Вт, 26.09.2017, 03:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Методичне об'єднання вчителів інформатики (Ми вчимо інших, а хто навчить нас?)
Методичне об'єднання вчителів інформатики
VV Дата: Пн, 12.01.2009, 22:21 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Чи допомагає Вам в роботі методоб'єднання? Що цікавого на Ваших засіданнях? Хто повинен допомагати молодим вчителям? І як? Як правильно провести МО та оформити документацію?
Давайте навчимо один одного допомагати тим, хто поряд з нами - нашим колегам!

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Kasana Дата: Вт, 13.01.2009, 12:24 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Давайте почнемо з того, що методичне обєднання дуже корисна штука. Хоча б для того що вчителі однодумці можуть зібратися та обговорити наболіле.
Ogorodets Дата: Вт, 13.01.2009, 12:37 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Один раз, лет пять назад сходил - больше не пойду никогда. Только время потерял...
swetikccc Дата: Вт, 13.01.2009, 13:58 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Ogorodets)
Один раз, лет пять назад сходил - больше не пойду никогда. Только время потерял...

Верно Тут на форуме и методика и всё остальное
Ketrin Дата: Вт, 13.01.2009, 14:31 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Ніколи не була на жодному об'єднанні, тому не можу нічого ні гарного ні поганого про них сказати.
А ось на курсах підвищення кваліфікації була, і мені здається, що вони пішли на користь, більше в тому, що я впевнилася, що я таки не погано знаю предмет, порівняно із більшістю курсантів :)
Bandalak Дата: Вт, 13.01.2009, 19:05 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ketrin)
я впевнилася, що я таки не погано знаю предмет, порівняно із більшістю курсантів

Тому є прохання до обласних методичних кабінетів організовувати курси диференційовано, підбирати курсантів по рівню підготовки.
VV Дата: Вт, 13.01.2009, 22:35 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
А от ми, наприклад, обговорюємо участь учнів у конкурсах. Як спланувати роботу по їх підготовці. Знайомимося з документацією. Не всі вчителі мають доступ до Інтренет
filnick Дата: Вт, 13.01.2009, 23:03 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Методоб'єнання вчителів інформатики у нашому районі - це, напевне, єдине для чого можна зібратися. Я можу пропустити наради у райво, райадміністрації, семінари директорів чи завучів, алн на РМО інформатики їду завжди із великим задоволенням. Перш за все тому, що зустрічаюся з високопрофесійними вчителями та колегами, більшість з яких дійсно мають чим поділитися, порадити чи допомогти. А головне, що жодне РМО не проходить тривіально. Часто засідання РМО відбуваються у тій школі, де є проблеми у вчителя інформатики з адміністрацією школи, надаючи і допомогу вчителю, і стаючи на його захист перед інколи невиправданими претензіями дирекції. Чи не єдине РМО , з яким рахуються і начальник відділу освіти і вся інспеторсько-методична служба.
W-w-W Дата: Ср, 14.01.2009, 00:27 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206
Quote (VV)
Хто повинен допомагати молодим вчителям? І як?

Якщо сам не будеш стремитись до кращого, то ніхто не допоможе!!!! Так треба прислухатись до порад досвідчених колег, але й свою голову треба мати на плечах!!!!

Quote (VV)
Чи допомагає Вам в роботі методоб'єднання?

Щоб сказати, що допомагає, то й ні, просто вириваєшся зі своєї школи в іншу і маєш можливість подивитись як в когось чи краще чи гірше!!!! На даному форумі набагато швидше можна найти відповіді чи допомогу ніж від нашого РМО, а ще скажу що в нашому районі проблема з кадрами, інформатиків за дипломом одиниці, в багатьох школах просто інформатика є довантаженням і ведуть її різні за спеціальностями вчителі

Quote (filnick)
Часто засідання РМО відбуваються у тій школі, де є проблеми у вчителя інформатики з адміністрацією школи,

А можна детальніше про які саме проблеми мова йде????

Quote (filnick)
стаючи на його захист перед інколи невиправданими претензіями дирекції

Я думаю, що після такого він довго робити не буде і ніхто йому вже не допоможе

Quote (VV)
Давайте навчимо один одного допомагати тим, хто поряд з нами - нашим колегам!

Я ніколи не проти допомогти, але проблема, нас не чують.
РМО - на даний час для того, щоб просто поговорити ні прощо у більшості випадків, а треба обговорити певні проблеми, які склались в різних колег і прийняти певні міри, не на папері, зробити дії на покращення викладання інформатики!!!

В нас залишилось таке тверження: "МИ ПОДУМАЛИ, Я РІШИВ" і прикро, що воно намертво закріпилось в методичних кабінетах!!!!

gry Дата: Ср, 14.01.2009, 00:37 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (filnick)
А головне, що жодне РМО не проходить тривіально.

Взалі, інформатики - неординарні /дивні / люди. Одна проблема - дуже їх мало!!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.01.2009, 01:18 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Махновець_Ігор)
На даному форумі набагато швидше можна найти відповіді чи допомогу

Я вважаю форум віртуальним УМО інформатиків. Порівнювати РМО з УМО не можна. :)
Quote (Махновець_Ігор)
Я думаю, що після такого він довго робити не буде і ніхто йому вже не допоможе

В нас би так і було.
Quote (Махновець_Ігор)
в нашому районі проблема з кадрами, інформатиків за дипломом одиниці, в багатьох школах просто інформатика є довантаженням і ведуть її різні за спеціальностями вчителі

Аналогічно.
W-w-W Дата: Ср, 14.01.2009, 02:14 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206
Quote (gry)
Взалі, інформатики - неординарні /дивні / люди. Одна проблема - дуже їх мало!!!!

В 10-тку!!!!!!! Можна добавити ще й винахідники, а також шукачі пригод на свою голову, бо все на них в школі грунтується !!!!
Quote (Ковальчук_Олександр)
Порівнювати РМО з УМО не можна

Може й неможна, але я не розумію значення РМО- поговорити???? Я багатьох колег і так бачу часто, це не проблема, а от проблеми вирішити вчителя на РМО треба, а хто їх вирішить і як??? Проблем вистачає!!!! Вміють тільки з нас вимагати!!!!!
Kasana Дата: Ср, 14.01.2009, 10:14 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Quote (swetikccc)
Верно Тут на форуме и методика и всё остальное

Ну не скажіть живого спілкування ніщо не замінить
VV Дата: Ср, 14.01.2009, 18:24 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Quote (Махновець_Ігор)
Можна добавити ще й винахідники, а також шукачі пригод на свою голову, бо все на них в школі грунтується !!!!

От і мені - все не йметься!
А які права є у методоб'єднань? Чи є якісь нормативи?

Quote (Ковальчук_Олександр)
Порівнювати РМО з УМО не можна.

Згодна! Взагалі, ми з вчителями спілкуємося часто, особливо по телефону.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.01.2009, 20:01 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (VV)
Згодна! Взагалі, ми з вчителями спілкуємося часто, особливо по телефону.

Не знаю, як вам, колеги, але мені цілком вистачає даного форуму, щоб черпати з нього великі порції досвіду, в сотні разів більші, ніж дасть мені найкраще РМО в Україні.
Тому спілкуймося, створюємо нові теми, обговорюємо важливі питання щодо покращення подальшої долі шкільної інформатики і гордимося тим, що ми інформатики - найкращі.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Методичне об'єднання вчителів інформатики (Ми вчимо інших, а хто навчить нас?)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.