Ср, 13.12.2017, 11:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 7«1234567»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
1.Я застосовую підручник і робочий зошит[ 16 ][37.21%]
2.Я застосовую лише підручник[ 14 ][32.56%]
3.Я застосовую лише робочий зошит[ 1 ][2.33%]
4.Я не застосовую ні підручник, ні робочий зошит[ 12 ][27.91%]
Усього відповідей: 43
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 27.05.2010, 21:27 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Прошу вчителів висловитися з цього питання, а також поділитися враженнями щодо відомих Вам робочих зошитів.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

volevikt Дата: Вт, 01.06.2010, 12:21 | Повідомлення № 46
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 219
Дякую, Євгене Анатолійовичу!
В мене є Ваш зошит. Ви мені його надіслали в подарунок разом з підручником в минулому році.
Я мала на увазі знайомство широкого загалу із друкованими зошитами.
NataliyG Дата: Вт, 01.06.2010, 13:14 | Повідомлення № 47
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Моя думка - робочі зошити не потрібні!
Я наприклад створюю якісь завдання, практичні тематичні сама!
Чому не потрібно:
1.
Quote (Yura_Shrol)
Ціна. 30 грн
- дорого,
2.
Quote (volevikt)
При використанні робочих зошитів вчитель втрачає свій індивідуальний стиль
Шестопалов Дата: Вт, 01.06.2010, 15:42 | Повідомлення № 48
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Bandalak)
Шестопалов, по вищезгаданих лінках є тільки опис зошитів та планування. А хотілося б побачити парочку конкретних сторіночок

Будь ласка! Перші 4 роботи.

Додано (01.06.2010, 15:23)
---------------------------------------------

Quote (volevikt)
В мене є Ваш зошит. Ви мені його надіслали в подарунок разом з підручником в минулому році.

Ну і що в них "поганого"?

Додано (01.06.2010, 15:42)

Quote (NataliyG)
Ціна. 30 грн. - дорого,

А за 6 грн.?
Прикріплення: -10-.rar(64Kb)
volevikt Дата: Вт, 01.06.2010, 21:57 | Повідомлення № 49
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 219
Quote (Шестопалов)
Ну і що в них "поганого"?

Не думаю, що Вас цікавить моя особиста думка, але відповім.
Свої пропозиції по підручнику я Вам надіслала минулого літа.
Що стосується зошита:
1. Я категорично проти "дряпання ручкою" на уроці інформатики (!) щоб
Quote (Шестопалов)
об’єктивно і документовано (для "мамів" і начальства!) оцінити знання та навички учнів.

Бюрократії в наших школах і так вистачає.
2. Відсутні цікаві, творчі завдання.
volodschool2 Дата: Вт, 01.06.2010, 22:04 | Повідомлення № 50
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
Quote (Шестопалов)
А за 6 грн.?

Дуже приваблива ціна. Я б купив. Але щось не можу пригадати, скільки зараз коштує звичайний учнівський зошит на 96 сторінок. Мабуть, вигідніше учням буде купляти Ваш робочий зошит, аніж звичайні чисті. Чи не залишитесь в накладі при такій ціні?
Шестопалов Дата: Ср, 02.06.2010, 10:17 | Повідомлення № 51
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (volevikt)
Я категорично проти "дряпання ручкою" на уроці інформатики (!)

Мене вже цитують! Колись я так говорив, але часи міняються.
Quote (volevikt)
Відсутні цікаві, творчі завдання.

25 хв. на практику: 8 хв. - тест + 17 хв. - 6 практичних завдань. Такі реалії і ми їх дотримуємося!
Quote (volodschool2)
Дуже приваблива ціна. Я б купив. Але щось не можу пригадати, скільки зараз коштує звичайний учнівський зошит на 96 сторінок. Мабуть, вигідніше учням буде купляти Ваш робочий зошит, аніж звичайні чисті. Чи не залишитесь в накладі при такій ціні?

"А Вы попробуйте!"

Додано (02.06.2010, 10:17)
— Как вам сапоги?
— Очень вызывающие, я бы такие не надела.
— Значит, хорошие сапоги, надо брать. (к-ф "Служебный роман")

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 02.06.2010, 10:22
pasichov Дата: Ср, 02.06.2010, 14:21 | Повідомлення № 52
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Шестопалов, у меня крутится в голове старій анекдот.

- А что у вас на сладкое ? (посетитель - официантке в ресторане)
- Ромовая баба!
- А можно ром отдельно, а бабу отдельно?

Нельзя "срастить" в любовном экстазе методическую целесообразность (или нецелесообразность, как мне кажется) рабочих тетрадей на уроке информатики и бизнес-проект...

Yura_Shrol Дата: Ср, 02.06.2010, 15:30 | Повідомлення № 53
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (zava)
Якщо батькам скрутно, я рекомендував би вчителю купити екземпляр для себе і брати звідти ті чи інші завдання. Наприклад, Yura_Shrol, наскільки я зрозумів, із видання почерпнув багато корисного.

Планую деякі завдання перенести в тестову систему, використовуючи MyTest та навчальний режим роботи, з вказівками правильних відповідей, поясненням помилок, використанням підказок і нарахуванням штрафних балів за їх використання. Оцінку використовувати не стільки для виставлення в журнал, скільки для аналізу знань учнів.
Вважаю, що писанини на уроці інформатики повинно бути мінімум.
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 02.06.2010, 18:52 | Повідомлення № 54
Видавець посібників
У обговоренні піднятого питання нас усіх має зблизити фраза:
Quote (Newbie)
зошити бувають різні, так само як і підручники, вчителі, учні, умови в кабінеті і т.д.

