Ср, 18.10.2017, 15:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Ремонт та модернізація ПК
Ремонт та модернізація ПК
serg Дата: Чт, 24.04.2008, 01:36 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вчитель інформатики має бути не лише користувачем, а й майстром свого залізного друга!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:23
SLKuty Дата: Чт, 24.04.2008, 02:01 | Повідомлення № 2
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Ну модернізацію в школі не дуже і проведеш без зовнішнього фінансування, а ремонт приходилося і не раз.
нащастя ремонт невеликий - десь контакт пропадає, десь кулер зупиниться і т.д.
покищо щастить, хоч діти знущаються над тими Семпронами як хочуть.
А от в новому класі - зразу один Целерон вмер, але все на гарантії і ремонтувати неможна.
Знімаючи кршку з компа можна дізнатися багато цікавого про ту фірму, яка його збирала.
Не буду називати фірми і вдаватися до реклами, але бувають настільки віртуозно, акуратно і симпатично зібрані системні блоки, що аж любуєшся і вивчаєш як то їм вдалося так зібрати. Чи вони дизайнерів наймають і художників?
А буває навпаки - хаотичні жмути дротів, штекери стирчать, деякі переплутані місцями - так ніби лівими руками все робили з перепою(вибачте за слово)
Але як не дивно, на продуктивність праці це все не впливає. І ломаються всі однаково.
serg Дата: Чт, 24.04.2008, 12:42 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Згідний з Вами. Збірка зараз, аби продати.

А також в шкільни компютерах люблять поставити гарний процесор, а все інше (блок живлення, материнка, відеокарта...) значно слабші.
В результаті комп не може працювати на повну потужність.

filnick Дата: Чт, 24.04.2008, 22:31 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В 2001 році поставили новий (тоді) клас на базі Пентіумів ІІІ. Київсько-дніпропетровська фірма, не говоритиму назву засипала район рекламними проспектами своєї продукції і держадміністрація "клюнула". Через місяць почали сипатися вінчестери, один за одним (всі були по 10 ГБ, а вчительський - 20 Гб). За гарантією повинні були поміняти, але вже ніде в світі 10 гігові диски не випускалися. Виявилося, що фірма закупила за пів ціни вінчестери збанкрутілої японської компанії "Фуджицу". Спочатку хотіли викручуватися, мовляв, чекайте поки відвеземо в ремонт і десь за місяць починимо.Але після серйозної розмови з директором фірми протягом тиждня поміняли всі вінчестери на 20-ки, а на вчительський поставили 40-ку, ще й в придачу поставили привід DVD, замість CD. Твк що вийшло як в приказці - скупий платить двічі.
W-w-W Дата: Вт, 27.05.2008, 18:37 | Повідомлення № 5

всіма доступними методами стараюсь, щоб пк прослужив якнайдовше і проводжу часто технічний огляд для виявлення різних несправностей та недоліків, а також намагаюсь при можливості модернізувати пк
filnick Дата: Вт, 27.05.2008, 19:31 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (WWW)
проводжу часто технічний огляд для виявлення різних несправностей та недоліків

А які програми застосовуєте для профілактичного огляду?
serg Дата: Ср, 28.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
HDDlife непогана утиліта для контролю за роботою жорстких дисків.
W-w-W Дата: Сб, 14.06.2008, 07:13 | Повідомлення № 8

Quote (filnick)

Различные системные утилиты
Total Commander 6.53 PowerPack 1.60
Far PowerPack 1.14
EVEREST Home Edition 2.20.475 beta Диагностика оборудования
SIW 1.67 build 626 По своим возможностям аналогичен популярной программе Everest
@Zebra.BETA - Поисковый сервер для офиса
OpenOffice.org RU 2.4.0 Pro RU Бесплатная альтернатива Microsoft Office
Foxit PDF Reader 1.3.1522 rus
Super Copy 2.1 HD Tune 2.55
HDDlife 2.9.105 rus Профилактика, контроль здоровья жестких дисков
XP Tweaker 1.53 RE Отличный твикер W2K,XP,W2003
CCleaner 1.30.310 Программа для очистки системы
Partition Logic 0.63 Бесплатная утилита для работы с жесткими дисками
Norton Removal Tool (SymNRT) Утилита для полного удаления продуктов Norton
S&M 1.8.0 Утилита для тестирования системы на стабильность
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 14.06.2008, 21:25 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (serg)
HDDlife непогана утиліта для контролю за роботою жорстких дисків.

Я колись спробував протестувати нею вінти на шкільних компах. На одному в мене при діагностиці появилось попередження: "У вашего жесткого диска осталось 0% здоровья. Диск может выйты из строя в любой момент". Після того вінчестер працює вже більше 3-х років і поки що все нормально. З тих пір я подібним програмам не довіряю.
fizikas Дата: Сб, 23.08.2008, 20:23 | Повідомлення № 10
Тут живе...
На мою думку для профілактичного огляду вінчестера ідеально підходить MHDD. Більшість моїх знайомих "діагностів" нею і користується. Виявлення бедів у MHDD у нормальних конторах обгрунтована підстава для заміни вінчестера.
Взагалі для діагностики і ремонту в основному використовую утиліти зі збірки HirensBootCD. У 90% випадків це використання MHDD та тестів оперативки. Діагностувати апаратну частину з -під вінди справа не завжди вдячна.
Romek Дата: Пн, 10.11.2008, 11:22 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 8
Quote (filnick)

TuneUp_Utilities_Portable_7.0.8004_Rus
(можна кинути на флешку)

savitoleg Дата: Пн, 10.11.2008, 12:21 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Рейтинг: 11
Quote (fizikas)
На мою думку для профілактичного огляду вінчестера ідеально підходить MHDD. Більшість моїх знайомих "діагностів" нею і користується. Виявлення бедів у MHDD у нормальних конторах обгрунтована підстава для заміни вінчестера. Взагалі для діагностики і ремонту в основному використовую утиліти зі збірки HirensBootCD. У 90% випадків це використання MHDD та тестів оперативки. Діагностувати апаратну частину з -під вінди справа не завжди вдячна.

