Пн, 11.12.2017, 16:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: mouse, Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Знання з інформатики, отримані у ВНЗ (Обговорюється рівень знань, отриманих вчителем у ВНЗ)
Знання з інформатики, отримані у ВНЗ
skif Дата: Пт, 05.08.2011, 10:49 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 49
Усі з нас закінчували різні ВНЗ по всій території України. Цікаво, чи відповідає рівень Вашої підготовки відповідно сучасним вимогам, програмам шкільного курсу інформатики. Скільки часу потрібно витрачати рядовому вчителеві самостійно на опанування того, що в інститутах не "подавали", або не приділяли належної уваги.
Така ситуація складається, що математики, фізики, "мовники", як закінчили "виші" кільканадцять років тому, так переписують конспекти з року в рік, в основному нового у них дрібниці....
А з інформатики як навчальний рік, так то Flash, FrontPage то Photoshop, то Linux вже б зразу бажано знати, виходь що інформатик постійно мусить наздоганяти те, за чим, на мою думку, не встигають інститути. Звичайно, кожен заклад має свій фаховий склад і матеріальну базу, кожен по-різному навчався... Але все ж цікаво, як ситуація у Вас?
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 05.08.2011, 12:26 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Ситуація описана правильно. Це добре розуміють ті, хто поряд з інформатикою викладають ще якийсь предмет. Я викладаю ще фізику. Протягом 19 років мені з фізики вистачає того, що я отримав в інституті, залишається слідкувати за перестановкою тем\розділів у програмі. Інформатики у мене в дипломі немає, але на кінець інституту мав самотужки зібраний комп'ютер, вивчив Бейсік і Паскаль, текстовий\графічний редактор, ще щось. До роботи приступив без проблем. Але з того часу доводиться постійно вчитись. Мені, взагалі-то, вчитись подобається, але... :)

В якийсь момент навіть вирішив організувати "роздачу" своїх напрацювань: http://teachlab.ucoz.ua
Ковшун Дата: Сб, 06.08.2011, 10:57 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (skif)
Цікаво, чи відповідає рівень Вашої підготовки відповідно сучасним вимогам, програмам шкільного курсу інформатики.

Вважаю, що відповідає... ;) При умові, що постійно поповнюю свої знання. ;)
Quote (skif)
Скільки часу потрібно витрачати рядовому вчителеві самостійно на опанування того, що в інститутах не "подавали", або не приділяли належної уваги.

Поки вчитель сам вчиться...(працює над підвищенням свого фахового рівня)...до тих пір він залишається вчителем!
Як тільки перестане це робити, вчитель в ньому...помре.
Quote (skif)
Така ситуація складається, що математики, фізики, "мовники", як закінчили "виші" кільканадцять років тому, так переписують конспекти з року в рік, в основному нового у них дрібниці....

Якщо переписує з року в рік конспекти, значить уже в ньому помирає вчитель.
Ковшун Дата: Сб, 06.08.2011, 11:00 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Quote (Пилипчук_О_П)
Інформатики у мене в дипломі немає

Quote (Пилипчук_О_П)
Але з того часу доводиться постійно вчитись. Мені, взагалі-то, вчитись под

Аналогічно ;)
mouse Дата: Сб, 06.08.2011, 14:15 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
В контексті підготовки ВНЗ спеціалістів з інформатики.
Коли я навчався, літератури було дуже мало, та й вчили лише Паскаль. Зараз вчать набагато ширше. Про бази даних я навіть тоді і не чув. Тому з року в рік, спеціалісти оснащуюсться якіснішими знаннями (тільки не ставте у приклад неуків, які взагалі не вчаться). Будемо брати орієнтир на тих студентів, які вчать все що є у програмію
GarryPotter Дата: Сб, 06.08.2011, 14:41 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
"Поганому танцюристу..." - так і у нас і з знаннями, "отриманими" у ВНЗ.
Варто пам’ятати:
- знання повинні здобуватися, а не отримуватися, тобто необхідно вчитися, а не чекати, доки тебе чогось навчать;
- знань ніколи не буває досить, адже суспільство і технології невпинно розвиваються;
- вчитись треба протягом всього життя.

Я закінчив ВНЗ дуже давно, майже на "світанку" шкільної інформатики, але жодного разу не говорив, що мене погано навчали - вони дали мені інструмент, вміння навчатися
Ковшун Дата: Сб, 06.08.2011, 15:23 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Quote (GarryPotter)
але жодного разу не говорив, що мене погано навчали - вони дали мені інструмент, вміння навчатися

Повністю згоден з Вами!!!
skif Дата: Сб, 06.08.2011, 20:10 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Quote (Ковшун)
Цитата (Пилипчук_О_П )
Інформатики у мене в дипломі немає
Цитата (Пилипчук_О_П )
Але з того часу доводиться постійно вчитись. Мені, взагалі-то, вчитись под
Аналогічно

і в мене таке ж, перша спец. математика, коли закінчив ВНЗ, то тільки офіс, методи числення по Бейсику опановували. Перший рік як пішов на роботу викладав математику, потім інформатику "накинули", проблем майже не було - стара "добра" програма, тільки Паскаль з 0 вчив. Тепер кожен рік - на карантині за самовчителем CorelDraw i Photoshop, минулого року Flesh, HTML, цього року Delphi, ще чекає ProntPage, постійне навчання)
Ковшун Дата: Нд, 07.08.2011, 09:22 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Quote (skif)
Тепер кожен рік - на карантині за самовчителем CorelDraw i Photoshop, минулого року Flesh, HTML, цього року Delphi, ще чекає ProntPage, постійне навчання)

Покой нам только снится ;)
Правильно!!!
mouse Дата: Нд, 07.08.2011, 12:18 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Але якщо є "правильна" база, тоді і далі йти легше. Бо так тоді виходить, що ВНЗ вгазалі нічого не дають і не потрібні. Мені ВНЗ дав багато, чи як тут казали "я взяв з нього багато"
Ковшун Дата: Нд, 07.08.2011, 15:38 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Quote (mouse)
Бо так тоді виходить, що ВНЗ вгазалі нічого не дають і не потрібні.

Ну, як так не потрібні?
ДУЖЕ ПОТРІБНІ!!!
swetikccc Дата: Нд, 07.08.2011, 16:05 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (skif)
ще чекає ProntPage,

Непотрібно ProntPage, виберіть щось інше
skif Дата: Пн, 08.08.2011, 22:02 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Quote (swetikccc)
Непотрібно ProntPage, виберіть щось інше

посібник спец. курсу Завадського саме по ньому
Ковшун Дата: Вт, 09.08.2011, 16:20 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Quote (skif)
посібник спец. курсу Завадського саме по ньому

Ну і що...? ;)
Можна обрати, наприклад, KompoZer_0.7.10 , чудовий візуальний редактор і набагато простіший за ProntPage ;)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 10.08.2011, 12:48 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Використовую KompoZer 0.8b3. В цій бета-версії іноді проявляється один глюк: стають недоступні багато команд. До втрати даних не призводить.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Знання з інформатики, отримані у ВНЗ (Обговорюється рівень знань, отриманих вчителем у ВНЗ)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.