Нд, 22.10.2017, 05:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн? (Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?)
Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?
Який рівень навчання інформатики у Вашій школі у 10 класі?
1.1. Стандарт (1 год)[ 71 ][45.51%]
2.2. Академічний (1 год)[ 35 ][22.44%]
3.3. Академічний (2 год)[ 45 ][28.85%]
4.4. Інформаційно-технологічний (3 год)[ 5 ][3.21%]
5.5. Інформаційно-технологічний (5 год)[ 18 ][11.54%]
Усього відповідей: 156
Ktara Дата: Чт, 25.11.2010, 18:52 | Повідомлення № 31
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
serbor, так выберите несколько вариантов
serbor Дата: Чт, 25.11.2010, 18:52 | Повідомлення № 32
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ktara)
Меня волнует второй вопрос - приходят ученики, которые учились по разным профилям, а в ВУЗе программа одна - и вот как ее подогнать под то, что бы всем угодить и учитывать в ней все существующие профили школ? По-моему это задача невыполнима.

Вузы должны предъявить к поступающим требования к уровню их знаний, и как-то диагностировать. Если им нужны абитуриенты со знанием программирования, пусть они добьются ЗНО по информатике и набирают себе студентов соответственно.

Quote (Bandalak)
просто учень після 9-го класу має вибрати майбутню спеціальність і піти у школу відповідного профілю.

И я в этом уверен!
Ktara Дата: Чт, 25.11.2010, 18:57 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
serbor, в ВУЗах тоже есть предмет Информатика и есть определенная программа. ВУЗы принимают сертификаты ЗНО и какие предметы туда включать решаем абсолютно не мы. К тому же информатика относится к физико-математическим дисциплинам - поэтому есть ЗНО по математике. Тогда еще надо проверять знания и требовать ЗНО не только по информатике но еще ряду предметов. Если у каждого ВУЗа будет свое требование по сертификатам, то это ограничивает абитуриента в подаче документов в несколько ВУЗов одновременно
К тому же предмета "Программирование", это составляющая информатики. И программа ВУЗов не отпирается только на программирование или только на офисные технологии :) Так можно сдавать не историю, а только ее один раздел, или из математики например, только планиметрию :)
serbor Дата: Чт, 25.11.2010, 19:17 | Повідомлення № 34
Наполегливий учасник
Ktara, я приблизительно такого ответа и ожидал, и именно от Вас. Ваш ответ - пример того как можно сразу отшить идею, не рассматривая ее.
Я считаю, почему бы и нет? Почему бы вузам на специальности, связанные с программированием не принимать уже подготовленных в школе людей. Я наблюдаю, как у нас в Донецком техническом университете (ДПИ) на факультете ВТ до 5 курса отчислили больше половины студентов. А раньше они проводили какой-то вступительный экзамен по программированию, пока им не запретили, студенты были сильнее.
Кстати остались учиться только те, которые занимаются основательно программированием со школьной скамьи. Так зачем же закрывать глаза и таким сложным путем отбирать, кто станет программистом?
Билл приобщился к программированию в школе!

Додано (25.11.2010, 18:17)
---------------------------------------------

Quote (Ktara)
serbor, так выберите несколько вариантов

Ktara, спасибо за отзывчивость, проголосовал.
Ktara Дата: Чт, 25.11.2010, 19:20 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
serbor, потому что не все ВУЗы связаны с программированием. Но тем не менее в них есть информатика :) И как тогда?
serbor Дата: Чт, 25.11.2010, 19:25 | Повідомлення № 36
Наполегливий учасник
Quote (Ktara)
И как тогда?

Не отрицать всё подряд, а думать, что делать. Каждому на своём месте думать и реализовывать идеи.
alex Дата: Чт, 25.11.2010, 19:45 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (serbor)
А раньше они проводили какой-то вступительный экзамен по программированию

Думаю на наступний рік "горячолюбимий" відмінить НЗО і в Ваш технічний Вуз знову прийдуть з гаманцями а не з
знаннями. Світ уже давно придумав систему вступу, систему підготовки і т.п.

