Вт, 21.11.2017, 21:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Проблеми вчителя інформатики та дирекції (Проблеми та можливості їх вирішення)
Проблеми вчителя інформатики та дирекції
Silim Дата: Чт, 12.03.2009, 06:59 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В данній темі я хочу підняти питання вирішення правових проблем вчителів інформатики в яких багато обовязків і ніяких прав.
Сам працюю в школі вчитель інформатики та як лаборант (налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення), адміністратор мережі, адміністратор сайту, оператор по зйомках фото&камера, опрацювання фото та відео монтаж + секретар.
Директор зняв з мене все залишивши лише кабінет та 17 год. Я відмовився виконувати все додаткове навантаження і виконую лише 17 год. та (налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення).
І ось результат ще тиждень назад я був провідний спеціаліст в районі а сьогодні самий гірший вчитель.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 12.03.2009, 22:45
Ogorodets Дата: Чт, 12.03.2009, 07:14 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Silim)
вчителів інформатики в яких багато обовязків і ніяких прав.

Кардинально наоборот у депутатов: много прав и никаких обязанностей.
А по поводу темы - внимательно пройдя по форуму можно обнаружить, что проблемы, подобно вашей уже рассматривались здесь.
В вашем случае и при вашем директоре на данном этапе уже вам никогда не стать ведущим специалистом. Если вы пустили себе на шею администрацию - то это уже труба. Хотя, для чего пишется должностная инструкция учителя информатики? У вас такая имеется? Почитайте ее вместе с директором, может поможет. И обязанности заведующего кабинетом информатики...
swetikccc Дата: Чт, 12.03.2009, 08:12 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Чого 17 годин , а не 18?
Scorpion Дата: Чт, 12.03.2009, 09:51 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Не дуже приємно!!!!! Але завжди так не буде! :-)

В мене подібна ситуація, але ще без поганих результатів! Ваша розповідь заставила мене задуматися!

Bandalak Дата: Чт, 12.03.2009, 10:00 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Silim)
(налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення).

Це не входить в обов'язки зав кабінетом інформатики. За це повинні платити, як за обслуговування комп'ютерів 5-10%, взалежності від совісті адміністрації. Мені платять 5%.
Почитайте положення про кабінет там пише про Ваші обов'язки.

Quote (Scorpion)
В мене подібна ситуація,

А в кого не подібна? Я ще жодного вчителя інформатики не бачив, у кого б не було таких проблем, в більшій чи меншій мірі!
NatVovk Дата: Чт, 12.03.2009, 10:58 | Повідомлення № 6
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (Silim)
Сам працюю в школі вчитель інформатики та як лаборант (налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення), адміністратор мережі, адміністратор сайту, оператор по зйомках фото&камера, опрацювання фото та відео монтаж + секретар.

Доброго дня, шановні інформатики!
Оскільки таких запитань до нашої газети також надходить багато, то я звернулась до фахівців з АПН, нарешті, провідні фахівці лабораторії інформатики та лабораторії управління закладами освіти висловили свою думку у вигляді документів, які ми вмістили у №13.
До речі, коли людина приймається на роботу, їй завжди керівництво дає (повинно надавати) ознайомитися з інструкцією про посадові обов’язки. Кожний заклад освіти повинен мати такі інструкції. Наші газети Шкільного світу «Директор школи» та «Управління освітою» вже втомилися кожного літа друкувати такі інструкції. Чому ваш директор їх не читає?
А якщо таких інструкцій у вас немає (чого не може бути, адже адміністрація хоча б для усіляких комісій їх тримає), то можна взяти й затвердити у райвно типову інструкцію, такі інструкції розміщено тут: http://www.jobs.ua/job_description/view/1086/
volevikt Дата: Чт, 12.03.2009, 11:00 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Фінансова сторона питання - болюча тема.
За обслуговування ПК повинні платити 5% - у відділі освіти сказали: "Положено, но не заложено" (в бюджет);
2 роки підряд є реєстратором ЗНО по школі, обіцяли невеличку премію - чекаю ще й досі.
В цьому році зайняла 3 місце на обласному турі конкурсу "Вчитель року". Обіцяли премію. А потім сказали, що грошей немає.
Тим не менш, адміністрація отримує премії майже щомісячно - і гроші є!?
Дирекція, на щастя, цінує і зайвим "намагається" не навантажувати.
alpex Дата: Чт, 12.03.2009, 12:43 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Є гарна народна мудрість: якщо людина в робочий час грається за компьютером, то або в неї багато роботи і маленька зарплата, або в неї мало роботи і велика зарплата. Ми всі належимо до першлї категорії.
Я дякую начальству хоча б за те, що воно закриває очі на моє використання інтернету в особистих справах.
swetikccc Дата: Чт, 12.03.2009, 17:16 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Можемо тільки поспівчувати
Quote (Silim)
(налаштування та ремонт ПК встановлення ПРГ. забеспечення).

