Вт, 12.12.2017, 15:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн? (Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?)
Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?
Який рівень навчання інформатики у Вашій школі у 10 класі?
1.1. Стандарт (1 год)[ 71 ][45.51%]
2.2. Академічний (1 год)[ 35 ][22.44%]
3.3. Академічний (2 год)[ 45 ][28.85%]
4.4. Інформаційно-технологічний (3 год)[ 5 ][3.21%]
5.5. Інформаційно-технологічний (5 год)[ 18 ][11.54%]
Усього відповідей: 156
Ковшун Дата: Нд, 28.11.2010, 14:58 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (GаrDArik)
"Навіщо ви ввели цей профіль?" Відповідь - "Так якийсь же треба було вводить!"

Дань МОДЕ.... ;)

Quote (GаrDArik)
І ше - питання - чи можна в наступному році в цьому, вже 11 кл, змінити профіль?

Ви аж ніяк цього не зможете зробити.
Це не входить у компетенцію вчителя.
GаrDArik Дата: Пн, 29.11.2010, 19:34 | Повідомлення № 47
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Ковшун)
Це не входить у компетенцію вчителя.

А якщо поговорю з адміністрацією? Які законодавчі акти, документи це реґламентують?
PTetyana Дата: Вт, 30.11.2010, 15:16 | Повідомлення № 48
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
В нашій школі годин інформатики виділено по мінімуму. В одному 10 класі 2 профілі: філологічний має 1 годину - вчу по стандарту, математичний теж має 1 годину, але вчу згідно типових планів по академу, другий 10 клас технологічного профілю має 2 години в тиждень. І ще 1 година у 9-х класах і 1 година в 11 класі. Ото й усе навчання інформатики в школі. При цьому, що є сучасний клас (11 ПК+1), інтернет і т.д. Говорила дирекції про якісь факультативи чи щось такого типу для програмування - відповіді нема. Усі додаткові години віддані на предмети з яких учні будуть здавати ЗНО.
Інформатики ж говорять ніде для вступу у ВУЗи не треба!
tipo4ek Дата: Вт, 30.11.2010, 23:45 | Повідомлення № 49
Тут живе...
Рейтинг: 3
У нас в школі Стандарт: 14 учнів, 1 група, 4 комп'ютери ;)
Глинський__Ярослав Дата: Пт, 03.12.2010, 09:36 | Повідомлення № 50
Видавець посібників
Дякую за активність. Потрібно ще пару десятків відповідей на опитування, щоб зробити висновки. А взагалі таке враження, що вчителі впали у зимову сплячку або втратили інтерес до форуму.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 03.12.2010, 11:11 | Повідомлення № 51
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
А в мене таке враження, що вчителі масово виробили повінтізм і втратили інтерес до предмету загалом, керуючись принципом моя хата з краю... або яка зарплата, таке й відношення до роботи. Не перестаю дивуватись байдужості більшості, начебто форум створений для інформатиків, але як виявляється більшості інформатикам на нього...
volevikt Дата: Пт, 03.12.2010, 14:09 | Повідомлення № 52
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (Глинський__Ярослав)
таке враження, що вчителі впали у зимову сплячку або втратили інтерес до форуму.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Не перестаю дивуватись байдужості більшості, начебто форум створений для інформатиків, але як виявляється більшості інформатикам на нього...

Не всім. Просто всі вже зморені. Особисто я не встигаю здавати різноманітні інформації, здавати безкінечні екзамени, щоб отримати сертифікати і мати право викладати той чи інший курс за вибором; відправляти заявки на конкурси, готувати до олімпіад, відправляти відповіді і т. д. За головою не встигають руки. Планів море, але часу обмаль.
Та й з такою ситуацією, що склалася в інформатиці, коли незрозуміло хто, що, по чому (підручник) викладає, взагалі голова йде обертом.
Вірю, що ситуація зміниться на краще і вчителі інформатики знову почнуть проявляти свою активність.
Як тільки "розгребуся", знову почну проявляти активність. :)
Р. S. За свої 10-ті класи вже писала (два 10-х класи, академічний рівень, 2 год. на тиждень). В районі майже у всіх школах викладають інформатику в 10-х класах за рівнем Стандарт, 1 год на тиждень.
tipo4ek Дата: Пт, 03.12.2010, 15:43 | Повідомлення № 53
Тут живе...
Рейтинг: 3
Ковальчук_Олександр, дайте, будь-ласка, відповідь на таке питання: як за 1300 грн (24 години) я можу створити сім'ю і знайти пристойне житло? Які в мене перспективи на майбутнє????? надбавка 100-150 грн на рік???? смішно.....

volevikt, а Ви впевнені, що оті інформатики зможуть розгребти покладену на їх плечі роботу??? Я не думаю..... (із власного досвіду), в мене як не день в школі, то якесь завдання чи прохання щось зробити або навчити........

