні посібники "Паскаль" і "Бейсик" були перекладені в 2000 році російською мовою і вийшли в С-Петербурзі у видавництві "Діасофт-СП" (до цього часу зазвичай книжки перекладали з російської на українську).
З нагоди круглих дат видавництво і автор оголошують акцію, яка діятиме від 1 травня до 1 жовтня. Прайс на наявні книжки є на нашому сайті. Але тепер учителі мають можливість укомплектувати свої та шкільні бібліотеки, а також забезпечити у разі потреби своїх учнів у 9-му, 10-му і 11-класах моїми підручниками за пів ціни.
ТОбто, від сьогодні "Інформатика" 9 клас, "Інформатика" 10 клас, "Основи АП мовою VB" 11 клас коштують по 20 грн. у разі замовлень від 10 прим. Нагадую, що мої нові книжки мають гриф "Схвалено" і є в додатковому переліку рекомендованої МОНМС України літератури від 21.12.2011р. Поштучно книжки можна придбати в книжкових магазинах, у обласних методистів і в нас за базовою ціною.
Оскільки загальний тираж моїх (і моїх співавторів) книжок близько 400 000 примірників і більшість досвідчених вчителів ними забезпечені видавництво "Деол" припиняє свою діяльність, так і не випустивши анонсованих раніше книжок про С# і Джаву через відсутність фінансування цих проектів. Ми будемо вдячні всім небайдужим вчителям за публікацію тут відгуків про наші книжки, які Ви часто надсилали нам електронною поштою.
З повагою, Ярослав Глинський

Додано (03.05.2012, 13:32)
---------------------------------------------
Чомусь мені більше пишіть відгуки на мейл, ніж публікують на форумі. Уточню, видавництво "Деол" призупиняє видавничу діяльність, але працюватиме як кіностудія навчальних відеофільмів, щось на кшталт "Парамаунт пікчерс". Є вакансії режисерів і операторів. Сценарії виключно мої. Хоча я міг би попрацювати у в стилі Дюма.

Безбородько Дата: Чт, 03.05.2012, 20:48 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (Глинський__Ярослав)
але працюватиме як кіностудія навчальних відеофільмів

Пане Ярославе! Ваша книга (підручник) допомогла мені у вивченні Делфі. Я Вам вдячний. Хотілося, що Ви створювали не тільки
навчальні відеофільми, а й розробляли уроки в електронному виді згідно програми МОН. Працюйте в стилі Дюма, але в електронному варіанті.
З повагою Безбородько О.
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 08.05.2012, 16:51 | Повідомлення № 3
Видавець посібників
Quote (Безбородько)
Хотілося, що Ви створювали не тільки навчальні відеофільми, а й розробляли уроки в електронному виді згідно програми МОН

Які саме уроки в електронному вигляді Ви хотіли б мати? Чи можете дати посилання на зразки уроків, розроблених в Росії чи де інде?
Безбородько Дата: Вт, 08.05.2012, 20:33 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Які саме уроки в електронному вигляді Ви хотіли б мати? Чи можете дати посилання на зразки уроків, розроблених в Росії чи де інде?

Мені подобається Ваша методика та підхід до розкриття певної теми. Тому хотілося мати наприклад презентації з певної теми (це опорний конспект для вчителя) або ЕПЗ вивчення інформатики (є приклад, але він застарілий). Я працюю в україномовній гімназії, тому російський варіант не підходить по причині не відповідності програмі. Хоча можна адаптувати.
З повагою Безбородько О.
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 22.05.2012, 08:48 | Повідомлення № 5
Видавець посібників
Quote (Безбородько)
Тому хотілося мати наприклад презентації з певної теми

Ми розробляємо не презентації, а відеофільми. ТЕма не нова. Таких відеофільмів є багато. Але наші будуть особливі. Ви знаєте наше гасло: "Всіх книжок не перечитаєш, всіх жінок не перекохаєш, всіх фільмів не передивишся". Тому наші книжки найкращі і фільми такі ж будуть.

Додано (22.05.2012, 08:48)
Шановні вчителі!
Вітаю Вас із закінченням навчального року.
Є можливість проаналізувати ситуацію з підручниками до наступного навчального року і скористатися акцією від мого видавництва, що дає змогу придбати книжки за півціни, зокрема,
"Інформатика" 9 клас, "Інформатика" 10 клас, "Основи АП мовою VB" 11 клас коштують по 20 грн. у разі замовлень від 10 прим.

pasichov Дата: Вт, 22.05.2012, 18:12 | Повідомлення № 6
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Ми розробляємо не презентації, а відеофільми. ТЕма не нова

Не нова. А чому б не спробувати робити ІНТЕРАКТИВНІ електронні навчальні ресурси на основі тих же відеофільмів? Бо відеофільм -це "роби з нами, роби як ми...". Технологія не набагато складніша...А користі, ІМХО, більше...До того ж, є платформа...

