Чт, 14.12.2017, 12:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 9«12345689»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка. (Все про супутникове телебачення та обладнання)
Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка.
serg Дата: Ср, 28.05.2008, 23:13 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вчителю інформатики можна добре підзаробити займаючись прошивкою тюнерів. Для цього досить скачати спеціальні програми, прошивки, редактори каналів і працюйте.
5 -15хв і 30 грн в кармані такі розцінки в нас.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Ср, 15.09.2010, 16:22 | Повідомлення № 46
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Хто знає, скільки коштує "шара" за місяць на всі можливі пакети? (Антена повертається)

На всі можливі (так звані VIP-пакети) купувати не варто. Беріть тільки на те, що Вам потрібно. Вартість коливається залежно від провайдера шари.
Наприклад,
ТРК Україна, ТРК футбол (4,8Е) = 1$/місяць,
Поверхность ТВ (36Е) = 4$/місяць;
Триколор(36Е)= 1$/місяць
НТВ+(36е)= 5 $/місяць
Ціни коливаються в межах +-20%. Залежить від шаровщика.
Quote (sergey1979)
в DvbDream рівень сигналу "0". Чи можна її реанімувати?

Спробуйте повністю знести всі дрова під ДВБ-карту, а тоді проінсталюйте з нуля. Заново пропишіть канали.
А взагалі, якщо кабель від Дісека йде спочатку на ресивер, а тоді на ДВБ-карту, то згоріти вона не могла.
Bandalak Дата: Чт, 16.09.2010, 13:52 | Повідомлення № 47
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (filnick)
ТРК Україна, ТРК футбол (4,8Е) = 1$/місяць,

filnick, це увесь пакет "ВіаСат", чи лише ці два канали?\

Quote (filnick)
Беріть тільки на те, що Вам потрібно.

Це зрозуміло, просто цікавить технічне питання, чи можна одночасно шарити з компа чи АДСЛ модема на Ентернет вхід ресівера зрау всі перераховані вище пакети?
Чи обов'язково купляти дорогий ресівер з Ентернет входом, чи можна якось заставити простий тюнер брати інтернет від компа?
filnick Дата: Чт, 16.09.2010, 18:08 | Повідомлення № 48
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
це увесь пакет "ВіаСат", чи лише ці два канали?

Два канали. Шарити весь Віасат поки неможливо.
Quote (Bandalak)
чи можна одночасно шарити з компа чи АДСЛ модема на Ентернет вхід ресівера зрау всі перераховані вище пакети?

Можна.
Quote (Bandalak)
Чи обов'язково купляти дорогий ресівер з Ентернет входом, чи можна якось заставити простий тюнер брати інтернет від компа?

Підійде будь-який ресівер, достатньо тільки поставити прошивку, що підтримує шаринг.
SERGEYs Дата: Чт, 16.09.2010, 23:30 | Повідомлення № 49
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Під шару підойде не будь-який тюнер. В мене Hivision 3000FTA і прошивок з шарою під цей тюнер немає....
Найкраще працює Openbox, це так говорять. Я сам не пробував. Я шарю через DVB карту, а свый тюнер не зміг змусити"шарити".

Відредаговано: SERGEYs - Чт, 16.09.2010, 23:30
Bandalak Дата: Пт, 17.09.2010, 12:22 | Повідомлення № 50
Лідер форуму
Quote (filnick)
Підійде будь-який ресівер, достатньо тільки поставити прошивку, що підтримує шаринг.

А як його зв'язати з компом?

Quote (filnick)

Дуже шкода, що неможливо. А які саме канали неможливо прошарити з Віасату?
Чи немає цих каналів в інших пакетах?
filnick Дата: Пт, 17.09.2010, 16:46 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
А як його зв'язати з компом?

Комп та ресивер з'єднуємо нуль-модемним кабелем. На компі ставимо невеличку програмку mpcs або Fausto (при потребі перешлю). Один раз у меню ресивера прописуємо потрібний ідент(провайдер). Запускаємо на компі програму, стаємо на потрібний канал і через секунду дивимось передачу.
Quote (Bandalak)
А які саме канали неможливо прошарити з Віасату? Чи немає цих каналів в інших пакетах?

Будь-який канал, що йде в пакеті Віасат можна знайти в інших пакетах або на інших супутниках. Я мав на увазі, що не можна зашарити пакет Віасат Україна в цілому, бо він настроєний на залізо ресивера STRONG 7700, який більше нічого, крім приймати Віасат не вміє.
Bandalak Дата: Сб, 18.09.2010, 13:53 | Повідомлення № 52
Лідер форуму
Quote (filnick)
нуль-модемним кабелем

Це кабель від зовнішнього діалап модема?
Чи це кабель COM - COM ?
Але у мене проблема, що комп і телевізор у різних кімнатах. ENTERNET кабель я би провів без проблем, а нуль-модемного такого довгого навряд чи знайдем....
Я десь чув, що існують якісь приблуди до ОПЕН-БОКС, що являються перехідниками між модемним гніздом та ENTERNET, якась плата чи кабель.
А може є простіше рішення проблеми?
fizikas Дата: Сб, 18.09.2010, 16:04 | Повідомлення № 53
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (Bandalak)
Чи це кабель COM - COM ?

