Нд, 19.11.2017, 16:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн? (Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?)
Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?
Який рівень навчання інформатики у Вашій школі у 10 класі?
1.1. Стандарт (1 год)[ 71 ][45.51%]
2.2. Академічний (1 год)[ 35 ][22.44%]
3.3. Академічний (2 год)[ 45 ][28.85%]
4.4. Інформаційно-технологічний (3 год)[ 5 ][3.21%]
5.5. Інформаційно-технологічний (5 год)[ 18 ][11.54%]
Усього відповідей: 156
volevikt Дата: Сб, 20.11.2010, 20:25 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (Глинський__Ярослав)
Не чекайте милості від МОН, творіть чи беріть її самі.

По-перше, не маю права використовувати програму, не затверджену МОН. По-друге, недостатньо знань, як правильно скласти, оформити та затвердити свою програму. По-третє, не вистачає часу, так як багато займаюся самоосвітою. По-четверте, на жаль, не є себе великим профі в програмуванні, щоб скласти гарну програму.
swetikccc Дата: Сб, 20.11.2010, 23:11 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
По-п’яте кожен повинен робити якісно свою роботу, а то ми прості вчителі повинні виправляти Ваші помилки.
Та й ще прикривають їх ентузіазмом.
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 22.11.2010, 11:21 | Повідомлення № 18
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (swetikccc)
ми прості вчителі повинні виправляти Ваші помилки

З цього місця прошу конкретніше. Де Ви виправляли мої помилки?

Quote (volevikt)
По-перше, не маю права ...

Шановні вчителі, викорінюйте з себе рабів. Держава в інституції МОН за Вас не дбає належним чином: програм не дає, підручників також, методичнмх матеріалів також, тай грошей Вам платять малувато. В верхах рішають свої справи, а не Ваші: хто має виграти в конкурсі, а хто ні, кого допустити, а кого ні, кому дати кошти на друк книжок, а кому ні.
Згоден, шо конкретної і хорошої програми з основ програмування не має. Але є інші програми (див. збірник "Премєра" 2003 року і збірник програм, виданих в BHV 2009р.). З них можна щось вибрати і в документації посилатися списком на ці програми. Ну а з навчальних посібників з грифом з основ програмування, кращих ніж мої, скромно кажучи, Ви точно не знайдете (див. www).
Тай дешеві вони. Я Вас переконав? Якщо так, то прошу замовляти. Між іншим, збираю гроші на видання нової книжки з програмування - бомби, про яку я десь тут писав раніше. Тому Ваша підтримка дуже потрібна.
swetikccc Дата: Пн, 22.11.2010, 12:42 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
З цього місця прошу конкретніше. Де Ви виправляли мої помилки?

Малося на увазі помилки тих хто керує. )))
Але якщо Ви особисто хочете, то я можу найти десятки суперечностей і помилок, але для чого? )))
А одну я знаю навіть і так. ))
Слово Інтернет пишеться з великої букви, а у Вас якщо не помиляюся воно пишеться з маленької. (підручник для 9 класу)

Відредаговано: swetikccc - Пн, 22.11.2010, 13:12
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 22.11.2010, 16:13 | Повідомлення № 20
Видавець посібників
Quote (swetikccc)
Слово Інтернет пишеться з великої букви, а у Вас якщо не помиляюся воно пишеться з маленької

Це питання спірне. Слово інтернет вже не вважається назвою окремо взятої мережі, оскільки Ви прекрасно знаєте, що такої мережі просто немає, а є сукупність принципів і технологій мережної взаємодії, що позначаються цим терміном. Тому нова мода писати його з малої літери. Це слово - порівняноновий термін у лінгвістиці. А там діє правило, що стосується нових термінів: якщо є різні трактування і підходи до творення нових термінів, то право на життя мають усі обгрунтовані форми термінів і лише згодом у майбутньому викристалізується загальноприйнята норма. Сьогодні слово інтернет з малої букви пишеться все частіше і я впевнений, що його треба писати з малої букви. Тому це не помилка, це моє переконання. Ви можете думати інакше, лінгвістика цьому не перешкоджає.
mio Дата: Пн, 22.11.2010, 18:38 | Повідомлення № 21
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 19
Держава в інституції МОН за Вас не дбає належним чином:

програм не дає

тоді виходить - я зараз не зрозуміло за якими "нормами" навчаю дітей, та ще й заробляю на цьому на своє життя;
підручників також

а в Інтернеті (на скільки пам'ятаю, власні назви, пишуться з великої літери) перших сторінок тих самих підручників немає? а? :)
методичнмх матеріалів також

хош - отбавляй, зараз всі подались вчити як навчати вчитися;
тай грошей Вам платять малувато

Не мало, бо хватає і на сім'ю, і на відпочинок, і купівлю, деколи, цих методичних матеріалів, як їх називають. Хоча слово "деколи" я б переніс в іншу частину речення.
І, накінець,
В верхах рішають свої справи, а не Ваші: хто має виграти в конкурсі, а хто ні, кого допустити, а кого ні, кому дати кошти на друк книжок, а кому ні.
.
Золоті слова. Дійсно - це не наші справи.
П.С. Щодо опитування. Вибирайте: Стасік Стандарт чи Дімка Технологічний?

Відредаговано: mio - Пн, 22.11.2010, 20:51
Ktara Дата: Пн, 22.11.2010, 19:17 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Шановні вчителі, викорінюйте з себе рабів.