Відредаговано: pasichov - Вт, 22.05.2012, 18:13
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 05.09.2012, 06:59 | Повідомлення № 7
Видавець посібників
Quote (pasichov)
Бо відеофільм -це "роби з нами, роби як ми...".

Все правильно. Але цю фразу я хочу уточнити: Бо відеофільм -це "роби з нами, роби як ми, роби краще нас". Інтерактивні елекронні навчальні ресурси - це засоби дистанційного навчання. Дещо з того, що я бачив - це скучно, нецікаво і вбиває багато часу, хоча є і хороші речі, але їх на порядок менше, бо зроблені часто аматорами. Наші відеофільми - це засоби мобільного навчання (годяться для перегляду в електричці, поїзду метро, в літаку під час добирання до місця навчання за допомогою мобільних техзасобів, що актуально сьогодні для великих міст, а завтра і для інших) оскільки вони короткі, не потребують надмірної концентрації уваги і інтерактивних дій. Відеофільми - це актуальний додаток до твердої копії підручника. Якщо в дистанційному навчанні намагаються повністю замінити тверду копію підручника, то нашою метою є розвернути учня і студента лицем до твердої копії підручника, гарантуючи їм, що все, що не ясно чи недописано в книжці, вони дізнаються з відеофільму. Нагадую, бета-версії наших відеофільмів з ОАП можна переглянути на відеосервісі YouTube на каналі hlynsky1.

Додано (23.08.2012, 21:32)
Шановні вчителі!
Вітаю Вас з Днем Незалежності оскільки 24 число настає.
А пишу у справі нагадування щодо моєї акції - усі книжки з мого прайсу до 1 жовтня можна придбати за 50% ціни (див. повідомлення № 1).

Додано (27.08.2012, 07:26)
Додаткова інформація!
Акційні ціни (за 50%) на мої книжки будуть діяти в усіх областях на серпневих методоб'єднаннях (нарадах) учителів інформатики, зокрема, в Києві 29 серпня о 10 год в Будинку вчителя.

Додано (03.09.2012, 23:06)
Шановні вчителі!
Акційні ціни (50%) на посібники і підручники такі:
1. Інформатика. 9 клас - 20 грн
2. Інформатика. 10 клас (академ. і стандарт)- 20 грн
3. Основи алгоритмізації і програмування ( 11 клас або курс за вибором) - 20 грн
4. Практикум з інформатики - 20 грн
5. Паскаль, Бейсик, С++, Інтернет, Комп'ютер у кожний дім (книжка для вчителя-предметника), Linux-практикум, Перший рік навчання - 15 грн
6. Зошити з програмування (Паскаль) та інформаційних технологій - 8 грн
Замовлення від 10 прим. приймаються поштою або телефонами 067-303-48-24, 063-572-32-82.

Додано (05.09.2012, 06:59)
Доставка за рахунок видавництва.

Ktara Дата: Ср, 05.09.2012, 07:31 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
То есть можно купить книгу Алгоритмизация и программирования (одна часть из двухтомника) со скидкой. Нам надо будет примерно 25-30 экземпляров. Точнее могу сказать только после встречи с детьми
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 13.09.2012, 20:03 | Повідомлення № 9
Видавець посібників
Ви можете скористатись такою можливістю протягом вересня

Додано (13.09.2012, 20:03)
У Львові розпочав роботу 19-й міжнародний Форум видавців. Багато нових книжок. Раджу львівянам не лінуватися і відвідати Форум. Книжки Глинського представляє видавництво "Підручники і посібники" на другому поверсі Палацу Мистецтв, стенд 242, правда по 40 грн. Багато комп"ютерної літератури в палатках на площі, але дешевше за 100 грн практичного нічого немає (книжки переважно з Росії, але хороші). ТОму підручники Глинського по 20 грн - це пропозиція, яку проігнорувати вкрай глупо. Сам дивуюся своїй щедрості .

Ktara Дата: Чт, 13.09.2012, 20:46 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
К сожалению, мы не распоряжаемся деньгами детей. Я предложила купить книги. Сегодня дети сказали. что родители сами где-то уже купили книги на всю группу.
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 27.09.2012, 12:08 | Повідомлення № 11
Видавець посібників
Шановні вчителі!
Дякую за участь у акції "Підручники для класу за півціни". Акція закінчується 1 жовтня. Але для тих, хто бажає взяти участь, але не встигає, достатньо до 1 жовтня подати електронною поштою ya_hlynsky@mail.lviv.ua попередню заявку на книжки з оплатою і доставкою протягом наступних двох тижнів. Для киян повідомляю, що книжки можна придбати на Петрівці, а також замовити за електронною адресою school269@meta.ua .
На жаль ми не можемо задовольняти за півціни заявки на 1,2 чи 3 книжки.
Повідомляю також, що сьогодні на Yuotube на каналі hlynsky1 буде розміщено третій відеофільм для початківців "Програмування у VBA. Інтерфейс середовища", а згодом будуть інші.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Акція від Глинського (Видавництво "Деол"-СПД Глинський прощається з читачами)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.