Вт, 21.11.2017, 23:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: mouse, Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Болонська система та інформатика (Суть Болонської системи і роль ІКТ в ній)
Болонська система та інформатика
swetikccc Дата: Ср, 28.01.2009, 16:52 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Ситуація з життя.
Син прохворів місяць
Здає прекрасно екзамени. І які Ви думаете йому ставлять оцінки?
І тільки один фізик начхав на нашу перекручену болонську систему і поставив по знанням.

Додано (28.01.2009, 16:52)
---------------------------------------------

Quote (Комарик)
є реальний шанс здати усю сесію автоматом. вомога одна - гарно вчитись.
якщо ж ти все-теки не отримав потрібну оцінку то йдеш на екзамен де можеш набрати додатково 20 балів.

нажаль не гарно вчитися а просто відвідувати ;)
Комарик Дата: Ср, 28.01.2009, 22:51 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (swetikccc)
нажаль не гарно вчитися а просто відвідувати

Quote (swetikccc)

ну це абсурд, що йому не ставлять оцінку на яку він заслуговує...
звісно він прохворів і йому не поставили бали, але якщо є довідка він має повне право доздати те, що він пропустив!
наприклад якщо він пропустив контрольну, то має її написати, якщо прорустив практичне заняття, то має показати відповідне домашнє завдання за відповідне число, якщо лекцію то - конспект...

а стосовно того, що якщо ти просто відвідуєш заняття, то заробиш близько 25 балів зі ста. а щоб мати, принаймні, трійку треба 60...

хоча це зараз на такій стадії, що фіг зна що робиться... кожен робить по своєму і нікого слухати не хоче бо він найрозумніший...

PanPete Дата: Ср, 28.01.2009, 23:13 | Повідомлення № 18
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Комарик)
ну це абсурд, що йому не ставлять оцінку на яку він заслуговує...
звісно він прохворів і йому не поставили бали, але якщо є довідка він має повне право доздати те, що він пропустив!
наприклад якщо він пропустив контрольну, то має її написати, якщо прорустив практичне заняття, то має показати відповідне домашнє завдання за відповідне число, якщо лекцію то - конспект...

А ви по якій ситемі оцінювання зараз в школі працюєте? Часом чи не по тій, згідно якої тематичні ставляться згідно поточних, якщо стоять Н-ки ставите "не атестований", семестрові - по тематичних, і лише семестрову учень може апелювати? Чи може в вас є графи в журналі "перездача", "самостійне опрацювання" для тих, в кого клітинки зайняті відміткою про пропуск?
swetikccc Дата: Чт, 29.01.2009, 10:07 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (Комарик)

І по Конституції Ви маете багато прав ;)

Болонська система в тому вигляді як у нас до добра не приведе

Відредаговано: swetikccc - Чт, 29.01.2009, 10:14
VicS13 Дата: Чт, 29.01.2009, 11:22 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Рейтинг: 6
Интересно, а по какой Болонской системе нужно готовить, если понадобится, учителя информатики? Если студент приходит и сам выбирает что ему учить. Ну кому добровольно захочется учить методику преподавания, возрастную и педагогическую психологию, педагогику и т.д.?

Или европейский болонский выпускник школы насколько имеет цельную картину мироздания, что сам способен оценить круг знаний, требуемый для какой-либо профессиональной деятельности?

Мне все это напоминает о мозаичной культуре..... и образовании.... Выпускник такого высшего образования будет годами искать работу исходя из своих фрагментарных, мало нужных хотя пускай и глубоких знаний....

Не нравится мне все это........

Комарик Дата: Чт, 29.01.2009, 15:20 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Quote (swetikccc)
І по Конституції Ви маете багато прав
Болонська система в тому вигляді як у нас до добра не приведе

Quote (VicS13)
Не нравится мне все это........