Глинський__Ярослав Дата: Пт, 03.12.2010, 16:32 | Повідомлення № 54
Видавець посібників
Quote (volevikt)
Особисто я не встигаю здавати різноманітні інформації, здавати безкінечні екзамени, щоб отримати сертифікати і мати право викладати той чи інший курс за вибором

Хто може дати посилання на нормативні документи, що такі сертифікати потрібно мати. Наскільки я знаю це вигадка декількох осіб, які проштовхують у школи так звані курси за вибором, чого не має з інших предметів.
volevikt Дата: Пт, 03.12.2010, 16:57 | Повідомлення № 55
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
З моєю скаженною тягою до знань та самоосвіти
посилання на нормативні документи, що такі сертифікати потрібно мати
не потрібні. :)
Виявилося, що я ще багато чого не знаю у Флеш (зараз здаю роботу по комп'ютерним презентаціям)
Глинський__Ярослав, я сама собі шукаю зайвий клопіт. Ну подобається мені вчитися. B)
GarryPotter Дата: Пт, 03.12.2010, 18:48 | Повідомлення № 56
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Досить давно не відвідував Форум. Як на мою думку, то все йде до того, щоб ліквідувати шкільну інформатику. Перший крок вже зроблено - чинна програма (стандарт) не може навчити учнів нічому окрім натискання кнопок (які вони і так вміють натискувати з 4-5 класів). 5 годин програмування - профанація, особливо при тому, що виділяються години на вивчення "застосування комп1ютерів" при вивченні фізики, хімії, біології, іноземних мов, тощо. Години на вивчення Інтернету теж використовуються з нульовою ефективністю - у більшості шкіл (особливо сільських) Інтернету немає або ж його швидкість "ніяка".
Глинський__Ярослав Дата: Сб, 04.12.2010, 17:53 | Повідомлення № 57
Видавець посібників
Хотілось би дізнатись, чи є школи, де в 10 класі рівень - стандарт, а кількість год - 2 ? Прошу відгукнутись.
filnick Дата: Нд, 05.12.2010, 18:20 | Повідомлення № 58
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
чи є школи, де в 10 класі рівень - стандарт, а кількість год - 2

Шановний, пане Ярославе. Невже Ви думаєте, що вчителі не хотіли б навчати своїх учнів у 10 класі за 2-годинною програмою? Але реальна ситуація така, що всі хто не має профільного класу вимушені працювати по годинній програмі. Після запровадження цієї біди (т.з. профілізації) і учні, і вчителі стали заручниками чиновників від освіти: при декларованій можливості вибору - фактично залишилися без вибору. Особливо це стосується сільських шкіл. Ще минулого року можна було поділити на профільні групи при наявності 8 учнів у групі. З цього року - лише при наявності не менше 12 учнів у групі. А як це зробити в сільській школі, де 15-20 десятикласників? Ось і погнали усіх хором або на гуманітарний профіль, або на природничо-математичний. А години інформатики, які раніше можна було взяти з варіативної складової навчального плану, тепер потрапляють на вивчення поглиблених предметів профільного напрямку.
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 06.12.2010, 08:45 | Повідомлення № 59
Видавець посібників
Quote (filnick)
А години інформатики, які раніше можна було взяти з варіативної складової навчального плану, тепер потрапляють на вивчення поглиблених предметів профільного напрямку.

Описану Вами ситуацію я знаю. Через це і запитую, чи є ентузіасти, яким вдалося на рівні стандарту вибити в адміністрації 2 год під інформатику.
PTetyana Дата: Пн, 06.12.2010, 08:53 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Рейтинг: 51
Quote (filnick)
А години інформатики, які раніше можна було взяти з варіативної складової навчального плану, тепер потрапляють на вивчення поглиблених предметів профільного напрямку.

Згідна повністю. Але така ситуація не лише в сільських школах, у нас в 10-х класах по 28-29 учнів, в багатьох по 2 профілі, а в місті майже всі школи мають лише по 1 год. інформатики. Не знаю може при написанні програми, укладачі сподівалися, що учні будуть вчитися за програмою + усі матимуть курси за вибором. Та ніхто ж не врахував реалій сьогоднішньої школи - якщо предмету немає в ЗНО, то і не буде для нього додаткових годин. Принаймі на усі 9 шкіл міста - в жодній нема інформаційного профілю і, повірте, не через те що вчителі інформатики такого не пропонували.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн? (Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.