Чт, 24.08.2017, 08:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Відеоуроки з програмування (Відеоуроки з програмування)
Відеоуроки з програмування
GarryPotter Дата: Нд, 25.09.2011, 12:08 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (Глинський__Ярослав)
Спостерігається масова втеча учнів, вчителів і шкіл з академічного рівня на рівень стандарту.

Вчителі нікуди не "тікають" - профіль визначається адміністрацією, учнями та їх батьками при переході до старшої школи (у на майже увесь район - академічний рівень інформатики бо відповідні профілі)

Quote (volevikt)
Діти обирають гуманітарні профілі.

Бо бажають "йти" в юристи (або на педфак)

Quote (volevikt)
часто профілі обираються штучно, щоб довантажити того чи іншого вчителя до ставки.

І таке буває

Quote (volevikt)
Що стосується відеоуроків з програмування , то це вдала ідея.

Підтримую

Також треба терміново впроваджувати ЗНО з інформатики.

Спірна думка. Спочатку варто визначити скільком учням це треба буде - хто бажає поступати на відповідну спеціальність, то і так підготовиться (+випускні іспити (атестація) в школі)

Quote (mouse)
Потрібно, щоб в МОНмолодьспорт запровадили вступні істпити.

Пртоягом 2008-2011 років наші учні (сільський район, сільські школи) регулярно поступають до київських ВУЗів - "Могилянка", КПІ, КНУ ім.Шевченка, НМУ ім.Богомольця, причому успішно навчаються і не всі були "медалістами". До цього поступали максимум в обласний центр в пед чи технічний - боялись ризикувати, у випадку "непроходження" рік навчання випадав. Запровадження вступних іспитів? - для чого, ввести ще одну перепону при вступі? Тим більше. що якщо тебе оцінюють люди, то майже завжди можна знайти шляхи для підвищення цієї "оцінки".
Вибачте, що відхилився від теми
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 27.09.2011, 09:12 | Повідомлення № 17
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (GarryPotter)
Спірна думка. Спочатку варто визначити скільком учням це треба буде

Ми зачепили тему ЗНО з інформатики. Для цього є підстави. На багатьох спеціальностях (компютерні науки, економісти - одні з найбільш масових) під час вступу треба ЗНО з фізики чи англійської мови. Шановні вчителі інформатики! Чому би нам разом не добитися того, щоб вибір був з трьох дисциплін: фізики, англійської мови та інформатики. У "Львівській політехніці" на половину спеціальностей покладуть інформатику як обовязковий предмет на вступі. Тільки так предмет можна врятувати від вимирання. Інакше за пару років всі будуть без роботи.

Додано (27.09.2011, 08:12)
---------------------------------------------
Ми відхилилися від теми
Вашій увазі пропонуємо відеоуроки з візуального програмування в середовищах VBA, Visual Basic 2010 і Delphi. Ось посилання на перший відеоурок "Мій перший проект у VBA" (ДЛЯ ІНШИХ СЕРЕДОВИЩ НАВІТЬ ДЛЯ Delphi ЗМІНИ БУДУТЬ НЕ СУТТЄВІ) http://ifolder.ru/25727948 Прошу висловитися, якщо сподобалось, або є дружні зауваження. Чи показували Ви його учням?

Пилипчук_О_П Дата: Ср, 28.09.2011, 02:34 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 299
Тільки так предмет можна врятувати від вимирання. Інакше за пару років всі будуть без роботи.

