Пт, 15.12.2017, 02:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Модернізація комп'ютерної та радіо техніки (Як можна удосконалити сучасну техніку)
Модернізація комп'ютерної та радіо техніки
Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 01:07 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
На системних блоках 2003 року поставки немає передніх USB гнізд. Це дуже не зручно, бо тепер усі з флешками.
Як можна зробити виності USB панельки і з чого?
Може хтось знає, підкажіть!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

W-w-W Дата: Пт, 28.03.2008, 02:39 | Повідомлення № 2

Зараз в багатьох магазинах, які продають комп'ютерну техніку, в продажі є подовжувачі USB.
Тобто вони вмикаються в тильну сторону системного блоку, а гнізда USB виводяться на перід. Досить зручно.

Додано (28.03.2008, 02:39)
---------------------------------------------
Ще дуже зручно, коли USB виводяться на клавіатуру.

Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 22:16 | Повідомлення № 3
Лідер форуму
Quote (WWW)
Ще дуже зручно, коли USB виводяться на клавіатуру.

Дякую! Звичайно нові клави ми купляти не будемо, а от подовжувачі пошукаємо. Цікаво, як би їх так намертво закріпити, щоб вони "не зробили ноги" ???
Varkan Дата: Вт, 01.04.2008, 14:43 | Повідомлення № 4
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Bandalak)
"не зробили ноги" ???

Якщо зовсім намертво то суперклеєм, а зверху ебонітовою смолою залити happy

Quote (Bandalak)
а от подовжувачі пошукаємо

Наскільки я знаю їхня вартість десь 15 у.є.

Myroslav Дата: Чт, 03.04.2008, 22:37 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Рейтинг: 11
В магазинах радіо продаються вже готові які вставляються замість привода дискет.
Rus Дата: Чт, 03.04.2008, 23:42 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (Varkan)
Наскільки я знаю їхня вартість десь 15 у.є.

Ціна USB продовжувача в Бершадському р-ні 5-10 грн. Не думаю що у Вас така велика контрастність в ціні!
Bandalak Дата: Сб, 05.04.2008, 13:39 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
В магазинах радіо продаються вже готові які вставляються замість привода дискет.

Таке у нас коштує 25 грн.
Quote (Rus)
Ціна USB продовжувача в Бершадському р-ні 5-10 грн. Не думаю що у Вас така велика контрастність в ціні!

У нас теж 7-50!
Все проблему вирішив! Дякую за підказку!
GаrDArik Дата: Сб, 13.09.2008, 04:00 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
незнаю де написати, то напишу тут)
Підкажіть. будь-ласка, хто розбирається. В школі організовую радіогурток. Хлопці зробили підсилювач, мережа колонок була по школі. Коли підєднались до неї, то проблема - на моєму поверсі чути добре, але чим далі колонка тим тихіше звук. От і получилось - шо на одному поверсі кричить, а на іншому ледве шепоче. Розумію, що вирішення має бути простим, але... не дуже "шарю". Допоможіть, плз!)
argun Дата: Сб, 13.09.2008, 07:50 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (GаrDArik)
Хлопці зробили підсилювач, мережа колонок була по школі.

Не зовсім зрозуміло який підсилювач зробили хлопці, а ось мережа колонок скоріш за все була із комплекту РУШ(радиоузел школьный). Для роботи цих колонок повинен використовуватись спеціальний підсилювач з трансформаторним виходом і вихідною напругою 30 В.
Звичайний підсилювач з низькоомним виходом не підійде. Схему трансляційного я думаю можна знайти в Інтернеті.
Я так зрозумів що Ви хочете зробити трансляцію по школі. Якщо по школі висять колонки з РУШ, може десь у завгоспа є і підсилювач.
РУШ комплектувався радіоприймачем, програвачем платівок, підсилювачем 100 Вт 15 колонок, колокол. В деякі комплекти входив комутаційний вузол.

Відредаговано: argun - Сб, 13.09.2008, 08:16
Yura_Shrol Дата: Нд, 14.09.2008, 22:43 | Повідомлення № 10
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
На мою думку проблема в тому, що опір динаміків колонок малий, 4-8 Ом і тому стає відчутним опір з'єднувальних провідників. На більшій відстані більший опір і, відповідно, менший струм і гучність. Попробуйте під'єднати колонки послідовно (якщо позволяє розводка). Тоді струм, і, відповідно гучність, будуть однаковими. Навантаження получиться більш високоомним, може не підійти для підсилювача. Пробуйте.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Модернізація комп'ютерної та радіо техніки (Як можна удосконалити сучасну техніку)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.