Пн, 22.10.2018, 15:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі? (За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?)
За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?
За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?
1.Рівень стандарту (1 год)[ 11 ][40.74%]
2.Академічний рівень (1 год)[ 4 ][14.81%]
3.Академічний рівень (2 год)[ 6 ][22.22%]
4.Інформаційно-технологічний профіль (3-4 год)[ 3 ][11.11%]
5.Іншою (? год)[ 3 ][11.11%]
Усього відповідей: 27
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 27.06.2010, 01:31 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Цікаво також знати, чи збирали зі шкіл такі дані і чи відомо скільки підручників рівня стандарту і академічного рівня треба надрукувати.
gromko Дата: Нд, 27.06.2010, 09:00 | Повідомлення № 2
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
4 перших програми (для старшої школи) розраховані на вивчення інформатики протягом 3 років (10-11-12 класи), тому до середини серпня ніхто Вам не скаже за якою програмою працюватиме
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 27.06.2010, 09:37 | Повідомлення № 3
Видавець посібників
Quote (gromko)
ому до середини серпня ніхто Вам не скаже за якою програмою працюватиме

Тому й питання поставлено так: "плануєте (передбачаєте, надієтеся) працювати", а не "будете працювати". Прошу голосувати.
Oxana_cher Дата: Нд, 27.06.2010, 11:54 | Повідомлення № 4
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Люди, о чём вы базарите? Спуститесь с небес на Землю!
Разве вы не понимаете, что в августе от этих программ и камня на камне не останеться?
Будет новая "узгоджена" программа, которая будет объединять 10 и половину 11 классов. И вё это 1 час в неделю! B)
Я сама по просьбе ИПДО участвую в разработке проэкта переходных программ по информатике для 10 класса!
Шестопалов Дата: Нд, 27.06.2010, 12:10 | Повідомлення № 5
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 220
Quote (Oxana_cher)
Будет новая "узгоджена" программа, которая будет объединять 10 и половину 11 классов. И вё это 1 час в неделю!

Саме така ЄДИНА програма "оптимізований Завадський" вже є! Розроблені всі належні засоби навчання: посібник + зошит, тести, планування.
Чи обов’язково придумувати велосипед, щоб на 1 вересня була лише порожня програма і нічого до неї.
Див. вже готові засоби навчання інформатики у 10-му класі. http://teachlab.ucoz.ua/publ/17-1-0-69
http://teachlab.ucoz.ua/load/2-1-0-20
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 27.06.2010, 16:26 | Повідомлення № 6
Видавець посібників
Quote (Oxana_cher)
Будет новая "узгоджена" программа, которая будет объединять 10 и половину 11 классов. И вё это 1 час в неделю!

Прошу не поширювати неперевірених слухів.
Якщо зміни будуть, то їх легко реалізувати шляхом втискування відомих програм для 11 і 12 класів в один рік навчання оскільки в них було багато зайвого.
Oxana_cher Дата: Нд, 27.06.2010, 20:26 | Повідомлення № 7
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Quote (Глинський__Ярослав)
шляхом втискування відомих програм для 11 і 12 класів в один рік навчання оскільки в них було багато зайвого.

Що саме там було зайвим? :)

Додано (27.06.2010, 19:26)
---------------------------------------------

Прошу не поширювати неперевірених слухів.

А Ви вважаєте, що у ВР не знайдеться голосів щоб покласти край 12-річній освіті?
Я трошки цікавлюся політикою, тому знаю деякі тенденції. Побачимо на серпневій крнференції.
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 27.06.2010, 21:09 | Повідомлення № 8
Видавець посібників
Quote (Oxana_cher)
Що саме там було зайвим?

Я себе зараховую до прихильників розділу алгоритмізації і програмування. З великим задоволенням читав цей розділ у програмі академічного рівня, доки не дійшов до спискових структур даних. Для чого це учням? За браком часу (в нас у вузі також скорочують години) я років два тому цю тему перестав читати для студентів і нічого. Це тема для інформацйно-технологічного профілю. А розділ 8.4 з чистим ООП? Кому це в школі потрібно взагалі? Студентам цього я не читаю і нічого - живуть. Учням цього тим більше не треба. Розділ 9 "Обробка мультимедійних даних" для чого? Він був у рівні стандарту для 10 класу. Тоді нащо його вивчати в 12 класі на академічному рівні? Розділ 13 "Основи компєютерної безпеки" - для чого? Пару обов'язкових фраз на цю тему треба вписати в попередні теми і крапка. Так що резерви для перегляду є колосальні. Добре, що автори заклали такий запас міцності, але вони явно перестарались. Думаю 1% вчителів справились би самотужки, ще 9% можна було би натаскати на семінарах, а 90% пролітали б як фанера над Парижем. Учні так само.
Маргарита Дата: Нд, 27.06.2010, 22:10 | Повідомлення № 9
Юний талант
Рейтинг: 30
Глинський__Ярослав, та вся програма ніякої критики не витримує! Повна дурня, як і сама концепція інформатики у школі.
Я себе зараховую до прихильників розділу алгоритмізації і програмування.

Я теж.
Bandalak Дата: Нд, 27.06.2010, 23:47 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 271
На мою думку, до серпневих конференцій говорити про будь-які програми немає ніякого змісту!
Ніхто не може передбачити, що нас чекає у новому навчальному році. :*
mio Дата: Пн, 28.06.2010, 01:57 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 29
Коли говорите про так звану "повну дурню", Ви хоча б розумієте, що Ви цитуєте:
Я себе зараховую до прихильників розділу алгоритмізації і програмування
.
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 28.06.2010, 09:07 | Повідомлення № 12
Видавець посібників
Quote (Bandalak)
На мою думку, до серпневих конференцій говорити про будь-які програми немає ніякого змісту!

Все має вирішитися у найближчі дні. Тисячі учнів і батьків чекають на повернення до 11 річної школи інакше подають документи в профтехосвітні заклади. Ні учні не хочуть протирати парти 12 років, ні батьки не хочуть цього. Можливо через те, що всім стало ясно, що здобуття вищої освіти аж ніяк не гарантує успішного життя як це було 30-50 років тому.
Маргарита Дата: Пн, 28.06.2010, 09:33 | Повідомлення № 13
Юний талант
mio, не читайте поміж рядків!
Я не мала на увазі, що є прихильником розділу алгоритмізації саме у цій програмі. Я прихильник розділу алгоритмізації та програмування взагалі у всій інформатиці.
А у даній програмі цей розділ виявився недолугим! Мало годин, багато зайвого матеріалу, немає потрібних тем і т.д..
Шестопалов Дата: Пн, 28.06.2010, 10:02 | Повідомлення № 14
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 220
Quote (Bandalak)
Ніхто не може передбачити, що нас чекає у новому навчальному році.

Тим не менше, підручники і посібники Завадського, Глинського і Шестопалова з’явилися на ринку! Якби ми цього не зробили, школам довелося розпочинати новий навчальний рік з порожніми руками.
Маргарита Дата: Пн, 28.06.2010, 10:36 | Повідомлення № 15
Юний талант
Quote (Шестопалов)
Тим не менше, підручники і посібники Завадського, Глинського і Шестопалова з’явилися на ринку!

А якщо вони вже не підійдуть до новітньої програми, яка може з'явитися у серпні? :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі? (За якою програмою Ви плануєте працювати у 10-му класі?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.