це нуль-модемний кабель ...а не модемний Розєми у нього ком. тато і мама...
Quote (Bandalak)

Я десь чув, що існують якісь приблуди до ОПЕН-БОКС, що являються перехідниками між модемним гніздом та ENTERNET, якась плата чи кабель.

Називається LanComBox. КОштує в рамках 30-60 доларів в залежності від апетитів продавця та виду ресівера. Запитував у знайомих в КИтаї- там він доларів 15 коштує.
Quote (Bandalak)
А може є простіше рішення проблеми?

Авжеж. Купити новий ресівер з вбудованим Езернет портом. Я бачив такий Дрімбокс в інтернет магазині за 560 грн. ХД ресевери порт мають майже всі, звичайно ціна кусається...

Quote (filnick)

Я би сказав не тільки неможливо - а й безглуздо. Поверхность+НТВ+Триколор пропонують за 7 баксів. Віасат відпочиває...Втрачаємо лише канал Футбол, але у Футбол розпрекрасно і по Поверхности можна подивитись
filnick Дата: Сб, 18.09.2010, 18:41 | Повідомлення № 54
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Це кабель від зовнішнього діалап модема?

Нуль- модемний Кабель виготовити просто. Для цього потрібно два одинакових розємиа для COM порта і деяка кількість кабелю. Для виготовлення можна використати кабель від зовнішнього модема.
Потрібно лише добре запаяти кабель, не допускаючи випадкових контактів і не використовувати неякісний провід
Після підготовки кабеля продзвоніть його тестером.
Прикріплення: 585fc50c51ef.rar(23Kb)

Відредаговано: filnick - Сб, 18.09.2010, 18:42
Bandalak Дата: Вт, 21.09.2010, 15:49 | Повідомлення № 55
Лідер форуму
Quote (fizikas)
Втрачаємо лише канал Футбол, але у Футбол розпрекрасно і по Поверхности можна подивитись

То не той футбол. Динамо Київ та Шахтар там не показуть, збірну України теж! B)
Розумним варіантом є ТРК Україна (Футбол, Новини) + НТВ+ + Поверхность + Триколор за 8$,
хоча на перший випадок мені достатньо і ТРК Україна за 1$.
Я телевізор взагалі майже не дивлюся, окрім новин по TBI о 20:30 та футболу за участю наших команд в Єврокубках і нашої збірної! ;)

filnick, дякую за детальну інфу. Куплятиму SkyStar2, або Дрімбокс. Накрайняк знайду ком-лан конвертер.

Bandalak Дата: Ср, 22.09.2010, 19:49 | Повідомлення № 56
Лідер форуму
Допоможіть правильно вибрати DVB карту, у продажу є в наявності три карти:
SkyStar1 - 395 грн., SkyStar2 - 435 грн., SkyStar3 - 354 грн..
:'(
vitert Дата: Ср, 22.09.2010, 20:05 | Повідомлення № 57
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Bandalak)
Допоможіть правильно вибрати DVB карту, у продажу є в наявності три карти:
SkyStar1 - 395 грн., SkyStar2 - 435 грн., SkyStar3 - 354 грн..

В мене TT Budget S1401 (SkyStar3) мене повністю задовольняє, SkyStar1 давно застаріла. Я коли купляв ще років 3 назад вибирав між 2 і 3 читав в неті характеристики 3 більше хвалили тому і купив, щоправда мене тоді більш цікавив супутнивовий інет ніж тб, 2 дорожча бо з нею в комплекті пульт ДУ. Також щото ТБ під win7 якість картинки на порядок вища ніж під XP.
Bandalak Дата: Ср, 22.09.2010, 21:32 | Повідомлення № 58
Лідер форуму
Десь я вичитав в неті, що тільки SkyStar2 дає змогу шарити закриті канали. Чи це не правда?
filnick Дата: Ср, 22.09.2010, 22:25 | Повідомлення № 59
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
тільки SkyStar2 дає змогу шарити закриті канали. Чи це не правда?

Тип карти до шари не має жодного відношення. Значення має тільки програма для перегляду і плагіни. Я б теж вибирав би між SkyStar 2 та 3.
Quote (vitert)
під win7 якість картинки на порядок вища ніж під XP.

Взагалі якість картнки залежить від версії програми для перегляду, настройки графа та набору кодеків.
vitert Дата: Ср, 22.09.2010, 22:30 | Повідомлення № 60
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Bandalak)
Десь я вичитав в неті, що тільки SkyStar2 дає змогу шарити закриті канали. Чи це не правда?

Я дивлюсь закриті на SS3 за допомогою vplug

Додано (22.09.2010, 22:30)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
Взагалі якість картнки залежить від версії програми для перегляду, настройки графа та набору кодеків.

Так, звичайно, але я говорю про одну і ту ж прогу і кодеки. Я використовую DVBDream.

Також зараз краще купляти DVB-S2 якою можна переглядати HDTV а не DVB-S наприклад тут

Відредаговано: vitert - Ср, 22.09.2010, 22:39
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка. (Все про супутникове телебачення та обладнання)
Сторінка 4 з 9«12345689»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.