Вт, 26.09.2017, 15:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 9«123456789»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка. (Все про супутникове телебачення та обладнання)
Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка.
serg Дата: Чт, 29.05.2008, 00:13 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вчителю інформатики можна добре підзаробити займаючись прошивкою тюнерів. Для цього досить скачати спеціальні програми, прошивки, редактори каналів і працюйте.
5 -15хв і 30 грн в кармані такі розцінки в нас.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Ср, 22.09.2010, 23:39 | Повідомлення № 61
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (vitert)
я говорю про одну і ту ж прогу і кодеки

А Віндовс 7 ставили на той же комп, де була ХР? Які характеристики компа?
vitert Дата: Ср, 22.09.2010, 23:56 | Повідомлення № 62
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (filnick)
А Віндовс 7 ставили на той же комп, де була ХР? Які характеристики компа?

Так це мій домашній комп на якому і зараз стоять XP, win7, ubuntu. Intel Core 2 Duo E6550 2,33 GHz, 1MB RAM, GF 8600 GT 256 Mb.
filnick Дата: Чт, 23.09.2010, 18:51 | Повідомлення № 63
Мудрий вчитель
На такому "залізі" можна через DVB-карту дивитися в нормальній якості супутникові канали у форматі MPEG4 i HD
Bandalak Дата: Пт, 24.09.2010, 11:18 | Повідомлення № 64
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я купив вчора собі SkyStar2, тепер десь треба роздобути софту для неї. В неті щось нічого путнього не находжу.

Quote (filnick)
MPEG4 i HD

А для цього яку карту потрібно було купляти?
Залізо в мене ще крутіше чим в vitert.
Core2Duo E7600, 2.67 ГГц, 4 Гб ОЗП, GF 7300
filnick Дата: Пт, 24.09.2010, 18:12 | Повідомлення № 65
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
А для цього яку карту потрібно було купляти?

Цілком придатна та, що ви взяли.
Quote (Bandalak)
купив вчора собі SkyStar2, тепер десь треба роздобути софту для неї

Дрова можна ставити з диску, який має йти з картою. А програму для перегляду ТБ беріть любу (вона сама визначить тип карти)

Додано (24.09.2010, 17:12)
---------------------------------------------
Подивіться на цьому сайті, або тут - там є все, що Вам потрібно
Програми для перегляду ТБ - ProgDVB, DVBDream, AltDVB (різних версій)
Плагіни для кодованих каналів - vPlug, S2-emu (працюють з усіма вище перерахованими програмами перегляду ТБ)
Програми для рибалки - SKY Grabber, для настройки та пошуку частот з супутників Sky Finder та ін.

Bandalak Дата: Сб, 25.09.2010, 02:33 | Повідомлення № 66
Лідер форуму
Quote (filnick)
Цілком придатна та, що ви взяли.

Як ж її заставити бачити DVB S2, MPEG4 та HD ?

Quote (filnick)
Подивіться на цьому сайті, або тут - там є все, що Вам потрібно

Дякую, тут багато чого є. Але яку версію ProgDVB краще скачати для цієї карти? Де взяти ліцензію?
Качати різні версії і експерементувати немає часу... %)
filnick Дата: Сб, 25.09.2010, 15:12 | Повідомлення № 67
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
яку версію ProgDVB краще скачати для цієї карти?

Беріть поки любу безкоштовну версію (починаючи з 4,52 і вище). Для установки використовуйте FAQ по крокам з цього сайту. все на прикладі Вашої карти. Коли настроїте та запустите ТБ картинку на компі, тоді вже почнете маніпулювати з налаштуванням MPEG4 та HD (рік тому для їх перегляду потрібно було купувати платну версію ProgDVB, але існують способи з використанням певних програм). Я на своєму залізові, нажаль, не маю змоги це випробувати - треба потужніший комп.