так платять нам мало, але ми знали куди йшли. До того ж ми маємо працювати лише за затвердженими програмами. А то можна весело помахати ручкою навчальному закладу.
Але є інші програми (див. збірник "Премєра" 2003 року і збірник програм, виданих в BHV 2009р.)

за цим збірником можна працювати лише у сьогодняшньому 11 класі (хоча там є гарні пограми)
у а з навчальних посібників з грифом з основ програмування, кращих ніж мої, скромно кажучи, Ви точно не знайдете

дійсно підручники гарні, але діти можуть користуватися будь-якою літературою, навіть без грифа :) До речі, мені подобається як пише Саволюк, і відсутність грифу мене не засмучує ( в мене не школа)
Між іншим, збираю гроші на видання нової книжки з програмування - бомби, про яку я десь тут писав раніше.
Буде цікаво подивитися - хоча придбати Вашу книжку в одному екземлярі морока ще та (на Петрівку їхати - це і грощі і день вбити)
Слово інтернет вже не вважається назвою окремо взятої мережі, оскільки Ви прекрасно знаєте, що такої мережі просто немає, а є сукупність принципів і технологій мережної взаємодії, що позначаються цим терміном. Тому нова мода писати його з малої літери.

це не нова мода, суперечка з якої літери писати слово Інтернет точиться з 2003-2004 року (існує 6 видів написання), консенсусу не дійшли й досі
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 22.11.2010, 21:23 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Інтернет - глобальна комп’ютерна мережа. Він (Інтернет) - один. Інтернетів не має багато.

Слово Интернет — имя собственное, пишется с прописной буквы, без кавычек. Оно имеет мужской род и склоняется по падежам. Иногда встречается также написание Internet.

Словарь русского языка Российской академии наук под редакцией В. В. Лопатина рекомендует[2] написание слова с прописной буквы: Интерне́т (род. падеж. — Интерне́та). Написание со строчной буквы используется в сложных словах, таких как «интернет-портал» и «интернет-магазин».

З іншого боку є багато аргументів, що слово Інтернет вже стало загальною назвою і пишеться з маленької літери. Моє ІМХО за варіант з прописної літери, він більш логічно обгрунтований.

Глинський__Ярослав Дата: Чт, 25.11.2010, 13:44 | Повідомлення № 24
Видавець посібників
Лише 29 осіб дали відповідь на запитання. Щоб вибірка була репрезентивною, потрібно хоча би 100.
Прошу проявити активність. Нагадую, що Вас не запитують, який би рівень навчання Ви хотіли, а який є де факто сьогодні у Вашій школі.
Опитування важливе ось з яких позицій. Два роки тому, нам викладачам інформатику у втнз було вказано, що програми базової вузівської інформатики мають враховувати, що відповідно до шкільних програм студент 1 курсу вже знає певний матеріал і ми його не повинні дублювати. Наприклад, розділ програмування слід починати з вивчення стеків, черг, структур, файлів даних і т.д і т.п. Що ж тепер виходить? Випускники рівня стандарту поняття про програмування не матимуть. Які можуть бути стеки і черги 1 вересня на першому курсі?
Ktara Дата: Чт, 25.11.2010, 15:22 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
По поводу программирования тут я не могу ничего сказать, так как у нас он идет отдельным курсом и тут я не завишу от школьной программы. Хотя думаю, что составители правы, не могут программы дублировать друг друга. Меня волнует второй вопрос - приходят ученики, которые учились по разным профилям, а в ВУЗе программа одна - и вот как ее подогнать под то, что бы всем угодить и учитывать в ней все существующие профили школ? По-моему это задача невыполнима.
Bandalak Дата: Чт, 25.11.2010, 16:02 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ktara)
о-моему это задача невыполнима.

Це один з мінусів профільності. В ідеалі на спеціальність "Інформатика" повинні поступати випускники, які закінчили інформаційно-технологічний профіль. Але, нажаль, рідко яка школа може собі таке дозволити. А у сільській місцевості вибору взагалі немає, хіба-що вибирати стадним методом!!! ;)

По цій причині я завжди був противником профільності навчання у сільських школах! Адже там профільність тільки для галочки.
Знову згадую добру радяську освітню систему кінця 80-х! Кращого ще не придумали! %)

swetikccc Дата: Чт, 25.11.2010, 17:10 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
В ідеалі на спеціальність "Інформатика" повинні поступати випускники, які закінчили інформаційно-технологічний профіль.

Я ніколи не думав що у нас на форумі промайнуть заклики до дескримінації.
igorv Дата: Чт, 25.11.2010, 17:10 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Сьогодні термін "профільний", на мою думку, може стосуватися лише спеціалізованих та вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації. У ЗОШ можна говорити про поглиблене вивчення предмета. Тоді і сільські і міські школи зможуть вийти на два рівні: "базовий" та "поглиблений" (одночасно!!!).
serbor Дата: Чт, 25.11.2010, 17:35 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Лише 29 осіб дали відповідь на запитання.

А у меня в разных классах разные уровни, а в опросе выбор только одного, как отвечать?
Bandalak Дата: Чт, 25.11.2010, 17:46 | Повідомлення № 30
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (swetikccc)
Я ніколи не думав що у нас на форумі промайнуть заклики до дескримінації.

Я ж написав, що в ідеалі. Це не дискримінація, просто учень після 9-го класу має вибрати майбутню спеціальність і піти у школу відповідного профілю. Але у селі такого вибору немає. Ось це вже дійсно дискримінація!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн? (Голосуємо: рівень стандарту, академічний чи інф-техн?)
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.