Нд, 24.09.2017, 15:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 7«124567»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
1.Я застосовую підручник і робочий зошит[ 16 ][37.21%]
2.Я застосовую лише підручник[ 14 ][32.56%]
3.Я застосовую лише робочий зошит[ 1 ][2.33%]
4.Я не застосовую ні підручник, ні робочий зошит[ 12 ][27.91%]
Усього відповідей: 43
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 27.05.2010, 22:27 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Прошу вчителів висловитися з цього питання, а також поділитися враженнями щодо відомих Вам робочих зошитів.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Маргарита Дата: Нд, 06.06.2010, 23:48 | Повідомлення № 76
Юний талант
Рейтинг: 30
Quote (Глинський__Ярослав)
Ви до цієї "кагорти" відносити і мої книжки?

Я до цієї кагорти відношу поки-що тільки Морзе-9 клас.
pasichov Дата: Пн, 07.06.2010, 00:21 | Повідомлення № 77
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Змушений задати п. Пасіхову запитання: Ви до цієї "кагорти" відносити і мої книжки?

Нагадую Вам свою раніше висловлену позицію. Ваші підручники за змістом та методичним підходом насьогодні (ІМХО) краще з того, що ми маємо. Я вже висловлювався з цього приводу. Хоча "нет предела совершенству"... є куди рости. Але я розумію, що (ІМХО) ВИ можете зробити кращі підручники, але розуміте - їх не куплять....і гриф їм не дістанеться.

А "нападки" мої мають своє підгрунтя. Колись один вождь запустив кухарку правити країною. Чим це кінчилось (і чи кінчилось?) - всім відомо. Тим самим закінчиться намагання її онуків писати підручники. А ще з користувацького курсу інформатки... Якийсь сякий-такий підручник, маючи чудову документацію на продукти Місrosoft та тисячі "переспівів" цієї документації +Інтернет+сканер може зробити будь-хто (вірніше, думає. що може). І робить.
Я за своє життя написав безліч різних навчальних текстів, біля 100 статей, зо два десятки книжок і посібників з фізики, інформатики. Зараз в Інтернеті лежить 7 моїх навчальних курсів і купа он-лайн посібників.

АЛЕ Я НЕ МОЖУ НАПИСАТИ ПІДРУЧНИК. НЕ ВМІЮ. Тому і не пишу. А тримаючи в руках де-які підручники (а особливо - робочі зощити) бачу - теж НЕ ВМІЮТЬ. Але пишуть. Бо бізнес-проект.

Відредаговано: pasichov - Пн, 07.06.2010, 00:36
Шестопалов Дата: Пн, 07.06.2010, 10:51 | Повідомлення № 78
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Нічого кращого "бізнес-проектів" людство не придумало для створення якісних продуктів, коли кожний виробник мобілізує всі інтелектуальні і матеріальні ресурси, щоб його продукт сподобався покупцю. Схеми ринкових відносин працюють автоматично без втручання армії корисливих чиновників і в умовах конкуренції з іншими виробниками забезпечують покупців кращими, ефективнішими і дешевшими виробами. Власне, такі схеми працюють в усіх галузях людської діяльності у цивілізованому світі, подекуди і у нас. Тільки не в освіті!
Поки ринкові відносини не прийдуть у видавництва і школи, якісних підручників не буде!
Дуже важко мені і п. Глинському конкурувати із видавництвами, які мають державне замовлення і можуть не турбуватися, що їхню продукцію не куплять. МОН України не хоче впроваджувати прозорі, справедливі для всіх європейські стандарти випуску якісних підручників, не хоче для їх придбання передати державні гроші у школи, вперто зберігає процедури, що дають можливості для зловживання.

А тепер про "Робочі зошити", дешеві і ефективні. Я їх буду друкувати, поки буде попит. А попит є!

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 07.06.2010, 11:16
swetikccc Дата: Пн, 07.06.2010, 11:21 | Повідомлення № 79
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Шестопалов)
МОН України не хоче впроваджувати прозорі, справедливі для всіх європейські стандарти випуску якісних підручників, не хоче для їх придбання передати державні гроші у школи, вперто зберігає процедури, що дають можливості для зловживання.