Согласен на все 100%

SLKuty Дата: Вт, 21.07.2009, 09:42 | Повідомлення № 13
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Історія буде довгою, але з щасливим закінченням.

Як підключити ДВД до компютера не відкриваючи кришку системного блоку?
Купив недавно пристрій для підключання до ЮСБ входу будьякого приладу з САТА виходом (150 грн)
В комплект входить блок живлення і сам адаптер ЮСБ-САТА
ДВД підключаються і працюють прекрасно, але я захотів більшого і почав підключати вінчестер.
Вінчестер попався Сегате Барракуда 7200, 500 Гб.
Декілька разів все було нормально, а одного разу мій вінт задимів і зупинився.
Ніхто з друзів не знав що робити і я почав шукати якусь інформацію в неті.
Досить швидко знайшов статтю, де описується ремонт вінчестера Сегате.
Там на ньому є свій блок живлення в якому згорає діод (таке трапляється від перепаду напруги в дешевих компютерних блоках живлення)
Плата з деталями в внчестерах Сегате прикручена деталями в середину(напевно для захисту тих самих деталей)
Щоб відкрутити плату потрібна викрутка з профілем в вигляді сніжинки і діаметром 1,5 мм
Знайдений між інструментами гранчастий ключик такого маленького діаметру зовсім не підходив і прийшлося натфелем випилювати додаткові грані. Після 2 годин мініатюрного пиляння я отримав нарешті сніжинку, якою ледве відкрутив 5 болтиків на платі.
Серед сотні маленьких деталей я легко помітив згореного діода. Нащастя він виявився найбільшим (3 мм)
Орудуючи загостреним паяльником і пінсетом (я перед тим тренувався на старій материнській платі), я досить швидко випаяв зіпсовану деталь.
Нащастя він сплавився не зовсім і будо видно смужку біля контакту +
В статті було написано що його можна відпаяти і викинути, але на свій страх і ризик, але краще замінити.
Я звичайно ризикувати не хотів і на старих зіпсованих материнських платах знайшов подібного діода і впаяв його на місце.

Радості не було меж коли все запрацювало.

мораль: не робіть експериментів з дорогими вінчестерами.

fizikas Дата: Вт, 21.07.2009, 09:55 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Quote (SLKuty)
таке трапляється від перепаду напруги в дешевих компютерних блоках живлення

Мораль: ніколи не економте на блоках живлення
Quote (SLKuty)
мораль: не робіть експериментів з дорогими вінчестерами

і взагалі з подібними перехідниками...і навіть флешку в передню панель не вставляйте ;)
Quote (SLKuty)
Радості не було меж коли все запрацювало.

Вітаю. Хай живе гугл і прямі руки
pasichov Дата: Вт, 21.07.2009, 10:54 | Повідомлення № 15
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
Через місяць почали сипатися вінчестери, один за одним (всі були по 10 ГБ, а вчительський - 20 Гб). За гарантією повинні були поміняти, але вже ніде в світі 10 гігові диски не випускалися. Виявилося, що фірма закупила за пів ціни вінчестери збанкрутілої японської компанії "Фуджицу". Спочатку хотіли викручуватися, мовляв, чекайте поки відвеземо в ремонт і десь за місяць починимо.Але після серйозної розмови з директором фірми протягом тиждня поміняли всі вінчестери на 20-ки, а на вчительський поставили 40-ку, ще й в придачу поставили привід DVD, замість CD. Твк що вийшло як в приказці - скупий платить двічі.

Фірма "Фуджіцу" збанкротіла якраз тому, що ВІДШКОДУВАЛА вартість своїх "знаменитих" 10-к, що були виготовлені з використанням активних флюсів усім споживачам, "по ланцюжку". Якщо фірма закупала ці вироби законно (а в вашому випадку, мабуть, так і було), їм оті "биті" 10-ки відшкодували. Це було настільки вигідно, що в нас де-які фірми міняли безкоштовно Фуджіцу 10-ки на 20-ки всім бажаючим і на цьому заробляли.Так що Ваші поставщики нічого до цього не доклали... :-).
Я в "темі", бо мав ( і маю досі) 22 компа (2 "класи") P3 700 з такими хардами, сипалися один за одним, як по графіку, раз в 3 дні. Що цікаво, після 2-х годин в морозильнику хард починав працювати, так що всю інформацю "зливати" встигали.... а потім знов дох, як прогрівався...
В кінці кінців поміняли (теж не без скандалу) на 20 - і досі "пашуть" в мене по класам як інтернет-термінали та друкарські машинки...Правда, ці класи були без ліцензійного ПО, довелося свого часу купити академічну ліцензію на 98 вінду 2000 офіс...Одне добре - на необмежену к-сть компів....

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Ремонт та модернізація ПК
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.