Це вже Ви занадто драматизуєте. Людство самЕ привело себе до необхідності вчитися інформатиці. Галузь в цілому не занепаде. Якщо змістяться акценти - це, найпевніше, буде правильно. Бо справді: молода наука, ніхто не знає, що з нею робити. В останньому номері "Інформатики в школі" взагалі оголосили інформатику не наукою...
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 29.09.2011, 09:45 | Повідомлення № 19
Видавець посібників
До відома вчителів інформатики м. Києва.
Сьогодні на конференції вчителів інформатки м. Києва в АПН можна буде ознайомитися і придбати мою нову книжку "Основи алгоритмізації і програмування" та іншу літературу мого видавництва. Підкреслюю, що в книжці важливою є нова методика викладання теми ОАП, а не мова програмування.
GarryPotter Дата: Чт, 29.09.2011, 11:56 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (Пилипчук_О_П)
В останньому номері "Інформатики в школі" взагалі оголосили інформатику не наукою...

Молодці що визначились з поняттям!

Англійською:
Information science is an interdisciplinary science primarily concerned with the analysis, collection, classification, manipulation, storage, retrieval and dissemination of information.

Російською:
Информа́тика (ср. нем. Informatik, англ. Information science, фр. Informatique, англ. computer science — компьютерная наука — в США, англ. computing science — вычислительная наука — в Великобритании) — наука о способах получения, накопления, хранения, преобразования, передачи, защиты и использования информации.

Французькою:
La science de l'information est une science interdisciplinaire principalement concernée par la collection, le classement, la manipulation, le stockage, la recherche et la diffusion d'information.

Білоруською:
Інфарма́тыка (параўн. па-нямецку: Informatik, па-француску: Informatique, па-ангельску: computer science - кампутарныя навукі — у ЗША, па-ангельску: computing science - вылічальная навука — у Вялікабрытаніі) — гэта навука пра мэтады атрыманьня, назапашваньня, захоўваньня, пераўтварэньня, перадачы і выкарыстаньня інфармацыі

Українською:
Інформа́тика (рос. информатика, англ. informatics, information science; нім. Informatik f) — теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності.

В Україні (на Україні) інформатика не наука, а спосіб використання комп’ютера (ІКТ)
dpi Дата: Чт, 29.09.2011, 12:08 | Повідомлення № 21
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Наукой информатику будут считать. если будем изучать алгоритмы: сортировки, жадные, динамического программирования, длинную арифметику, комбинаторику, графы ИКТ с VBA. А не VB и работать мышкой. Тут писали о кнопкодавах. Не умеют и этого. Зачем Alt+F4, як що є хрестик у правому вехньому куті.
Учебников море. И все пишут о том, что знают. Напишите по программе Каравановой для 8-11-х. Слабо? Понимаю - это трудно. Но мы же не ищем легких путей? Или ищем легких денег? Как бизнесмен со стажем скажу, что времена легких заработков уже закончились. И, что бы зарабатывать, надо пахать.
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 29.09.2011, 12:30 | Повідомлення № 22
Видавець посібників
Quote (dpi)
Напишите по программе Каравановой для 8-11-х. Слабо? Понимаю - это трудно.
Програма відображає особисті погляди авторів - ось всі і чекають, коли вони і напишуть по ній посібник.
Оскільки попередні повідомлення є офтопіком, я змушений продублювати # 19 і прошу його не забанювати до 15 години.

До відома вчителів інформатики м. Києва.
Сьогодні на конференції вчителів інформатки м. Києва в АПН, вул. Артема, 52 о 15 год. можна буде ознайомитися і придбати мою нову книжку "Основи алгоритмізації і програмування" та іншу літературу мого видавництва. Підкреслюю, що в книжці важливою є нова методика викладання теми ОАП, а не мова програмування.
Yura_Shrol Дата: Сб, 01.10.2011, 00:17 | Повідомлення № 23
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
можна буде ознайомитися і придбати мою нову книжку "Основи алгоритмізації і програмування"

Відвідав декілька книгарень м. Рівне і не знайшов Вашої книжки. Вже розкупили чи обмежений наклад видання?
SLKuty Дата: Сб, 01.10.2011, 01:42 | Повідомлення № 24
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Про відеоурок:
дуже гарно, чітко, зрозуміло, професійно
один мінус такого навчання - не в усіх школах є навушники біля компютерів
планую зробити серію відеоуроків , але поки що роблю комбіновані
кому цікаво дивіться
http://lidersite.com/%d0%be%....-%d0%b4 %d0%bb%d1%8f-%d0%b4%d1%96%d1%82%d0%b5%d0%b9/
swetikccc Дата: Сб, 01.10.2011, 12:12 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Quote (SLKuty)
але поки що роблю комбіновані кому цікаво дивіться

Чудово.
Quote (SLKuty)
Дослідіть інші властивості компоненту Заголовок.

