Пт, 27.01.2023, 20:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: mouse, Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Як поступали у ВУЗ ... (Про те, як в Україні постували у ВУЗи)
Як поступали у ВУЗ ...
Чи доводилось Вам бути свідком вступу до ВУЗу за гроші?
1.Так, доводилось[ 4 ][36.36%]
2.Ні, такого особисто сам не бачив[ 6 ][54.55%]
3.Чув, що так люди розпочинали навчання[ 3 ][27.27%]
4.Впевнений, такого у нас не було[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 11
mouse Дата: Пн, 27.04.2009, 11:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Дуже часто чую, що у ВУЗах все куплено. Пропонується оцінити систему освіти з цього боку і з власного досвіду.
Мова йде за час, що було до ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання).
Newbie Дата: Пн, 27.04.2009, 12:15 | Повідомлення № 2
Хелпер
Повідомлень: 1414
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
людей найчастіше просто "розводять" - беруть гроші, а дитина насправді поступає сама. якщо не поступить - "благородний помічник" поверне гроші, а як поступить - приписує заслугу собі. явище досить поширене - на ловця як то кажуть

крім того, зараз ситуація складна - студентів і так не вистарчає, їм взагалі доплачувати треба, щоб не закривались спеціальності/кафедри через недобори хоча можливо із недавнім нововведенням про скорочення бюджетних місць, може трохи вирівняється попит-пропозиція

Dron Дата: Пн, 27.04.2009, 13:19 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У нас (впрочем наверное как и везде) сейчас появилось огромное количество филиалов, факультетов и подразделений различных комерческих ВУЗов, в которые берут с наименьшими балами по ЗНО, и так как обучение контрактное, то за деньги (взятки) туда разумеется никто не поступает, плати контракт и учись или неучись, плати - главное У нас в школе 95% выпускников поступают в ВУЗы. Студенты подобных филиалов рассказывают о системе сдачи экзаменов и зачетов в сессию очень интересные вещи, где на экзамене по экономике поют песни (кто громче тому и бал выше) и т.д. Оплачивают сесию почти легально в деканатах, это наз. "благотворительная помощь". После первой волны выпускников подобных ВУЗов насайтах с вакансиями писали "Диплом из ... - не обращаться"
В нормальные ВУЗы на престижные специальности конкурс всеравно есть, тем более на бюджетные места, поэтому корупция процветает как и прежде. Хотя ЗНО частично победило ее. В прошлом году наш выпускник по результатам ЗНО (укр. мова - 10 право - 11) поступил в 4 ВУЗа на 7 специальностей на бюджет, выбрал Академию Ярослава Мудрого в Харькове. Не факт, что раньше бы ему это удалось.
mouse Дата: Ср, 09.09.2009, 11:29 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Став свідком як людина набравши 396 балів не змогла поступити у Мед. університет - бо дуже багато було пільговиків. Змушена була поступати в іншому місті.
Цікаво, у нас підтримують інтелектуальну молодь, чи пільгову молодь???
Це просто жах.
Скасувати пільги. Тоді і країна буде нормальною!
pasichov Дата: Ср, 09.09.2009, 17:50 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (mouse)
Став свідком як людина набравши 396 балів не змогла поступити у Мед. університет - бо дуже багато було пільговиків.

Проблема загальновідома. Пільговиками, за вимогою МОН, вже займається прокуратура. Думаю, скоро дізнаємося багато цікавого. Я особисто знайомий з однією родиною (між іншим, учительською), яка зробила свою дитину...інвалідом першої групи за півроку до випуску за "прийнятні" гроші. Є ще одна "лазійка" - це цільові направлення в педуніверситети з сільських районів. Учителі стоять на біржі, годин немає, школи закриваються, а такі направлення видають, хоча після закінчення ... навряд чи хто повертається...а куди???
А щодо хабарів... з ними можна боротися лише одним способом ПЕРЕСТАТИ ДАВАТИ.
mouse Дата: Ср, 09.09.2009, 20:43 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (pasichov)
А щодо хабарів... з ними можна боротися лише одним способом ПЕРЕСТАТИ ДАВАТИ

Є ще один: перестати їх брати. :?
Ktara Дата: Ср, 09.09.2009, 20:48 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4322
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
как говорят в народе, "Не берет тот, кому не дают или дают мало" :)
НІКОЛЯ Дата: Чт, 10.09.2009, 07:25 | Повідомлення № 8
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
А я гадаю вся проблема в мяхкому покранні, сліпі феміді, та дірявому законодавстві, бо тільки в нас закон як дишло куди повернеш там і вийшло.
В нас потрібно запровадити законодавство як в Китаї там за хабарництво держслужбовців розстріл. Боялися б і не брали. Точніше брали б але одиниці, а не так як у нас принцип "Дають бери, бють тікай"
pasichov Дата: Чт, 10.09.2009, 08:18 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
А я гадаю вся проблема в мяхкому покранні, сліпі феміді, та дірявому законодавстві, бо тільки в нас закон як дишло куди повернеш там і вийшло.

Жорсткі каральні заходи завжди прводять в кінці кінців до РЕПРЕСІЙ та знищення КРАЩОЇ ЧАСТИНИ суспільства - згадайте історію.
Заходи повинні бути адекватними провині.

Основна причина - НАШ ДЕФОРМОВАНИЙ СУСПІЛЬНИЙ СВІТОГЛЯД, що сформувався під час радянського минулого. Приклад - в сусіда вкрасти - зло, а в колгоспі - як би можна, бо всі крадуть.
Ще один приклад - масове використання контрафактного програмного продукту учителями інформатики в "зв'язку з необхідністю забезпечення навчального процесу" на тлі власновиголошених закликів про злочинність таких дій..
Таких прикладів - море, в кожній сфреі суспільної діяльності. Вихід - лише "вирівняти" ВЛАСНУ свідомість - НЕ БРАТИ і НЕ ДАВАТИ самому. Коли "критична маса" людей з таким світоглядом створиться, проблема отримає своє вирішення. Хабарництво залишиться, але як ЗЛОЧИН, за який дійсно треба карати, а всі хабарники стануть ЗЛОЧИНЦЯМИ.

А не так як зараз - порушив правила на дорозі, відкупився від даішника, відчув себе щасливим - уникнув значно більшого штрафу, а тоді "мітингуєш", що вони хабарі беруть (це ще один приклад ДЕФОРМОВАНОЇ суспільної моралі)

Відредаговано: pasichov - Чт, 10.09.2009, 08:22
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Як поступали у ВУЗ ... (Про те, як в Україні постували у ВУЗи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.