Нд, 24.03.2019, 17:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Програми з інформатики: державні та авторські. (Розмова про профільні курси, поглиблене вивчення інформатики)
Програми з інформатики: державні та авторські.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 21.10.2007, 15:16 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Давайте в цій темі обговорювати профільні курси, курси за вибором, поглиблене вивчення інформатики.
Обговорюємо недоліки діючої державної програми, аспекти використання авторських програм для 1-12 класів.

Примітка: повідомлення №№ 2-13 перенесені з теми "З якого класу потрібно обов'язково вивчати інформатику" в дану тему.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:26
anton_k Дата: Пн, 24.03.2008, 19:09 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (dpi)
Мнение: стандарт и академ не понятны по содержанию и криминальны по ПО.
Информационно-технологический профиль - есть пару замечаний, а в общем хороша

Таке враження, що стандарт та академ писали у останню ніч перед здачею. На пеший погляд інф-технолог. профіль начебто хороший, але коли вчитуєшся, то все більше запитань виникає. Отже, навже ні з чого було вибрати? Що робити? Може якусь колективну програму написати? Адже на мою думку її краще відчуває вчитель, який кожного дня веде уроки. він краще відчуває коли, у якій послідовності й як подати матеріал. У кого які пропозиції?

Newbie Дата: Пн, 24.03.2008, 19:28 | Повідомлення № 32
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (anton_k)
краще відчуває вчитель, який кожного дня веде уроки. він краще відчуває коли, у якій послідовності й як подати матеріал. У кого які пропозиції?

я вважаю, що не потрібно програм ні авторських, ні державних! (отака крамола!) саме тому, що кожен вчитель, клас, кабінет, навчальний заклад - вносять свої нюанси...
повинен бути державний стандарт освіти і предмету: що має знати/вміти учень в кінці навчання, без регулювання кількості часу на кожну тему, порядку їх вивчення тощо.
при цьому правда получається, що учень, який змінює школу чи клас, перебуває у досить поганому становищі. але на то є індивідуалізація навчання, яка у випадку з нерегульованою програмою досягається легше...
svetik Дата: Ср, 26.03.2008, 20:13 | Повідомлення № 33
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Вот это вы попали в цель!!
Чем дальше читаю наше программы, тем больше удивляюсь, что ещё "придумают". Такое ощущение что кто-то защищает эти темы, а мы расхлёбывай теперь.
Uchinfo Дата: Нд, 05.10.2008, 18:03 | Повідомлення № 34
Часто заходить...
Рейтинг: 5
К программам все время приходится подстраиваться. Для того количества часов, которое выделяют нам в гимназии на информатику, не подходит ни одна программа.

Відредаговано: Uchinfo - Нд, 05.10.2008, 18:06
Boshetunmai Дата: Нд, 05.10.2008, 23:31 | Повідомлення № 35
Новий користувач
Рейтинг: 0
І взагалі про Інформатику в нашій державі забули. Програми старі, взагалі не пристосовані до реалій навчання. Перед черговими виборами обіцяють ....., а отримуємо......, нічого не отримуємо. Як можна писати олімпіаду по програмуванню в жовтні, якщо воно вивчається лише в грудні (я про сільську школу).

Потрібна програма для 1-9 класів (факультатив).

Шестопалов Дата: Пн, 06.10.2008, 08:08 | Повідомлення № 36
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 235
Quote (Boshetunmai)
Потрібна програма для 1-9 класів (факультатив).

Див. http://aspekt-edu.kiev.ua/ - може щось підберете: там можна скачати програми, календарні плани, тренажери, а також замовити засоби навчання в 4-12 класах шкіл різних профілів.
Natashka Дата: Пн, 06.10.2008, 13:54 | Повідомлення № 37
Новий користувач
В методичних рекомендаціях щодо викладання інформатики у 2008-2009 н.р. в переліку спецкурсів є двакурси: "Основи інформаційних технологій"
"Сучасні офісні інформаційні технології".
Де знайти програми даних курсів?
GаrDArik Дата: Пн, 06.10.2008, 17:20 | Повідомлення № 38
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Natashka)
"Основи інформаційних технологій"
"Сучасні офісні інформаційні технології".
Де знайти програми даних курсів?
в Запоріжжі)
Natashka Дата: Вт, 07.10.2008, 09:50 | Повідомлення № 39
Новий користувач
Доброго дня, GarDArik!
Дякую за інфрмацію, але, нажаль, Тернопіль від Запоріжжя дуже далеко...
Можливо є варіант скинути програми на електронну адресу rmk_chortkiv@mail.ru
Буду дуже вдячна
GаrDArik Дата: Вт, 07.10.2008, 10:00 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Natashka)
нажаль, Тернопіль від Запоріжжя дуже далеко...
Ну, я мав на увазі збірник програм, надрукований у Запоріжжі. Він повинен бути в кожній школі. Зараз вишлю Вам його електронний варіант)
Silim Дата: Чт, 12.03.2009, 07:12 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Що до авторських програм мав свою і все було добре но коли прийшла "цивілізація" я сам більше мучу дітей ніж вчу без порушень масло масляне виходить.

Додано (12.03.2009, 07:12)
---------------------------------------------
Дуже всім вдячний за різні ссилки але памятаємо про гриф МО.

zimilka1 Дата: Нд, 30.08.2009, 22:04 | Повідомлення № 42
Новий користувач
Доброї ночі,шановні колеги! :)
Мене дуже хвилює питання позакласної роботи з інформатики.Багато часу витратила,шукаючи програму гуртка з основ комп"ютерної грамотності або користувачів ПК.В багатьох школах існують подібні гуртки.Мене цікавить питання: де вчителі знаходять програми,рекомендовані МОН.Допоможіть,будь ласка! Вдячна за увагу
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 31.08.2009, 08:33 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (zimilka1)
Багато часу витратила,шукаючи програму гуртка з основ комп"ютерної грамотності або користувачів ПК.

Что Вы, собственно, ищете: программу или учебник? Или "и то, и другое"? (Винни Пух)
Allina Дата: Пт, 07.01.2011, 00:22 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
На жаль, ми можемо тільки розводити руками. І наше бурхливе обговорення недосконалості програм ні до чого не приведе. Я не думаю що чиновники з МОНУ заходять на наш форум (хоча це зовсім би не завадило)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Програми з інформатики: державні та авторські. (Розмова про профільні курси, поглиблене вивчення інформатики)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.