Заголовок якось не підходить, мабуть краще напис.

Можливо я помиляюся, але для мене компонент на панелі в Делфі, а якшо на формі то то вже об'єкт.

Додано (01.10.2011, 11:12)
---------------------------------------------
Про компонент компонент Shape, я б добавив що це геометричні фігури.

Olga_2008 Дата: Пн, 03.10.2011, 13:45 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Шановний Глинський__Ярослав! Показувала Ваш відеоурок дітям. як на мене, досить непогано: чітко, зрозуміло, доступно, гарне доповнення до "сухого" викладу теорії. дякую Вам за працю!
Я так розумію, Ви плануєте продовжувати проект? чи обмежитися одним відеоуроком?
І ще одне питання (до всіх): чи є якась література, набір практичних (краще практичні) по VB саме для дітей, яку Ви можете порекомендувати? бо частину я знайшла, можливо, щось пропустила... Чому я питаю -- цю мову буду "вчити" разом з дітьми (в університеті вчила Делфі, суть візуального програмування розумію, але ж справа в тому, щоб дітям розказати-показати, а для цього потрібна методика+практичні.. можливо, я щось не так кажу -- тоді виправте мене)
наперед дякую за відповідь

Відредаговано: Olga_2008 - Пн, 03.10.2011, 13:46
mouse Дата: Пн, 03.10.2011, 16:36 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Olga_2008, можна поцікавитись, діти - це хто? Вкажіть клас. Порадимо.
Petro Дата: Пн, 03.10.2011, 16:52 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Інформатика = ІКТ+Програмування. Принаймі так трактується сьогодні багатьма: і вчителями і ними керуючими, починаючи від МОНу. Напевно, що такий погляд на інформатику залишиться і надалі.
Якщо б Програмування винести окремим курсом (уроком), то можна було б чекати іншого ставлення і до предмету (предметів). Інформатика ... - словом можна лікувати, можна й ....
Можливо в такому ракурсі (подібному) підійти до викладення інформатики...
swetikccc Дата: Пн, 03.10.2011, 18:26 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Інформація, для чого вона, що з нею робити, як її опрацювати?
Класика правда ж? :)
Але існує питання і можливо одне из найголовніших.
Як її подати? :)
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 03.10.2011, 21:16 | Повідомлення № 30
Видавець посібників
Quote (Olga_2008)
чи є якась література, набір практичних (краще практичні) по VB саме для дітей,

Дякую за хорошу оцінку роботи вчителя з м. Івано-Франківська Відливаного Василя і мою як керівника проекту. Буде декілька фільмів. А ось щодо літератури, то для старшокласників кращих книжок, ніж ті, що я рекламую на своєму сайті, Ви не знайдете. Хоча Вас правильно запитали щодо вікової категорії учнів. Але, якщо учні молодші 9 класу, то їм цього взагалі не треба.
Quote (Petro)
Інформатика = ІКТ+Програмування. Принаймі так трактується сьогодні багатьма

Це правильно трактується. НЕ варто виокремлювати програмування в інший предмет. Треба правильно його подати, спроба чого була в моїй останній книжці "ОАП". Тоді програмування уживеться поряд з ІКТ. Я вважаю, що ця спроба була вдалою. Тай не спроба це була, а результат двадцятирічної "письменницької" діяльності.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Відеоуроки з програмування (Відеоуроки з програмування)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.