Ср, 20.09.2017, 03:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Друге життя старої техніки (Чи потрібно викидати морально-застарілу техніку на сміття)
Друге життя старої техніки
Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 02:03 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
У багатьох школах були класи типу "Корвет". Там був дуже суперовий стабілізатор напруги на 5 кВт. Ще був магнітофон, різні шнури і всяка корисна дрібниця.

У нас поблизості постійно працює електрозварювальна техніка, комп'ютери час-від часу перегружаються. Поставили старий стабілізатор. Тепер все Ок.

Магнітофон ми приладнали замість додаткової активної колонки, яку поставили у глибині класу, щоб було краще чути озвучення.

А як кожен із вас використовує стару техніку? Чи її вже давно викинули?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

W-w-W Дата: Пт, 28.03.2008, 03:21 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
В мене в комп'ютерному класі стоїть три принтера, які припадають пилом. Викинути їх не можна, оскільки стоять на балансі районної бухгалтерії, і ремонту не підлягають. Використати їх нема де.
Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 23:20 | Повідомлення № 3
Лідер форуму
Quote (WWW)
Використати їх нема де.

Якщо принтери різної конструкції, то цілком підійде для організації музею комп'ютерної техніки.
Якщо принтери вже точно не ремонтуються, то можна з середини повиймати деякі корисні речі. Наприклад, блок живлення, двигун, плати та інше.

А щодо списання старої техніки, я відкрию тему у розділі "Кабінет інформатики".

argun Дата: Сб, 29.03.2008, 00:13 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
У мене в класі є невеличкий музей, скомплектований з техніки, якою я користувався в "часи нашої молодості":
"РК-86", "Специалист", "Sinclair ZX80"(різних модифікацій)(ці ПК зроблені моїми руками у ті славетні часи),
та "ПК Львов-01", "Корвет", "Вектор", УКНЦ", "ЕС-1840", "Apple Macintosh",4 струйних принтера, 1 матричний принтер, на підході лазерний "НР-LJ-4", арифмометр "Феликс". В шкафу велика кількість калькуляторів, комплектуючих ПК різних років та моделей. Але клас малий і зробити музей неможливо. А ще: згідно комплектації управління освіти, в класі 10 комп'ютерів. А фактично стоїть 14. 4 завдяки моїм друзям, які знаючи мої проблеми(2-3 учня на комп'ютер), при апгрейті в своїх фірмах те, що можна, за технічних характеристик, віддають мені. Це оформлюється відповідними документами. Таким чином, замість держави, сприяємо інформаційній освіті.
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:21 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Quote (argun)
У мене в класі є невеличкий музей

Дякую, я теж хочу організувати музей. Вибиваю окреме приміщення.

Я думаю варто створити тему "Музей КТ" у розділі "Кабінет інформатики"

fizikas Дата: Сб, 23.08.2008, 21:06 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
У моїй школі поряд з класами на базі Пентіум 2 та Пентіум 3 досі працює клас Пошуків (складений 1 із 3 класів), який використовується іншим вчителем інформатики для навчання програмуванню (Паскаль) та клас УКНЦ (складений 1 із 4), використовується цим же учителем для навчання машинопису та тестування. Ніхто не забутий, ніщо не забуто :)
Newbie Дата: Нд, 24.08.2008, 11:47 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
зараз в школу завезли 30 нових комп*ютерів (спонсори - це наше все!), а що робити із старими 386-ми - не знаю. та частина, що ще працює зокрема. їх збереться штук 5, на них навіть місця в кабнеті тепер нема! і ще з десяток непрацюючих (раніше стояли мертвим грузом попід стіною, тепер там комп*ютерні столи будуть). справні запчастини з них були ампутовані і пересаджені для працюючих, а з рештками що робити - просто не придумую! вони на обліку не стоять, тобто теоретично їх на смітник?
fizikas Дата: Нд, 24.08.2008, 15:27 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Quote (Newbie)
завезли 30 нових комп*ютерів

були б хоч 486 можна було б чи шлюз на них під Лінуксом організувати, чи як друкарські машинки, чи в інеті бродити...А так, коли місця немає - подарувати тим школам, що програмування просувають, хай дітки Паскаль вивчають, не у всіх така лафа :)
З неробочої частини - наглядний матеріал. Все інше - радіоаматорам на запчастини.
Newbie Дата: Пн, 25.08.2008, 19:36 | Повідомлення № 9
Хелпер
Quote (fizikas)
З неробочої частини - наглядний матеріал.