В сусідній гілочці вже плачуться, що кошти передані місцевим громадам, давайте і ці передамо, і тут будуть економити при сучасних обставинах.
Quote (pasichov)
Бо бізнес-проект.

Скажемо прямо це власне діло "лохів", що купляються на бізнес проекти. :)

Додано (07.06.2010, 10:21)
---------------------------------------------
Так і не дочекався відповіді на питання в Повідомленні № 74.
В чому різниця між творчою і дослідницькою роботою?
А також аналогічними завданнями.
Наведіть приклади

Відредаговано: swetikccc - Пн, 07.06.2010, 11:21
pasichov Дата: Пн, 07.06.2010, 14:27 | Повідомлення № 80
Наполегливий учасник
Quote (Шестопалов)
Я їх буду друкувати, поки буде попит. А попит є!

Звичайно, є! Робочий зошит спрощує роботу учителя, позбавляючи його від "головного болю" - щоб це таке придумати, аби краще навчити. Хоч знову цитуй улюбленого Всоцького "...зачем нам ДУМАТЬ? С нами тот, что все за нас решит..."

Відредаговано: pasichov - Пн, 07.06.2010, 14:28
zava Дата: Пн, 07.06.2010, 14:40 | Повідомлення № 81
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (pasichov)
А ось справді корисною була б книга для учителя. З великою кількістю методичних матеріалів до кожного уроку. Розумію складність такого проекту - ВЕЛИЧЕЗНА робота КВАЛІФІКОВАНОГО автора і малий ринок сбуту. Але це було б справді корисно.

Така книжка вже майже готова до друку, буде випущена видавництвом BHV у червні, максимум в липні. "Методика викладання інформатики у 9 класі" (І.О. Завадський, О.В. Пасічник) - методика проведення кожного уроку + календарне планування + (на CD) презентації до всіх уроків + тести до всіх тем + відповіді на всі завдання робочого зошита.

pasichov Дата: Пн, 07.06.2010, 15:34 | Повідомлення № 82
Наполегливий учасник
Quote (zava)
Така книжка вже майже готова до друку, буде випущена видавництвом BHV у червні, максимум в липні. "Методика викладання інформатики у 9 класі" (І.О. Завадський, О.В. Пасічник) - методика проведення кожного уроку + календарне планування + (на CD) презентації до всіх уроків + тести до всіх тем + відповіді на всі завдання робочого зошита.

Ось це буде дуже корисно учительському загалу. Спрбуйте "відв"язати" її від конкретного підручника - їй ціни не буже!
Ktara Дата: Пн, 07.06.2010, 16:33 | Повідомлення № 83
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
до речі, про методику, пройшов анонс книги "Формування інформаційно-технологічних умінь учнів на уроках інформатики".
Не знаю яке видавництво, тільки автори Ю.Дорошенко, Т.Тихонова, Г. Луньова
Чи це буде внутріня книга ВУЗу чито для всіх також не сказано. Тільки анонс.

Якщо комучь цікаво, то це №3, 2010 журналу "Інформатика та інформаційні технології в навчальних заладах"

zava, та якось би хотілося таку книгу побачити не тільки для 9-го класу. А то ось вчиталям для 10-го буде потрібна

Ktara Дата: Вт, 08.06.2010, 13:17 | Повідомлення № 84
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Обговорення пропозиції про створення методичного збірника завдань переїхало в цю тему. Прохання обговорення продовжувати у визначеній темі
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 08.06.2010, 13:57 | Повідомлення № 85
Видавець посібників
Прошу продовжити обговорення поставленого у темі запитання.
Тепер бажано, щоб учителі поділилися позитивними чи негативнимио враженнями від застосування існуючих робочих зошитів, зокрема, моїх (див. зразки робіт на www).
pasichov Дата: Вт, 08.06.2010, 15:42 | Повідомлення № 86
Наполегливий учасник
Тепер бажано, щоб учителі поділилися позитивними чи негативнимио враженнями від застосування існуючих робочих зошитів, зокрема, моїх (

