Сб, 23.09.2017, 04:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Назви файлів і папок (якою мовою?)
Назви файлів і папок
Viktoriya Дата: Пт, 04.04.2008, 21:18 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
У мене таке запитання, якою мовою у вас "школа-класи-прізвища учнів-папок-назви файлів"?
Чи доцільно привчати, щоб писали латинницею?
І взагалі, навіщо дітям трансліт, особливо в молодшій школі?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:57
bochik Дата: Сб, 05.04.2008, 15:15 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Я вважаю, що доцільно привчати до трансліту, тобто все називати латиницею, порядку більше, однак ІМХО, це справа смаку. Кажуть, що набагато важще віновити інформацію, яка була у файлах та папках з кириличними назвами у разі проблем з вінчестером
argun Дата: Сб, 05.04.2008, 18:59 | Повідомлення № 3
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (bochik)
Кажуть, що набагато важще віновити інформацію, яка була у файлах та папках з кириличними назвами у разі проблем з вінчестером

З того що доводилось відновлювати можно сказати фіфті-фіфті. Кириличні назви та назви латиницею відновлюються сучасними прграмами однаково - майже 100 відсотково.
Все залежить коли кинулися відновлювати, та які проблеми з диском.

Spirit Дата: Сб, 05.04.2008, 23:27 | Повідомлення № 4
Сис.адмін
Рейтинг: 25
На низком уровне файлы с кириличными названиями очень трудно восстановить, обычно если они и восстанавливаются, то скопом в одну папку.
Думаю, что лучше приучать к латинице, а еще один позитивный момент в этом - это то, что дети будут лучше знать англ. раскладку клавиатуры.
Kasana Дата: Нд, 06.04.2008, 00:55 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Я теж стараюся привчати дітей до латиниці. Сама так роблю і іншим рекомендую.
Ktara Дата: Нд, 06.04.2008, 11:09 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я привчаю давати назви латинецею
dpi Дата: Нд, 06.04.2008, 11:16 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Viktoriya)
І взагалі, навіщо дітям трансліт, особливо в молодшій школі?

Программирование - вывод текстовых сообщений или запросов на экран.
Newbie Дата: Нд, 06.04.2008, 17:25 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
учням раджу латиницю, коли використовують кирилицю (особливо менші) - теж не сварюсь. але в темах програмування і веб-дизайну - латиниця онлі smile
ihor_hontar Дата: Нд, 06.04.2008, 18:02 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Я вважаю, доцільно привчати до трансліту, тобто все називати латиницею, порядку більше, в молодших і середній класах не важливі файли пишуть кирилецею. Кириличні назви та назви латиницею відновлюються сучасними прграмами однаково - майже 100 відсотково. Все залежить коли кинулися відновлювати, та які проблеми з диском.
Viktoriya Дата: Нд, 06.04.2008, 18:44 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Що ж виходить великої потреби (з технічного боку) в використанні латиниці немає? Робиться це по старій памяті? Бо так звикли? Про програмування і створення сайтів зрозуміло, а як пояснювати необхідність трансліту при збереженні малюнку зробленого в Paint чи тексту набраного в Word?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 06.04.2008, 19:31 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Viktoriya)
ро програмування і створення сайтів зрозуміло, а як пояснювати необхідність трансліту при збереженні малюнку зробленого в Paint чи тексту набраного в Word?

Не знаю, колеги. Але я не заставляю дітей називати файли чи папки латиницею. Я просто говорю їм про такий спосіб, але всі вони називають збережені документи ворду, ікселю, пейнту та інших програм кирилицею. Але як вже говорилося: у веб-дизайні тільки латиниця, зокрема головна сторінка index.htm, у програмуванні назви файлів із програмами також виключно латиницею.
Bandalak Дата: Нд, 06.04.2008, 20:46 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я теж рекомендую називати латинецею тільки на програмуванні та Веб-дизайні.
Нехай знають і так і так. І хай розуміють чого саме так, а не інакше!
Yura_Shrol Дата: Нд, 06.04.2008, 21:25 | Повідомлення № 13
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
А я на цьому зовсім не наголошую. При виченні ОС та офісних програм як хочуть так називають (в основному кирилецею). При вивченні програмування користуюсь Алго (учні самі вибирають український чи англійський варіант (в основному англійський і відповідно латиниця, а коментарі - кирилиця). При вивченні інтернет наголошую - має бути латиниця.
dpi Дата: Пн, 07.04.2008, 10:51 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Bandalak)
Я теж рекомендую називати латинецею тільки на програмуванні та Веб-дизайні.Нехай знають і так і так. І хай розуміють чого саме так, а не інакше!

Самый правильный подход.
Все равно будите программировать и внедрять, когда ни будь, сайты.
Varkan Дата: Пн, 07.04.2008, 10:54 | Повідомлення № 15
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Сам називаю латиницею (напевне пережитки того, що починав з досу), в дома стараюсь щоб всі називали латиницею (порядку більше) студентів привчаю до латиниці (вони працюють з дискетами і іноді, коли дискета уже не читається віндовсом або тоталом, можна скопіювати інформацію за допомогою дос команд).

Відредаговано: Varkan - Пн, 07.04.2008, 11:29
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Назви файлів і папок (якою мовою?)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.