Пн, 26.06.2017, 06:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 9«123489»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка. (Все про супутникове телебачення та обладнання)
Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка.
serg Дата: Чт, 29.05.2008, 00:13 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вчителю інформатики можна добре підзаробити займаючись прошивкою тюнерів. Для цього досить скачати спеціальні програми, прошивки, редактори каналів і працюйте.
5 -15хв і 30 грн в кармані такі розцінки в нас.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

false Дата: Пн, 17.11.2008, 20:28 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
ну скажем так на нашого брата шо не придумай - все зломають і переламають.
старі ресивери ніхто викидать не буде , ну принаймі люди що усвідомлюють як він працює.
новий формат нічого поганого не принесе, якість скажу вам дійсно відмінна, системи кодування прості, вже є море прошивок на нові ДВБ-С2 , це не проблема, а те що ми рухаємось до того що за все потрібно платити це також правильно.

Ось перейшли деякі канали на нову систему кодування (мегаспорт на приклад) не проблема ставиться два ресивера на дуо головочку і маємо тобі все що потрібно (детальніше можу розказати, довго).

Я особисто уважаю еволюшини, - дешево, якісно ітд.
з дорогих Дрімбокси. Але на скільки знаю тільки в мене одного він стоїть на весь район, (район не маленьки (район - як адміністративна одиниця))

питання в мене таке - як вам супутниковий інет, а то все збираюсь спробувати і не наважусь

filnick Дата: Пн, 17.11.2008, 21:08 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (false)
новий формат нічого поганого не принесе, якість скажу вам дійсно відмінна

Про якість картинки заперечень немає. Я говорив (і Ви напевно, теж) про якість DVBS-них ресиверів. Більшість провайдерів міняють систему кодування, переходять на нові моделі, а з старими возитися не збираються. Вже можна назвати понад півсотні типів та моделей, софт на які не мінявся з лютого 2008 року (й ніхто його вже змінювати не буде).
Quote (false)
системи кодування прості, вже є море прошивок на нові ДВБ-С2

Не погоджуюся про простоту систем кодування. Це, дійсно не Мегаспорт, що працює в BISS (й ключі можна знайти простим перебором числа перестановок на кількох ПК протягом двох тижнів). А алгоритми зміни ключів (навіть, якщо ці ключі в пабліку) широкому загалу не відомі. Фактично перейшли на нову систему кодування французи на TPS(Viacces 3.0), Premiera (Nagra3), раніше швейцарці, зараз переходять поляки (Полсат). Мовчу про НТВ+. Фактично емулятори в прошивках доживають останні часи. Хіба що спрацюють конкуренти (або світова криза).
Quote (false)
як вам супутниковий інет, а то все збираюсь спробувати і не наважусь

Якщо чесно, то реклама його краща, ніж він сам. На прийом ще нічого, на передачу - повільний. Міняв вже кількох провайдерів - зупинився на StarGate. Взагалі кажучи, поміняв би на молдавський CDMA, про який писав Bandalak, на цій гілці
false Дата: Пн, 17.11.2008, 21:21 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Quote (filnick)
кщо чесно, то реклама його краща, ніж він сам.

А який спосіб передачі вихідної (запросної) інформації ви використовуєте?

filnick Дата: Пн, 17.11.2008, 21:23 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Quote (false)
А який спосіб передачі вихідної (запросної) інформації ви використовуєте?

Мобільний або dial-up.
false Дата: Пн, 17.11.2008, 21:32 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
а з дайлапом які проблеми
filnick Дата: Пн, 17.11.2008, 22:14 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Всього 56 кбіт/с
Igor66 Дата: Нд, 14.12.2008, 18:33 | Повідомлення № 22
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Чи хтось використовує для перегляду каналів шаринг? Список каналів, доступних по шарінгу вражає. Давно хочу попробувати, але з інтернетом в селі проблеми. Може хтось використовує для шарінгу GPRS Київстар. Інтересує який трафік набігає, скажімо за добу.
filnick Дата: Нд, 14.12.2008, 19:39 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Для шари підходить навіть самий повільний діал-ап. Передача зміни ключів - це всього порядку кілька сотень байт. Навіть якщо використовувати перегляд протягом доби, то трафіку набіжить до 100Кб. Детальніше про щарінг через мобільний, або без компа, або інші питання тут
VicS13 Дата: Сб, 28.03.2009, 11:46 | Повідомлення № 24
Тут живе...
Рейтинг: 6
Относительно шаринга.

Для народных OpenBox есть приблуда Lancombox. Подключается к СОМ-порту опика и берет шару через Ethernet-подключение. Недостаток - связь с внешним миром через наличиствующее подключение к инету. плюс постоянно включенный комп, плюс кабеля, плюс свич. Мутная вещь короче. Попроповал - отказался навсегда.