з цим ясно
Quote (fizikas)
Все інше - радіоаматорам на запчастини.

вже 2 роки бажаючим роздаю отой "наглядний матеріал" :)

наразі склали в підсобці, далі буде видно.

Quote (fizikas)
клас УКНЦ (складений 1 із 4)

круто, в нас здається залишався один чи два працюючі років 10 тому... їх перед роботою треба вже було прогрігрівати нагрівником :)
argun Дата: Пн, 25.08.2008, 20:30 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Quote (Newbie)
вже 2 роки бажаючим роздаю отой "наглядний матеріал"

Також, але зараз беруть неохоче, нікому непотрібен антікваріат.
fizikas Дата: Пн, 25.08.2008, 22:10 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Quote (Newbie)
круто, в нас здається залишався один чи два працюючі років 10 тому... їх перед роботою треба вже було прогрігрівати нагрівником :)

та вони самі що хоч розігріють :-)
А озираючись назад скажу, що УКНЦ після Ямахи виявився мабуть самим надійним комплексом. З іншими радянськими не зрівняти типу Корветів чи БК
Не знаю чи правда , але кажуть що в інструкції по експлуатації УКНЦ зазанчено: призначений для роботи в особливо важких умовах (школа) :)

Відредаговано: fizikas - Пн, 25.08.2008, 22:11
Escuela Дата: Пт, 29.08.2008, 16:42 | Повідомлення № 12
Часто заходить...
Рейтинг: 6
УВАГА!
Паладій! Паладій!

В старих УКНЦ комплексах використовували комплектуючі деталі з військових технологій.
По-перше, широко відомі КМ кондесатори, які містили дорогоцінний метал, що напилювався на обкладки конденсаторів.
По-друге, позолочені контакти на рознімачах і мікросхемах.
Тотбо цей комплекс ще є досить вартовним з точки зору металу.
P.S. Це ж відноситься до БК та Пошуків.

Newbie Дата: Пт, 29.08.2008, 20:56 | Повідомлення № 13
Хелпер
Quote (Escuela)
Тобто цей комплекс ще є досить вартовним з точки зору металу.

:) з точки зору списання теж. за весь комплекс просять 3000 грн
Spirit Дата: Ср, 07.01.2009, 15:24 | Повідомлення № 14
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Старые компы можно использовать как терминальные клиенты, но для этого нужен сервер более-менее мощный. На сервере сервер терминалов разворачивается, а старые компики коннектяться по сети туда и пользоваетль работает на сервере, но видит индивидуальный рабочий стол и т.д.

Додано (07.01.2009, 14:24)
---------------------------------------------
Такие компы еще называют тонкими клиентами, т.е. они связующее звено Клава+Мышь+Монитор+Сетевая карта

argun Дата: Ср, 07.01.2009, 20:20 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Quote (Spirit)
Старые компы можно использовать как терминальные клиенты, но для этого нужен сервер более-менее мощный. На сервере сервер терминалов разворачивается, а старые компики коннектяться по сети туда и пользоваетль работает на сервере, но видит индивидуальный рабочий стол и т.д.

Да, можно, но все ли учителя смогут все это настроить?
Если старый комп способен работать под Win95 то, на мой взгляд, такой комп в состоянии обеспечить 95% учебной программы(5% отдаю программам, не работающим на Win ниже ХР и слишком требовательным :$, графика, видео и т.д., но это не основное для ПК, соответсвующего программе)

Відредаговано: argun - Ср, 07.01.2009, 20:26
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.3 Радіоаматорство » Друге життя старої техніки (Чи потрібно викидати морально-застарілу техніку на сміття)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.