Нд, 19.11.2017, 17:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Методичне об'єднання вчителів інформатики (Ми вчимо інших, а хто навчить нас?)
Методичне об'єднання вчителів інформатики
VV Дата: Пн, 12.01.2009, 21:21 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Чи допомагає Вам в роботі методоб'єднання? Що цікавого на Ваших засіданнях? Хто повинен допомагати молодим вчителям? І як? Як правильно провести МО та оформити документацію?
Давайте навчимо один одного допомагати тим, хто поряд з нами - нашим колегам!

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

filnick Дата: Ср, 14.01.2009, 19:24 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Махновець_Ігор)
А можна детальніше про які саме проблеми мова йде????

Наприклад:
1) ключ від кабінету інформатики знаходиться лише у директора, і вчитель туди потрапляє лише перед уроком.
2) Один або кілька ПК шкільна адміністрація забирає собі, або виділяє для секретарки
3) Заборона адміністрацією користуватися ПК в позаурочний час.
Quote (Махновець_Ігор)
Я думаю, що після такого він довго робити не буде і ніхто йому вже не допоможе

А тут, Ви шановний, Махновець_Ігор, помиляєтесь. Якщо дирекція школи не прислухається до рекомендацій РМО (скажемо, не всього РМО, а керівника РМО), вона матиме ряд проблем технічного характеру. Якщо Ви вважаєте, що дирекція сільської школи в разі несправності ПК буде шукати фірму для обслуговування, то це не так. Вони телефонують або до керівника РМО, або до мене і настійно просять допомогти ліквідувати несправність (пропонуючиі оплату і інші преференції) . Говорячи простою мовою "коза прийде до воза".
Ktara Дата: Ср, 14.01.2009, 19:48 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (filnick)
Наприклад:
1) ключ від кабінету інформатики знаходиться лише у директора, і вчитель туди потрапляє лише перед уроком.
2) Один або кілька ПК шкільна адміністрація забирає собі, або виділяє для секретарки

Ух ты, какие проблемы бывают :(

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.01.2009, 21:19 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
Якщо Ви вважаєте, що дирекція сільської школи в разі несправності ПК буде шукати фірму для обслуговування, то це не так. Вони телефонують або до керівника РМО...

А що в районі тільки 2 вчителів дружать з залізом ПК?
Вважаю, що кожен вчитель інформатики, хоч і не являється майстром по ремонту ПК, але повинен розбиратися детально в будові ПК і вміти усунути несправності. Хоча це в ідеалі. Так як не даремно говорилось на форумі, що близько половини вчителів не можуть толково установити Віндовс.
filnick Дата: Ср, 14.01.2009, 22:15 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Quote (Ktara)
Ух ты, какие проблемы бывают :(

Бувають ще й не такі. Перегляньте деякі гілки форуму.
Quote (Ковальчук_Олександр)
Знаю випадки, коли при "наїзді" на директора, при відстоюванні справедливої позиції, вчитель втрачав роботу або ж здобував ще більше проблем.

У тому й вся справа, що якщо вчитель буде один, без підтримки, то станеться саме так, як Ви написали.
А що в районі тільки 2 вчителів дружать з залізом ПК?

Ні, з залізом друже значно більше вчителів. Але, по-перше, чи буде вчитель, якого пресує адміністрація, мовчки виконувати її забаганки? По-друге, з цими двома вимушені рахуватися практично всі директори шкіл.
W-w-W Дата: Чт, 15.01.2009, 01:18 | Повідомлення № 20

Quote (filnick)
ключ від кабінету інформатики знаходиться лише у директора, і вчитель туди потрапляє лише перед уроком.

Це тупо, де таке є??? таке враження, що вчитель такий ніхто і ніщо!!!

Quote (filnick)
Один або кілька ПК шкільна адміністрація забирає собі, або виділяє для секретарки

З компютерного класу???? Це нормально?????? Як зрозуміти забирає або виділяє, хто вони такі, щоб компютерний клас мають право розбарахолювати???

Quote (filnick)
Заборона адміністрацією користуватися ПК в позаурочний час.

А це вже дуже тупо, якщо я залишусь після 6 уроку на 7, поки ще йдуть інші уроки, підготувати урок на наступний день, то це злочин?????

Таку дирекцію треба зі школи гнати в шию, й ще й пенька дати!!!!! І ніде на роботу не брати!!