ну але що тут вдієш. потрібно пристосовуватися то того, що ми маємо, бо покищо інше нам не світить...
навчатись навіть по дурноватій системі можна, було б бажання...

а стосовно

Quote (swetikccc)

то я б радив на наступний раз просто дізнаватись і виконувати всі завдання, що давали в універі (якщо, звісно здоров'я дозволяє, бо воно відіграє важливішу роль...). якщо Ваш син підійде до викладача і скаже в такому випадку що він весь цей час працював, то викладач буде зобов'язаний доставити білів до оцінки, а в супротивному випадку можна буде змусити його це зробити через вищі інстанції, це я Вам гарантую!
swetikccc Дата: Чт, 29.01.2009, 15:35 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Quote (Комарик)
ну але що тут вдієш. потрібно пристосовуватися то того, що ми маємо, бо покищо інше нам не світить...
навчатись навіть по дурноватій системі можна, було б бажання...

тут питання не в навчанні а в оцінці твоїх знань.

Надоїв вислів "Маємо те що маємо"

Комарик Дата: Чт, 29.01.2009, 15:48 | Повідомлення № 23
Прописаний назавжди
Quote (swetikccc)
тут питання не в навчанні а в оцінці твоїх знань.

ну я ж сам зараз навчаюсь по цій системі... сам через це проходжу...
особисто я відмінно здав сесію і маю підвищену стипендію. не подумайте що хвалюся, але я досить багато працював протягом семестру і мав майже місяць канікул, коли інші здавали сесію.
до чого я це все. до того, що як не прикро визнавати, але потрібно не старатись підлаштувати цю систему під себе, а самому звикнути до неї. тоді ти опинишся в виграші.
ця система розрахована не так на людей які вчаться, а на тих хто говорить що він вчиться...
тому потрібно і вчитись і говорити про це. мене теж це дратує, але нічого тут не вдієш (принаймні я варіантів не бачу...)

Quote (swetikccc)
Надоїв вислів "Маємо те що маємо"

я не хотів цитувати "кЛАСИКА" якось само вийшло...
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 16:47 | Повідомлення № 24
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (VicS13)
Интересно, а по какой Болонской системе нужно готовить, если понадобится, учителя информатики? Если студент приходит и сам выбирает что ему учить

я не розумію, в чому проблема: є набір курсів, які обов*язкові (в тому числі вся "нецікава" методика, педагогіка і інші), без вивчення їх ніхто диплому не дасть! інша справа - студент вибирає КОЛИ і в КОГО слухати ці курси. це в Україні не реалізовано взагалі! ні на грам! студент зараз не має права прослухати курс в своєму ж вузі, в того ж викладача, але не зі своїм курсом (наприклад із старшими, чи з молодшими), все впирається в дурнуваті обмеження і формальності. тому я зовсім не розумію як реалізовано "Болонську" систему зараз...
filnick Дата: Чт, 29.01.2009, 18:17 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Категоричний противник трьох речей - болонізації, профілізації та глобалізації. Перша призводить до віртуалізації освіти, друга - до профанації освіти, третя - до світової кризи.
Varkan Дата: Пт, 30.01.2009, 16:55 | Повідомлення № 26
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (filnick)
Категоричний противник трьох речей - болонізації, профілізації та глобалізації. Перша призводить до віртуалізації освіти

тут потрібно задатись питанням скільки в нас в країні дипломованих дурнів (а вчились вони по старих системах освіти) і скільки в нас є "класних" працівників без дипломів.
якшо людина хоче вчитись то вона і "віртуально" вивчить матеріал, і сама розбереться. якшо ж нехоче то скьльки пар ти йому не товчи матеіал він не научиться.
Приклад з життя. Одну свою студентку я не бачив цілий семестр, а вона приходить і здає матеріал мені на тверде "добре" яку і отримала в заліковку. а ще згадайте скільки студентів спить на парах займаючи задні ряди.

filnick Дата: Ср, 18.11.2009, 17:42 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Varkan)
тут потрібно задатись питанням скільки в нас в країні дипломованих дурнів (а вчились вони по старих системах освіти) і скільки в нас є "класних" працівників без дипломів.