Ділюся. Вже вкотре, раз є таке прохання. Паперовий робочий зошит з "користувацької" інформатики - атавізм. Шановний п. Ярослав, ваші видання частково поширюються через магазини, це величезний "плюс" вам - ви дійсно не боїтеся конкуренції. Порахуйте, який відсоток від загального числа проданих зошитів "пішло" саме через магазни. Ось це і буде РЕАЛЬНА В НИХ ПОТРЕБА. Все, що поширюється в іший спосіб найчастіше є потребою опосередкованою..., і не не в першу чергу методичною...
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 21.06.2010, 17:46 | Повідомлення № 87
Видавець посібників
80% продаж іде через магазини. Співпраця з методистами і вчителями не ефективна і я її підтримую лише з метою живого контакту оскільки вони деколи дають корисні методичні поради. І дарма Ви вважаєте, що вчителі ведуться на ті відсотки, які їм пропонують видавці. Останнім часом вони регулярно демонструють, що їх це не цікавить. Я зараз і не пропоную нічого такого особливого окрім покриття доставки і транспортних витрат.
Quote (pasichov)
Паперовий робочий зошит з "користувацької" інформатики - атавізм.

Ну згідний я з цим, згідний. Але все одно рекламую свій зошит з користувацьких технологій, бо там добре пророблені, наприклад, завдання не тему "Електронні таблиці" та інші. Якщо хтось не має мого посібника, то це хороший вихід - застосувати цей зошит під підручник Зарецької. Ще більше корисний є зошит з алгоритмізації і програмування. Якщо вважати, що в цій гілці ніхто не проголосував "Застосовую лише робочий зошит", то я стверджую, що такий підхід цілком можливий з моїми зошитами.

Між іншим, що там чути щодо підручників для 10-го класу? Я брався інформувати спільноту, але сам цими питаннями зараз не цікавлюсь. Може хтось щось знає цікавого. У конкурсі мій підручник зайняв третє чи четверте місце, не переміг, але отримав багато позитивних рецензій і поданий повторно на надання грифу. Можливо гриф "затримається", але на вихід підручника до середини серпня це не вплине.

Додано (21.06.2010, 16:46)
---------------------------------------------
Дякую всім за обговорення. Воно було корисним.
Прошу модераторів закрити цю тему. Через день-два я відкрию ще одне цікаве обговорення.

swetikccc Дата: Пн, 21.06.2010, 18:38 | Повідомлення № 88
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Ще більше корисний є зошит з алгоритмізації і програмування

Подивився Демо на сайті, якщо і далі так, то він найкращий.
Для ознайомлення буду купувати, як тільки попаду в Київ
Allina Дата: Ср, 09.02.2011, 08:11 | Повідомлення № 89
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
А я, як недосвідчений вчитель інформатики в захопленні від робочих зошитів. Вони обмежують творчість досвідченого вчителя, а недосвідченому дають можливість побудувати базу для власної творчості. Окремий респект Шестопалову, користуюсь його зошитами. Робота якраз 25 теорії і 20 хв практики. Чого мені самостійно досягти ніяк не вдавалось.
Вчитель-з-Києва Дата: Ср, 09.02.2011, 09:29 | Повідомлення № 90
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Allina)
Окремий респект Шестопалову, користуюсь його зошитами.

Quote (pasichov)
Робочий зошит спрощує роботу учителя, позбавляючи його від "головного болю"

Quote (Allina)
...недосвідчений вчитель інформатики в захопленні від робочих зошитів

Голосование "ногами" наиболее объективное и справедливое. Каждый товар находит своего покупателя.
Зошити Шестопалова (56 с., 6 грн.) - вроде китайского ширпотреба - дёшево и сердито.
"Хочешь петь - пей, не хочешь - не пей!"

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Ср, 09.02.2011, 09:31
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
Сторінка 6 з 7«124567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.