PS. Обіцяли підручники до 1 жовтня. Де вони? Може хтось підказати...
Чи учні в категорію "Україна для людей" уже не вписуються?

Ktara Дата: Чт, 25.11.2010, 19:53 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
alex, ну вроде как было обещание типа "в прошлом году получили подарки на Новый год (это про учебники), а в этом ждите на 8-е марта :)"
GаrDArik Дата: Чт, 25.11.2010, 20:03 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Як хтось вже написав - "інф-технологічний профіль звалився несподівано і для мене, і для батьків, і для учнів". Що можна казати, якщо сьогодні після вивчення теми "Презентації" один 10 хв шукав у Пуску Пауер-Поінт? Інші - ситуація не краща. Ставлю 1ці, нічого ніхто не робить ні на уроці, ні вдома. На моє питання адміністрації - "Навіщо ви ввели цей профіль?" Відповідь - "Так якийсь же треба було вводить!" Немає ні програмного забезпечення, ні підручників, ні зацікавленості в метод. допомозі. Провожу уроки - дякуючи забезпеченню з цього форума. І ше - питання - чи можна в наступному році в цьому, вже 11 кл, змінити профіль?
filnick Дата: Чт, 25.11.2010, 21:10 | Повідомлення № 40
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Глинський__Ярослав)
Лише 29 осіб дали відповідь на запитання. Щоб вибірка була репрезентивною, потрібно хоча би 100. Прошу проявити активність. Нагадую, що Вас не запитують, який би рівень навчання Ви хотіли, а який є де факто сьогодні у Вашій школі.

Хіба такої статистки не існує на рівні МОНУ? (Звітуємо ж туди про все, що потрібно чи не потрібно). Якщо Вас цікавить - можу прислати в ОП дані по конкретному району своєї області.
swetikccc Дата: Чт, 25.11.2010, 22:24 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
До сих пір не зустрічав цікавої книги по програмуванню на українській мові, в більшості пусі пусі там де не потрібно, а основне чомусь не систематизоване.
Можливо хтось знає книгу схожу на Основи програмування пана Окулова, але на українській мові.
Глинський__Ярослав Дата: Сб, 27.11.2010, 10:54 | Повідомлення № 42
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
У голосуванні не охоплена ситуація, коли в одній школі два класи навчаються на різних рівнях. Вихід є, якщо у школі є два вчителі інформатики. ОДин нехай голосує за один рівень, другий - за інший. Потрібно ще півсотні голосів.
Quote (filnick)
Якщо Вас цікавить - можу прислати в ОП дані по конкретному району своєї області.
Прошу прислати.
svbor Дата: Сб, 27.11.2010, 18:04 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Quote (GаrDArik)
Як хтось вже написав - "інф-технологічний профіль звалився несподівано і для мене, і для батьків, і для учнів". Що можна казати, якщо сьогодні після вивчення теми "Презентації" один 10 хв шукав у Пуску Пауер-Поінт? Інші - ситуація не краща. Ставлю 1ці, нічого ніхто не робить ні на уроці, ні вдома. На моє питання адміністрації - "Навіщо ви ввели цей профіль?" Відповідь - "Так якийсь же треба було вводить!" Немає ні програмного забезпечення, ні підручників, ні зацікавленості в метод. допомозі. Провожу уроки - дякуючи забезпеченню з цього форума.

І що саме головне, нікому нічого не доведеш, коли проводять моніторнг в 10 чи в 11 класі , якість викладання профільного навчання. А яка ж та якість може бути? І ще коли ми звітуємо про виконання навчального плану. Цікаво, як його можна виконати на 100?
Ruslan_Pr Дата: Сб, 27.11.2010, 20:33 | Повідомлення № 44
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Рівні то є, а от звідки матеріал брати? В мене діти дивуються, коли кажу їм, що сам матеріал готую.
Ковшун Дата: Нд, 28.11.2010, 15:55 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ktara)
а в этом ждите на 8-е марта :)"

Десь на початку вересня ц.р. на мою репліку про забезпечення шкіл підручниками, І.О.Завадський відповів..."а в березні не хочеш отримати.."

Мабуть так воно і буде ;)

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн? (Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.