Вт, 26.09.2017, 15:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі? (За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?)
За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?
За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?
1.Рівень стандарту (1 год)[ 11 ][40.74%]
2.Академічний рівень (1 год)[ 4 ][14.81%]
3.Академічний рівень (2 год)[ 6 ][22.22%]
4.Інформаційно-технологічний профіль (3-4 год)[ 3 ][11.11%]
5.Іншою (? год)[ 3 ][11.11%]
Усього відповідей: 27
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 05.07.2010, 18:27 | Повідомлення № 31
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (Шестопалов)
для академічного рівня у 10 класі 2-годинної програми від МОНУ не існує

Формально Ви праві, але фактично, якщо школа дорожить інформатикою і може її поставити на належному рівні, то буде додатково 1 год. з інваріантної частини, тобто 2 год. А таких шкіл багато. Відгуки учителів показують, що в 9 класі увігнати курс в одну годину було не можливо без викидання цілих тем. Таке ж буде і в 10-му класі. Дві години дають змогу нормально пройти обов'язкову програму і приступити до виконання додаткової, наприклад, доцільно в 9 і 10 класі приступити до вивчення теми "Алгоритмізація і програмування".
Я апробував такий підхід у минулому році. Результат був хороший. Коли в 9 класі учні почали вивчати алгоритмізацію і програмування, урок відразу змінився в кращу сторону. Робота учнів активізувалася, а вивчати технології по програмі 9 класу їм було не цікаво.

Відредаговано: Глинський__Ярослав - Пн, 05.07.2010, 18:30
Mykola Дата: Вт, 06.07.2010, 00:26 | Повідомлення № 32
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Шестопалов)
Навіщо плодити всього по двоє, коли є економічний, логічний і зрозумілий варіант - ЄДИНИЙ КУРС!

Погоджуюся на всі 100%. Тим білше, що сущасний стан профілізації сільської школи нагадує анектдот: "Приводить Бог Адама до Єви і каже: - вибирай собі жінку".

Додано (05.07.2010, 23:26)
---------------------------------------------

Quote (Глинський__Ярослав)
Формально Ви праві, але фактично, якщо школа дорожить інформатикою

До чого тут школа? Правильніше б було сказати: "Якщо директор школи дорожить..." А ще, на скільки вчитель інформатики авторитетний в очах адміністацї. В мене з цим пробле немає. Але невже це має залежати від субєктивної думки директора чи іншого чиновника?

Відредаговано: Mykola - Вт, 06.07.2010, 01:33
serbor Дата: Вт, 06.07.2010, 01:34 | Повідомлення № 33
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Mykola)
Але невже це має залежати від субєктивної думки директора чи іншого чиновника

Но сейчас состояние информатики в школе, как и выбор профилей, выбор спецкурсов зависит только от директора.
Пока ей моя рожа нравилась, у меня был класс с углублённым изучением информатики. Я чуть с ней поконфликтовал, и углублять информатику не стало нужно.
volevikt Дата: Вт, 06.07.2010, 03:14 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
Quote (Mykola)
Але невже це має залежати від субєктивної думки директора чи іншого чиновника?

Згодна, що кількість годин, відведених на вивчення інформатики, не повинна залежати від думки директора чи іншого чиновника. Але на практиці це не так.
В своїй школі маю додаткові години, взяті з інваріанту, бо мій директор зацікавлена в цьому; а вчителі в сусідніх школах таких годин не мають.
От Вам і незалежність від думки директора...
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 06.07.2010, 09:39 | Повідомлення № 35
Видавець посібників
Quote (volevikt)
От Вам і незалежність від думки директора...