Идеальный Вариант - DreamBox 500S и его клоны: Tuxbox, Sezam.
цена на http://www.agsat.com.ua 780 грн. При правильной прошивке (например Gemini, RuDream, PLI, PB PowerBoard) умеет поднимать РРР соединение через мобилы Сименс старых моделей при подключении последних к СОМ-порту дата-кабелем. Или же поключайте его в свою локальную сеть, укажите ему шлюз, ДНС.

Эмулятор настоить не сложно. Их валом, подобрать можно по вкусу. Мне импонирует Camd3, при работе по UDP протоколу трафика ест совсем мало.

Bandalak Дата: Ср, 29.04.2009, 16:50 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 240
Quote (filnick)
Про ключі та шаринг в личку.

Що таке ключі і навіщо вони потрібні для шарингу чи взагалі?
Що таке шаринг? Скільки він коштує? Чи правда, що через нього можна дивитися Viasat та НТВ+ ?
Що таке новий потік MPEG4 та система DVB-S2? Чи кожна DVB карта здатна приймати Віасат, що кодується в MPEG4?

В супутниковому ТБ я делітант. Миску лише тепер купив з 4 головами. Тепер шукаю DVB карту, не знаю яку вибрати!

Bandalak Дата: Ср, 29.04.2009, 18:20 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
filnick, де можна подивитися параметри всіх супутників, що видно в нас? Я перекопав море сайтів, а там лише якісь не зрозумілі таблиці. Sirius, Amos, Hot Bird можна ловити одною мискою, а як взнати які ще супутники можна ловити одною мискою?
Я максималіст, або зовсім нема супутникового телебачення, або вже ловити все що теоретично можливо!
filnick Дата: Ср, 29.04.2009, 20:53 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
де можна подивитися параметри всіх супутників, що видно в нас?

Заходимо, наприклад сюди http://www.lyngsat.com/europe.html.
Вибираємо супутник (наприклад Sirius4). У таблиці, яка завантажилась перша колонка означає частоту і номер транспондера. Наприклад: 11766 H tp B3 (частота 11766 тисяч Гц, поляризація Н-горизонтальна, транспондер номер 3). Друга колонка - назва провайдера. Третя - назва каналу чи пакету. Четверта - ссилка на адресу чи сайт. П'ята - там написано або F (що значить некодований) або назва системи кодування (Viaccess 2.6, BISS тощо, запис DVB - означає цифровий формат відеотрансляції). Шоста колонка SR-FEC вказує швидкість потоку (для одного транспондера однакова для всіх каналів, наприклад 27500) і дробове число (3/4 або 5/6, що визначає автоматично ресивер чи карта). SID-VPID та Audio - це так звані піди (відео та аудіо) вони теж визначаються автоматично. А в восьмій колонці (Beam) якраз вказується на покриття для цього транспондера. Якщо клацнути на посилці EuropeBSS, то побачимо покриття для земної кулі і окремого регіону. За картою видно, що вся територія України, в т.ч. Чернівецька обл. потрапляє під найкраще приймання для даного напряму. На відміну від покриття NordicBSS, яке лівобережну Україну практично не дістає, або дістає для тарілки діаметром під три метри. Остання колонка - дати внесені у таблицю змін.

Quote (Bandalak)
які ще супутники можна ловити одною мискою?

Якщо поставити поворотку для тарілки, то можна дивитися всі супутники, що покривають нашу територію - від 30 градусів зах. довготи до 90 градусів східної довготи. Якщо без поворотки, то чіпляють кілька головок (3 або 4 таке сполучення називають мультфідом) і наводять на Сіріус, Амос, Хотбірд, ще можна дістати Астру на 19 Сх.довг. Або на інші групи супутників, де кут між крайніми головами не перевищує 20-25 градусів. (Наприклад, у нас дивляться російські пакети на 75 - 80 -90 градусах сх.довготи)
Bandalak Дата: Ср, 29.04.2009, 20:59 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Quote (filnick)
Заходимо, наприклад сюди http://www.lyngsat.com/europe.html.

Ура, знайшов таблицю, у якій можна легко розібратися!
http://ru.kingofsat.net/
filnick Дата: Ср, 29.04.2009, 21:14 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
знайшов таблицю, у якій можна легко розібратися!

Так, на кінгсаті дані теж непогані. Тільки карта покриття того чи іншого променя не така наочна як на лінгсаті.
NatVovk Дата: Ср, 29.04.2009, 23:13 | Повідомлення № 30
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Панове, Ви просто супер. Тільки-но ввечері хотіла поновити свою пам’ять про супутникове ТВ, так filnick вже все тут розказал, вже не треба ніяким старим знайомим телефонувати та розпитувати про супутники.
filnick, Вам +1 за енциклопедичність.
Bandalak, Вам +1 за експериментаторство.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Супутникове телебачення Ресивери (тюнери) ремонт, прошивка. (Все про супутникове телебачення та обладнання)
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.