Пн, 23.10.2017, 10:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: mouse, Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Навчальна програма з інформ (ВНЗ І-ІІ рів,на базі 9 класів) (розділи, години, відповідність шкільним програмам)
Навчальна програма з інформ (ВНЗ І-ІІ рів,на базі 9 класів)
Ktara Дата: Вт, 14.09.2010, 22:27 | Повідомлення № 31
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
alya, у вас должен быть отдельный предмет, который называется примерно "Компьютерная графика" (эти часы должны быть предусмотрены учебным планом в рамках специализации учебного заведения)
mouse Дата: Вт, 14.09.2010, 22:31 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Що маєте на увазі теми, години?
alya Дата: Вт, 14.09.2010, 22:59 | Повідомлення № 33
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Ktara)
alya, у вас должен быть отдельный предмет, который называется примерно "Компьютерная графика"

На жаль, такого предмету в навчальному плані немає.
Quote (mouse)
Що маєте на увазі теми, години?

Я маю на увазі, що у програмі для 10-11 кл. є тема "Графічний редактор" (4 години), а в програмі для ВНЗ такої теми немає взагалі, хоча в програмі для ВНЗ про цю тему (трохи інакше вони її називають, а саме "Комп'ютерна графіка") згадується, так ніби вона входить до цієї програми і на її вивчення можна збільшити години за рахунок інших тем (наприклад програмування чи табличний процесор). АЛЕ ЇЇ В ПЕРЕЛІКУ ЗАПРОПОНОВАНИХ ТЕМ НЕМАЄ. Або я не вмію читати.
Newbie Дата: Ср, 15.09.2010, 13:44 | Повідомлення № 34
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
предмет "Технології" у внз І-ІІ рівнів акредитації є? чи то залежить від профілю закладу? і чи має стосунок до інформатики?

п.с. нумерація в документі по основах інформатики таки ульотна :)

Ktara Дата: Ср, 15.09.2010, 14:59 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
Newbie, у нас педагогический - поэтому такой нет. Все программы зависят от профилизации. Если есть такой предмет - то он записан в учебных планах. Иногда в планах предмет есть, а программы к нему нет. Тогда преподаватель пишет авторскую. Если нет указаний свыше - то "Технологии" могут иметь прямое отношение к информатике - смотря какому преподавателю выделят на это часы :)
А нумерацию уже исправили :)
Newbie Дата: Ср, 15.09.2010, 15:32 | Повідомлення № 36
Хелпер
Quote (Ktara)
Иногда в планах предмет есть, а программы к нему нет.

о, це такий випадок

Quote (Ktara)
Тогда преподаватель пишет авторскую

вот, і прийшли до мене шукати (типу в Інтернеті може є), або хотіли по аналогії зі шкільною. тільки шось я не знаю куди краще направити (шоб не сказати послати )
Ktara Дата: Ср, 15.09.2010, 16:04 | Повідомлення № 37
Перспективна вчителька
Newbie, ну направить можно далеко. Если и есть такая программа в школе, то она не подойдет. На титульной странице надо писать на основании какой программы была написана эта учебная программа. Если это ПТУ, то основанием может ТОЛЬКО программа для ПТУ. Та же ситуация если эту ВУЗ. Если программа есть, то она должна находится на определенном сайте. К тому же если программа существует, то она в обязательном порядке приходит на учебное заведение. Если же не пришла и на сайте нету, то пусть преподаватель садится и пишет программу под себя. Так что можеш культурно объяснить как программы не подходят для разных типов учебных заведений
Newbie Дата: Ср, 15.09.2010, 16:08 | Повідомлення № 38
Хелпер
Quote (Ktara)
Так что можеш культурно объяснить как программы не подходят для разных типов учебных заведений

дякую за вичерпну відповідь. я взагалі так і підозрювала, але знала де можна проконсультуватись ;)
alya Дата: Ср, 15.09.2010, 20:35 | Повідомлення № 39
Новий користувач
Сьогодні спілкувалась з колегами з інших ВНЗ, вони звернули мою увагу на назву файла програми з основ інформатики - Computer Basics for universities. Цікаво Міністерство розуміє відмінність між ВНЗ 1-2 р.а. та ВНЗ 3-4 р.а.
innabyh Дата: Чт, 16.09.2010, 17:49 | Повідомлення № 40
Новий користувач
Здравствуйте, я тут новенькая.
Расскажите, пожалуйста, как вы разделили часы на лекции и практику по этой программе.
Мне дали 37ч. лекции и 28ч. практики. Что-то мне не очень так нравится
Ktara Дата: Чт, 16.09.2010, 20:14 | Повідомлення № 41
Перспективна вчителька
innabyh, если не ошибаюсь, то в учебных планах такого ограничения нет.
mouse Дата: Пт, 17.09.2010, 14:31 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (innabyh)
Мне дали 37ч. лекции и 28ч. практики. Что-то мне не очень так нравится

Курс передбачає використання ПК на кожному уроці. Тому всі заняття мають бути практичні. Інакше нема сенсу ділити на підгруппи.
alya Дата: Пт, 17.09.2010, 20:20 | Повідомлення № 43
Новий користувач
Quote (innabyh)
Расскажите, пожалуйста, как вы разделили часы на лекции и практику по этой программе.
Мне дали 37ч. лекции и 28ч. практики.

Наскільки я орієнтуюсь в навчальних планах, то для вивчення дисципліни "Основи інформатики" (курс за 10 - 11 кл.) в ВНЗ передбачені тільки практичні заняття. Якщо далі вивчається інформатика (як профільний предмет), то можливий поділ на лекції та практичні (для практичних передбачений поділ на підгрупи). Але як показує практика завучі здійснюють поділ на лекції та практичні задля економії педгодин, а відповідно і грошей на оплату праці викладачеві.
innabyh Дата: Сб, 18.09.2010, 19:16 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Ой, как интересно.
Я только вышла из декретного отпуска, а мне сразу 1 курс. Я практически не ориентируюсь в ситуации.
Подскажите, пожалуйста, на какие нормативные акты я могу сослаться, чтобы все было решено в рамках закона?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.9 Інформатика у ВНЗ » Навчальна програма з інформ (ВНЗ І-ІІ рів,на базі 9 класів) (розділи, години, відповідність шкільним програмам)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.