Все це правильно. Залежність від директора значна. Але багато що залежить і від вчителя і від батьків, думку яких може формувати вчитель. Останнім часом спостерігається, правда у містах, боротьба шкіл за учнів. Любе незадоволення батьків особливо після фрази "Заберу дитину в іншу школу" вирішується дирекцією в їх користь. Але я також спостерігав абсолютну байдужість вчителів інформатики зі стажем до того буде інваріантна година, чи ні. Часто не хочуть вони її.........
Шестопалов Дата: Вт, 06.07.2010, 17:37 | Повідомлення № 36
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Верховна Рада України прийняла закон, яким ввела 11-річну систему середньої освіти, а також обов'язкову дошкільну освіту.
За ухвалення законопроекту № 6518 проголосували 248 депутатів при мінімально необхідних 226.
Зокрема, Рада встановила, що термін здобуття повної загальної середньої освіти складає 11 років, у тому числі в загальноосвітніх навчальних закладах 1-го ступеня (початкова школа) - 4 роки, 2-го ступеня (основна школа) - 5 років, 3 - го ступеня (старша школа, як правило, з профільним напрямом навчання) - 2 роки.
Крім того, парламент встановив, що дитина може отримувати дошкільну освіту в родині до досягнення 5-річного віку, а держава повинна забезпечувати обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.
Також Рада виключила із закону про середню освіту положення, відповідно до яких тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах 1-го ступеня не може бути меншим ніж 175 робочих днів, 2-3-го ступеня - 190 робочих днів, без урахування часу на складання перевідних та випускних іспитів.
Крім цього, парламент встановив, що загальноосвітні навчальні заклади можуть входити до складу освітніх округів, спілок та інших об'єднань.
Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки вважає, що повернення до 11-річного середньої освіти та введення обов'язкової1-річної дошкільної освіти може стати альтернативою 12-річній середній освіті.
zava Дата: Ср, 07.07.2010, 14:10 | Повідомлення № 37
Тут живе...
Рейтинг: 23
У формулюванні опитування - помилка. Універсальний профіль, згідно типових навчальних планів, вчиться за програмою академічного рівня, а не рівня стандарту.
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 07.07.2010, 16:31 | Повідомлення № 38
Видавець посібників
Прошу модераторів забрати слово універсальний у фразі опитування.
Переголосовувати не варто, подивимося, як піде голосування в кінці серпня і на початку вересня.
Уточніть тільки, що таке універсальний профіль - це для шкіл, які зовсім не визначились з профілем?
GarryPotter Дата: Ср, 07.07.2010, 21:40 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Рейтинг: 20
Я так понимаю этот опрос только для статистики?
Рівень стандарту для :
суспільного-гуманітарного,
філологічного,
художньо-естетичного
спортивного
фізичного,
біолого-хімічного,
біолого-фізичного,
біолого-географічного,
біотехнологічного,
хіміко-технологічного,
фізико-хімічного
агрономічного профілів

Академічний рівень для:
математичного,
фізичного
фізико-математичного профілів

Це з програми.

zava Дата: Чт, 08.07.2010, 00:43 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Рейтинг: 23
Quote (Глинський__Ярослав)
Уточніть тільки, що таке універсальний профіль - це для шкіл, які зовсім не визначились з профілем?

Так, універсальний профіль і безпрофільна школа - одне те саме.
rfdf Дата: Ср, 12.09.2012, 01:44 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Пане Ярославе!
Я керівник гуртка інформатики в позашкільному закладі. Маю гурток з програмування. Конспекти пишу на основі Вашої книжки "Алгоритмізація і програмування". До цього часу програму складала сама за Вашою книжкою. Тепер вимагають програму, рекомендовану МОН. Для позашкілля таких програм не існує поки що. Яку з програм Ви можете порадити, яка б підходила до Вашої книжки? Мені потрібно програму, розраховану на два роки навчання по 4 та 5 годин на тиждень відповідно (перший рік - Pascsl, другий - Delphi).
Дякую
[warning]Порушення правил форуму
2.3. При реєстрації забороняється використовувати безглузді і незрозумілі логіни (наприклад Hgd956Gbv або :!@#$%^&*(), 111, 1111111111122222, 111_23rus, і т.п. ), також забороняється використовувати в нікнеймі символи { } [ ] ., ! & ? * % $ ; @ ^ : ' " ( ) # ™ ` -- __ = / ~ \ < >, нецензурні слова, адреси вебсайтів і тому подібне.
Обліковий запис блоковано назавжди[/warning]
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 13.09.2012, 20:53 | Повідомлення № 42
Видавець посібників
По перше, є програма для курсів за вибором з орієнтовною назвою "Основи алгоритмізації і програмування" чи "Основи візуального програмування" від Завадського. Вона цілком підходить під мої книжки.
Є хороша програма Караванової і Костюкова для інформаційно-технологічного профілю. Вона також цілком підходить під мої книжки. А ось чи є книжка авторів програми під їхню програму, то я в цьому дуже сумніваюсь, але хай дадуть знати, якщо я помиляюсь. Якщо Ваші вихованці будуть знати програмування в обсязі моїх книжок, цього цілком достатньо для подальшого успішного навчання і освоєння спецлітератури вже будучи студентами. І не заморочуйте собі голову різними спецтемами 50 річної давності і фокусами з програмування, які вивчають з надією підготувати учасника 4 туру олімпіади з інформатики. Це нікому не потрібно. Реальне програмування - це зовсім інше.
skif Дата: Чт, 13.09.2012, 23:53 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
таке примітивне можливо питання. Якщо на інформатику у 10 класі дають 3 год. - то це вже не академічний, а профільний рівень чи як?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі? (За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.