Займайтеся тільки комп класом, а на адміністративні треба начхати

Quote (NatVovk)
Кожний заклад освіти повинен мати такі інструкції. Наші газети Шкільного світу «Директор школи» та «Управління освітою» вже втомилися кожного літа друкувати такі інструкції. Чому ваш директор їх не читає?

В нас закони не виконуються , а тут якісь інструкції.
Quote (swetikccc)
Чого 17 годин , а не 18?

можна потребувати 1 годину
Bandalak Дата: Чт, 12.03.2009, 22:23 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (alpex)
Я дякую начальству хоча б за те, що воно закриває очі на моє використання інтернету в особистих справах.

А вмене навпаки - начальство користується інтернетом, за який плачу я з колегою 120 грн. на місяць!
Silim Дата: Пт, 13.03.2009, 01:00 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Дуже дякую всім, що відгукнулися. Знаю така проблема не тільки в мене, попросити більше годин не реально і так віддали всі години інформатики. В нас художньо-естетичний профіль. Інформатика лише з 5 класу. Хоча на олімпіади виставляю дітей кожен рік займаю 3 та 4 місця, директору цього мало но я не змозі змагатися із гімназієї де інформатика вивчається поглибленно. В общем влип по самі вуха.

Додано (13.03.2009, 01:00)
---------------------------------------------
Та налаштовувати ПК мушу сам тому що мій лаборант виконує роль секретарши.

НІКОЛЯ Дата: Ср, 13.05.2009, 07:18 | Повідомлення № 12
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Silim)
Та налаштовувати ПК мушу сам тому що мій лаборант виконує роль секретарши.

З подібним колисть стикавсь і я хотіли лаборанта використовувати як серетаршу бо секретарем була бабуся, якій 68 років, і яка беззаперечно не хотіла і чути про ПК, а друкувала всі накази на ще Ленінські пичатні машинці тому все лягало на плечі лаборанта. А звільнити її теж не хотіли бо вона пропрацювала в школі 35 років. Закінчилось все тим що лаборант вперся рогом "що я не буду виконувати чужу роботу" за яку мені ніхто не платить і як аргумент положив на стіл директору витяг про свої обовязки а також заяву на розрахунок . Закінчилось це все тим що, Бабусю - секритаря поставили перед фактом " або вона учить ПК на рівні користувача або допобачення" Пробувала спочатку вчити , морочила голову і мені і лаборантові , коротче крові ще попила гарно. А коли вже зрозуміла що це для неї танки повні принесла заяву на розрахунок і розповідала всім що її незаконно звільнили . Хоча є закон про пенсійний вік .
Dron Дата: Ср, 13.05.2009, 08:16 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
У нас в школі взагалі лаборанта в кабінеті інформатики немає, тож доводиться окрім класу ще ремонтувати та налагоджувати компи секретаря, організатора, завучів (поломки в яких стаються набагато частіше ніж в класі, доречі). Ще виконую роль музрежисера та кіномеханіка (проектор по всіх заходах тягаю). Але адміністрація чудово розуміє, що це не мої обов*язки, але ж більше нікому. Завдяки директору отримую всі надбавки, що належать (за обслуговування ПК 10%).
НІКОЛЯ Дата: Ср, 13.05.2009, 10:19 | Повідомлення № 14
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Dron)
(за обслуговування ПК 10%).

Реально ви повинні отримувати і ставку лаборанта якщо ви займаєтесь ремонтом та сис адмініструванням та іншим а це робота лаборантав то вам повинні платити не 10% а ставку лаборанта 900 гр на місяць.
Dron Дата: Ср, 13.05.2009, 11:48 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Quote (НІКОЛЯ)
Реально ви повинні отримувати і ставку лаборанта

Але це залежить не від директора, а від штатного розпису. У відділі освіти сказали, що ставку лаборанта можна додати лише шляхом скорочення ставок прибиральниць, охоронців і т.д, тобто "любой каприз за ваши деньги".
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Проблеми вчителя інформатики та дирекції (Проблеми та можливості їх вирішення)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.