Quote (filnick)
А тут, Ви шановний, Махновець_Ігор, помиляєтесь

Я не помиляюсь, якщо я б такі питання виносив на РМО, то важко б мені робилось, або зовсім не робилось!!!

Quote (filnick)
вона матиме ряд проблем технічного характеру

таке рідко де є!!!!!!!

Quote (filnick)
Якщо Ви вважаєте, що дирекція сільської школи в разі несправності ПК буде шукати фірму для обслуговування, то це не так.

Згоден. Так вертаємся з нову до питання дирекції, якщо звертаються з несправністю, то до кого? в першу чергу до вчителя інформатики чи він може вирішити проблему, а тут знову
Quote (filnick)
Заборона адміністрацією користуватися ПК в позаурочний час.
, значить час для вирішення проблем тільки на уроці, що категорично забороняється, ось так і живем!!!

до всього треба правильно підходити і все буде нормально!!!! А якщо дирекція показує своє "Я" я не за вас говорю, то це вже інша проблема

Quote (filnick)
"коза прийде до воза".

прийде, але "воз" вже придумає ряд причин і дирекція залишиться сам на сам з своїми проблемами.
Знаю випадки, коли при "наїзді" на директора, при відстоюванні справедливої позиції, вчитель втрачав роботу або ж здобував ще більше проблем.
Але це все залежить від людського фактору і відбувається напевне не у всіх районах

В 10-ку!!!!!!!!!!
Quote (filnick)
У тому й вся справа, що якщо вчитель буде один, без підтримки, то станеться саме так, як Ви написали.

А хто допоможе? Методист в школі кожного дня не буде дивитись як до вчителя ставляться, а директор щодня буде і таке творитиме, що ніхто не бачитиме, і не доведе!!! І в таких умовах порацюй!!!
Стифа Дата: Чт, 15.01.2009, 13:22 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Quote (Махновець_Ігор)
Таку дирекцію треба зі школи гнати в шию, й ще й пенька дати!!!!! І ніде на роботу не брати!!

Якщо так міркувати, то у нас треба винати адміністрацію не однієї школи, я всього району. В нас такі проблеми в кожній школі. Та ще іноді буває обсурдніше: директор перевіряє конспект вчителя, якщо там є практична робота (наприклад, при вивченні теоретичного матеріалу п/р - 20 хв), то пускає в кабінет тільки для проведення п/р. Сама відкриває кабінет, через 20 хв виставляє всіх з класу і закриває.
І скажіть, що тут робити сміятися чи плакати?
VV Дата: Чт, 15.01.2009, 16:58 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Співчуваю.
А мені одна колега розповіла: директор не дозволяє встановлювати антивірусну програму, бо не ліцензійна. А директор в них дуже любить Закон. Так вони зранку встановлюють , а після уроків видаляють, бо він вечорами любить ще й попрацювати в комп’ютерному класі. Оце драйв!
W-w-W Дата: Чт, 15.01.2009, 17:10 | Повідомлення № 23

Quote (Стифа)
Якщо так міркувати, то у нас треба винати адміністрацію не однієї школи, я всього району

Я не міркую, я кажу як є!!!

Quote (Стифа)
Та ще іноді буває обсурдніше: директор перевіряє конспект вчителя, якщо там є практична робота (наприклад, при вивченні теоретичного матеріалу п/р - 20 хв), то пускає в кабінет тільки для проведення п/р. Сама відкриває кабінет, через 20 хв виставляє всіх з класу і закриває. І скажіть, що тут робити сміятися чи плакати?

та це жах взагалі, той директор на всю голову хворий, як так можна????

Quote (Стифа)

Ні те не інше, просто треба звільнитись з роботи, маючи таку дирекцію!!!

В мене таких проблем нема, я можу прийти протягом дня в кабінет і робити вільно, те що мені треба: підготувати пк, настроїти, віруси поганяти і т.д.
Я повний господар свого кабінету і директор мені довіряє, хоча можуть відносини бути різні, але такого як ви пишите нема!!!! В таких умовах не тошо робить не хочеться, а й жити!!!! І яке вам РМО допоможе????? Та треба на обласне управління звертатись за допомогою і таку дирекцію притягувати до відповідальності!!!!

Quote (Стифа)
Сама відкриває кабінет, через 20 хв виставляє всіх з класу і закриває

Навіть не знаю як її назвати!!!!! Хіба таким в освіті працювати??? В тайзі дрова різати!!!!