Це правильно. Але варто задатися і питанням скільки в нашій країні вищих навчальних закладів. За союзних часів в Україні було всього 9 (дев'ять) класичних університетів. Зараз, вибачте, майже у кожному райцентрі є свої. Щодня у школу приходять агітатори-ходоки і просять дозволу на зустріч з випускниками, щоб запрсити до такого "ВУЗу". Середній конкурс 0,7 чоловіка на місце. Я мовчу про кафедри в таких закладах - де один кандидат наук на 50 викладачів. Так що є кому штампувати дипломованих дурнів. Тепер тільки прикрившись фішками болонізація, модульно-рейтингова система.

Додано (18.11.2009, 17:42)
---------------------------------------------
Тема поступово затухла. Але останні події в європейських вузах, зокрема в Німеччинні та Австрії заставлять задуматися над реальними проблемами, що несе Болонський процес. http://osvita.ua/vnz/news/5667

Kiкф Дата: Сб, 27.02.2010, 04:48 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (swetikccc)
Ситуація з життя.
Син прохворів місяць
І тільки один фізик начхав на нашу перекручену болонську систему і поставив по знанням.

Схожа ситуація... Вчилася відмінно. Деякі пари пропустила через хворобу, а потім вчила, багато, але просто панічно боялася йти на семінари. В мене було нервове перенапруження через навчання і роботу, на яку мусіла йти, щоб хоч гастриту не було, бо їсти по бібліотеках не було за що купити, а вдома зварити просто часу не вистачало, навіть поспати...
В результаті - в кінці семестру показала довідку, хотіла, щоб дозволили добрати балів, здати іспити, але мене й слухати не хотіли, недопуск, відрахування.
Це було останньою каплею для мене... Якби не коханий, мене не було б уже на цьому світі...((( І це правда, хотілося покінчити з життям, воно для мене більше не мало змісту. Уявіть: золота медаль в школі, переможниця багатьох районних олімпіад, відмінниця в університеті, писала навіть наукові статті і все: все обрізали...
Жити не хотілося...
Ненавиджу університет, викладачів, болонську систему!!!((( Спочатку купу грошей здерли, а потім отак... І давай ще їм плати для поновлення!

Навіщо мені життя зіпсували? І за що?

Відредаговано: Kiкф - Сб, 27.02.2010, 04:54
dpi Дата: Сб, 27.02.2010, 05:15 | Повідомлення № 29
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Некоторые родители и студенты воспитаны так, что или универ или жизнь окончена.
Бред. Полно интересных профессий не требующих высшего образования. Я сам чуть не стал врагом своему сыну за то, что у него появились тройки в универе. (То же закончил школу с золотой медалью). Хорошо, что вовремя опомнился. Человек важнее любого универа.
Ketrin Дата: Сб, 27.02.2010, 18:57 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (Newbie)

власне я хотіла сказати, що у вузах навіть не в курсі що таке болонська система :)

І звідки така впевненість? ви працюєте у ВНЗ? а може у навчальному відділі, який днює і ночує на роботі, щоб у цьому розібратися, робити всі звітності і таке інше...

Для того, щоб ВНЗ знали, що таке болонська сисема видаються книжки, наприклад, "Вища освіта України і Болонський процес" / за ред В.Г. Кременя, проходять конференції, семінари, виставки, курси підвищення кваліфікації, засідання кафедр. Всі в курсі, але раптом і так як за кордоном зробити не виходить. Дійсно все відбувається поступово.
З наступного року велика кількість ВНЗ переходить до уніфікації навчальних програм, що є наступним кроком до Болонської системи.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Болонська система та інформатика (Суть Болонської системи і роль ІКТ в ній)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.