Ось тут потрібні відгуки вчителів подібні до повідомлення 31

У голосуванні я бачу триважний сигнал - значна частина вчителів не застосовують ні підручник, ні зошит! Якщо голосування вважати з деякою натяжкою репрезентативним, тоді це дуже погано. І не тому, що коли так далі піде, то може збанкрутувати моє видавництво чи інше, а тому, що учня треба привчати до роботи з книжкою, треба заставити його вчитися чи навчити вчитися. Бо інакше виходить (якщо навчання без підручника) що на уроці працює головно вчитель, а учні в той час пишуть смс-ки.

Відредаговано: Глинський__Ярослав - Ср, 02.06.2010, 23:36
alex Дата: Ср, 02.06.2010, 21:02 | Повідомлення № 55
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Глинський__Ярослав)
заставити його вчитися

Слово "заставити" чимось нагадує совдепію. Якщо суспільство не потребує освічених, високопрофесійних
кадрів то про яке навчання може йти мова.
svbor Дата: Чт, 03.06.2010, 11:40 | Повідомлення № 56
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Свою думку, спочатку хочу висловити як мама.
За час навчання мого сина в мене накопичилось робочих зошитів ( з багатьох предметів, фізика, хімія, англ і т.д.) досить велика кількість. В одних списано листок, в інших половину зошита списано. Є такі - які взагалі навіть не відкривались жодного разу. Є такі, без яких можно було б обійтись, обмежитись звичайним зошитом. А за ці зошити заплачено гроші. Хтось на подібних речах заробляє, а комусь в вересні місяці навіть на хліб не вистачає - бо дитина пішла в школу..

А як вчитель, хочу сказати, я робочі зошити використовую лише для себе, щоб взяти якусь ідею, якусь цікаву роботу і на основі неї розробити свої завдання. Для себе я купую багато робочих зошитів. Але лише для себе, учням не пропоную купувати. Жодного робочого зашита я не бачила такого, щоб учні могли його 100% використати.
Тим більше є різні класи, з різним рівнем підготовки, і тільки я сама можу зробити диференційований підхід для розробки завдань для своїх учнів.

Я дуже дякую розробникам робочих зошитів, дякую за їх працю, але учням я їх не розповсюджую.

dpi Дата: Чт, 03.06.2010, 12:08 | Повідомлення № 57
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Глинський__Ярослав)
У голосуванні я бачу триважний сигнал

Многие изучают информатику со 2-5 класса - по своему плану.

Quote (alex)
Слово "заставити" чимось нагадує совдепію.

На другой веточке мы с Вами спорили на эту тему. Хороший учитель любым способом заставит учиться. А способов десятки.

Quote (svbor)
А як вчитель, хочу сказати, я робочі зошити використовую лише для себе, щоб взяти якусь ідею, якусь цікаву роботу і на основі неї розробити свої завдання. Для себе я купую багато робочих зошитів. Але лише для себе, учням не пропоную купувати. Жодного робочого зашита я не бачила такого, щоб учні могли його 100% використати.
Тим більше є різні класи, з різним рівнем підготовки, і тільки я сама можу зробити диференційований підхід для розробки завдань для своїх учнів.
Я дуже дякую розробникам робочих зошитів, дякую за їх працю, але учням я їх не розповсюджую.

100%
Ktara Дата: Чт, 03.06.2010, 12:34 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
согласна с svbor. Я тоже беру тетради для себя. С учетом того сколько у меня есть тетрадей по информатике с уверенностью могу сказать - 100% мне не подходит ни один :) Так что я ими пользуюсь избирательно компонуя из них что-то детям
Я благодарна всем авторам тетрадей, но они их делают больше под свои нужды. Под нужды всех просто нереально издать. У нас у всех разные дети, с разными возможностями, с разным уровнем и т.д. И если все говорят о дифференциальном подходе, то использование для всех одной тетради (имею ввиду купили для всех одни тетради) аж никак под него не попадает. К тому же по Закону я не имею права никого заставлять покупать тетради. Если у кого согласны родители на покупку - то хорошо. Не согласны - это их право. Это мое ИМХО
Глинський__Ярослав Дата: Пт, 04.06.2010, 10:16 | Повідомлення № 59
Видавець посібників
Для мене як видавця таке обговорення на форумі чи не вперше стало корисним. Воно дало змогу вчасно зупинити всі технологічні процеси, пов'язані зі створенням робочого зошиту для 9-го класу. Як автор я бачу доцільність робочого зошиту лише для декількох тем, найбільше "Алгоритмізації і програмування" і то, якщо учні мають мою "Інформатику. Ч.1. Алгоритмізація і програмування", то зошит є зайвим, а якщо немають, то він буде корисний. Все інше варто розглядати лише з позицій методичних матеріалів для вчителя.
pasichov Дата: Сб, 05.06.2010, 10:07 | Повідомлення № 60
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Глинський__Ярослав, ваш висновок дуже слушний.
А ось справді корисною була б книга для учителя. З великою кількістю методичних матеріалів до кожного уроку. Розумію складність такого проекту - ВЕЛИЧЕЗНА робота КВАЛІФІКОВАНОГО автора і малий ринок сбуту. Але це було б справді корисно.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Чи потрібні робочі зошити з інформатики?
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.