І взагалі як так можна?????? А як приїдуть проводити в такій школі семінар інформатики, то директриса мабудь буде, хоч до рани прикладай!!!!!!

W-w-W Дата: Чт, 15.01.2009, 17:25 | Повідомлення № 24

Quote (VV)
Так вони зранку встановлюють , а після уроків видаляють,

Да це точно драйв, а він не розуміє, що антивірус в реєстрі прописується, і найдуть який ставили без проблем!!!

Який світ цікавий!!!!! Про яке може йти мова розвивання інформатики, коли таке дирекція творить!!!

filnick Дата: Чт, 15.01.2009, 18:02 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Шановний, Махновець_Ігор, я щиро підтримую Ваш молодечий запал та безапеляційну категоричність у конфлікті адміністрація-вчитель. Але дозвольте Вам заперечити, що такого роду проблема (вчитель-адміністрація) зустрічається не набагато рідше традиційного (вчитель-учень). І вирішувати такий конфліт кавалеристським наскоком типу
Quote (Махновець_Ігор)
не вдасться. Хоча б тому, що директора на роботу приймаєте не Ви, і звільнити його не зможете. Аналогічно з вчителем. Директор його на роботу не приймає. і не може звільнити. Це прерогатива начальника відділу освіти. А до конфліктних ситуацій краще не доводити справу. Цивілізовані люди мають робит все цивілізовано. На жаль у житті не завжди так.
teruk Дата: Чт, 15.01.2009, 18:13 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Стифа)
через 20 хв виставляє всіх з класу і закриває.

Quote (Стифа)
через 20 хв виставляє всіх з класу і закриває.

Дуракам закон не писаний і вони не одні їх після перестройки
біля корита залишили а жаль.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 15.01.2009, 18:17 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
Цивілізовані люди мають робит все цивілізовано.

Які цивілізовані люди таке творять:
Quote (filnick)

Quote (Стифа)
директор перевіряє конспект вчителя, якщо там є практична робота (наприклад, при вивченні теоретичного матеріалу п/р - 20 хв), то пускає в кабінет тільки для проведення п/р. Сама відкриває кабінет, через 20 хв виставляє всіх з класу і закриває.

Quote (VV)
директор не дозволяє встановлювати антивірусну програму, бо не ліцензійна.

Як з такими можна домовитись?
З першого дня роботи я отримав ключ від абсолютно нового кабінету і проводив часу в кабінеті стільки, скільки було потрібно. Приблизно через рік зробив запасні ключі від школи і по вихідних, коли було потрібно приходив і сидів по пів дня (тоді ще компа в дома не було) і працював.
Мова йде про людей, які зловживають службовим становищем і роблять не правомірні дії. І саме обідно те, що довести їхні неадекватні поступки практично не можливо або ж є занадто небезпечно для вчителя (втрата роботи, потужний удар по нервовій системі, підстава і ін.).
Quote (filnick)
Директор його на роботу не приймає. і не може звільнити.

Такі "директори" можуть, і напевне зроблять все для того, що вчитель просто змушений буде написати заяву за власним бажанням.
Ktara Дата: Чт, 15.01.2009, 18:30 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
А у нас наоборот - у нас всех ключи есть - а у администрации нет :) Раньше еще был ключ у техничек - они без нас в кабинете убирали. Теперь ждут пока придет кто-то из нас четверых (три преподавателя и один лаборант), чтоб поубирать можно было :)
filnick Дата: Чт, 15.01.2009, 19:52 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Які цивілізовані люди таке творять:

Питання, на превеликий жаль, риторичне. На одну й ту ж саму річ може бути декілька різних точок зору. Директор теж може пояснити свою позицію (вчитель такий-сякий, на уроках діти грають в іграшки, увечері в комп'ютерному класі займається своїм бізнесом, використовує шкільний інтерент для власних потреб і т.п.). Тому я і звертаю увагу, що має бути знайдене оптимальне рішення.
sacbara Дата: Чт, 15.01.2009, 20:36 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Оптимальне рішення директор - вчитель інформатики. Сам такий. І Віндовс ставлю вибив 10 відсотків за обслуговування ком.техніки. І комп.клас незакриваеться ніколи. Уроки інформатики з 2 класу, курси користувачів ПК, Інтершкола. Все працює. Якщо директор дибіл, ставайте на його місце
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Методичне об'єднання вчителів інформатики (Ми вчимо інших, а хто навчить нас?)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.