Відредаговано: filnick - Сб, 25.09.2010, 15:13
Bandalak Дата: Сб, 25.09.2010, 16:56 | Повідомлення № 68
Лідер форуму
filnick, дуже Вам дякую за надану інформацію по супутникових технологіях! %)
Наскільки я зрозумів, то DVB карта типу SkyStar-2 не вміє керувати Дісіком, а найкращим варіантом є пустити антенний кабель через старий ресівер, налаштувавши на кнопки "1", "2", "3" пульта по одному каналу з різних супутників. Чи може я не розібрався до кінця у цьому питанні? Підправте мене колеги.
А поляризації головок вона вміє переключати, чи теж треба ресівером?

Тут пише що дана карта уміє керувати Дісіком. Напевне я чогось не розумію!

vitert Дата: Сб, 25.09.2010, 20:53 | Повідомлення № 69
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Bandalak)
Наскільки я зрозумів, то DVB карта типу SkyStar-2 не вміє керувати Дісіком, а найкращим варіантом є пустити антенний кабель через старий ресівер, налаштувавши на кнопки "1", "2", "3" пульта по одному каналу з різних супутників. Чи може я не розібрався до кінця у цьому питанні?

Всі карти керують дісеками потрібно лише правильно налаштувати. Щоправда є різні нюанси. В мене через ProgDVB працювали лише два супутника сіріус та хотбірд, амос не хотів. А через DVDDream працюють усі правда амос тільки після хотбірда потрібно включати.
В DVBDream це так, спочатку вибираємо дісек та супутники через меню опціїї/дісек:

а потім переключаємось:
filnick Дата: Сб, 25.09.2010, 22:13 | Повідомлення № 70
Мудрий вчитель
При правильній настройці (до речі, майже аналогічній настройки ресивера) перехід на канали різних супутників відбувається практично миттєво.
Але якщо потрібно дивитися ще й супутникові канали через ресивер, то підключаємо так: дісек - кабель - вхід ресивера - вихід ресивера - кабель - ДВБ-карта. В такому випадку можливо одночасно дивитися канали по ТБ та на ПК.
Зауваження:
1. на компі бачитемо тільки канали того супутника, який в даний моменть працює на ресивері.
2. Якщо ресивер вимкнений, то на ДВБ-карті покаже сигнал 0.
3. Велика перевага у тому, що жінка дивиться по ТБ серіал, а я по компу футбол.

Без цього можна обійтися, якщо почепити окрему таріль на ДВБ-карту, окрему - на ресивер. Але не у всіх є така можливість.

Bandalak Дата: Сб, 25.09.2010, 22:24 | Повідомлення № 71
Лідер форуму
Quote (filnick)
Але якщо потрібно дивитися ще й супутникові канали через ресивер

У мене стоять всі головки з подвійним гетеродином. Тому такої проблеми, щоб одночасно там і там дивитися немає.
Просто я хотів узнати, чи купувати ще один ресівер для перемикання Дісіка, чи і сама ДВБ карта буде нормально перемикати?
filnick Дата: Нд, 26.09.2010, 11:32 | Повідомлення № 72
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
купувати ще один ресівер для перемикання Дісіка, чи і сама ДВБ карта буде нормально перемикати?

Буде перемикати без ресівера!
sergey1979 Дата: Нд, 26.09.2010, 12:26 | Повідомлення № 73
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Привіт. Мій SS2 запрацював... Передісторія: вранці вмикаю подивитися Формулу на К1, а Глобо 6000 каже "а BISS тобі!" (ручками ввожу кл*ч - чогось не паше :( ). Вставляю SS2 назад в комп - стара історія: Дрім показує нулі. Але секунд аж через 15 зявилася картинка. Все працює!
Bandalak Дата: Вт, 28.09.2010, 01:28 | Повідомлення № 74
Лідер форуму
Дуже класний сайт з програмами телепередач!

filnick Дата: Вт, 28.09.2010, 19:40 | Повідомлення № 75
Мудрий вчитель
Цей сайт теж непоганий

А тут можна взяти прогу TVBrowser LITE (під Віндовс), яка видаватиме любий Вам потрібний набір ТБ-передач на тиждень. Оновлюється ТБ-програма щотижня. Потрібно зареєструватися. Користуюся вже три роки.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка. (Все про супутникове телебачення та обладнання)
Сторінка 5 з 9«123456789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.