Пт, 24.11.2017, 09:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Проблеми вчителя інформатики та дирекції (Проблеми та можливості їх вирішення)
Проблеми вчителя інформатики та дирекції
Silim Дата: Чт, 12.03.2009, 06:59 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В данній темі я хочу підняти питання вирішення правових проблем вчителів інформатики в яких багато обовязків і ніяких прав.
Сам працюю в школі вчитель інформатики та як лаборант (налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення), адміністратор мережі, адміністратор сайту, оператор по зйомках фото&камера, опрацювання фото та відео монтаж + секретар.
Директор зняв з мене все залишивши лише кабінет та 17 год. Я відмовився виконувати все додаткове навантаження і виконую лише 17 год. та (налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення).
І ось результат ще тиждень назад я був провідний спеціаліст в районі а сьогодні самий гірший вчитель.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 12.03.2009, 22:45
voshkaniridze Дата: Вт, 26.05.2009, 14:18 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Рейтинг: 0
А я до школи маю відношення тільки як випускник. Працюю програмістом, а в вільний час створив школі сайт, розробляєм електронний щоденник, переставляв кілька раз вінду, боровся з вірусами і т.д. Отримую велике задоволення що можу віддячити школі за те що мене виховувала. Звісно що заставити мене ніхто нічого не може, а попросити в праві, і я здебільшого згоджуюсь.

Можливо і вам замість того щоб нарікати, знайти такого випускника, або піти на іншу роботу, і приходити до школи тільки коли є натхнення, та отримувати від цього задоволення.

mouse Дата: Вт, 26.05.2009, 17:01 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Друзі!
Мені здається, що варто спробувати по-людські поговорити, показати посадові обов*язки, домовитись як воно буде виглядати.
Покажіть як це важко, посадіть за ПК директора, хай він встановить ОС, налогодить мережу, заправе тонер у картрідж....
А потім знову поговоріть....
А з приводу
Quote (volevikt)
Тим не менш, адміністрація отримує премії майже щомісячно - і гроші є!?

В нас трохи навпаки. Премія або всім, або не всім, але чітко розписано за що. Але не за те, що директор чи зам.директора.
GаrDArik Дата: Пн, 21.03.2011, 23:38 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Silim, то чим там закінчилась історія?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Проблеми вчителя інформатики та дирекції (Проблеми та можливості їх вирішення)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.