Пн, 20.11.2017, 05:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 7«1234567»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Календарне планування
Календарне планування
Rus Дата: Нд, 30.03.2008, 11:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
В навчальній програмі є розділ "Прикладне програмне забезпечення навчального призначення" у 10 та 11 класах по 6 годин. Як на мене ці теми повинні розглядатись на гуманітарних предметах на які зсилаються програмні забезпечення ("ПЗ для підтримки навчання географії". В такому разі було б ефективнішим урок географії з використанням ІКТ.)

Шановні колеги напишіть будь-ласка своє бачення щодо цього розділу, адже в ці 12 годин можна розглянути більш важливі моменти в опануванні інформатики!!!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:04
ihor_hontar Дата: Пт, 18.09.2009, 14:37 | Повідомлення № 61
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Шановні Колеги!
Потрібно навчальна програма або календарне планування для 5 класу (перший рік навчання) з відхиленими вадами здоров'я, тобто для індивідуального навчання інвалідів.
Підкажіть! Порадьте! Поможіть!
Буду дуже вдячний.

Відредаговано: ihor_hontar - Пт, 18.09.2009, 14:40
Newbie Дата: Пт, 18.09.2009, 16:45 | Повідомлення № 62
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (ihor_hontar)
навчання інвалідів

скільки не була у спец.школах - ніде немає інформатики з 5 класу, лише стандарт з 10го.
хоча якраз для багатьох категорій дітей з особливими потребами вартувало б користуватись сучасними досягненнями ІТ для полегшення свого життя.

взагалі, така програма залежить від стану і особливостей дитини.

Quote (Методичні рекомендації з досвіду роботи щодо організації та проведення індивідуального навчання вдома з учнями, які мають вади у психічному чи фізичному розвитку)
Навчання осіб, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, здійснюється за індивідуальним планом, що складає вчитель, який проводить навчання з урахуванням психофізичних особливостей учнів ...
Індивідуальні плани роботи вчитель складає відповідно до навчальної програми для даного класу.

тобто береться звичайна програма для 5го класу, і підкореговується під учня, в залежності від його особливостей. цілком може бути, що програма ніяк не міняється, якщо вади чисто фізичні, а розумовий розвиток у нормі.

подивіться на сайті МОНУ є методичні рекомендації , на жаль не з інформатики, а загальні

блейк Дата: Нд, 18.10.2009, 01:13 | Повідомлення № 63
Новий користувач
Рейтинг: 0
Допоможіть, будь ласка! Я тільки перший рік почала працювати. Маю 1 годину в 9 класі та по 2 години в 10, 11. 10 клас навчається по універсальному профілю..Підходить програма “Прем’єр”, Запоріжжя, 2003р але там в 10 класі по універсальному профілю лише 35 годин, а в мене 70..На перший семестр зробила планування (32 години), а на другий залишилось 38.. приблизно 15 годин на Word та 16 на Інтернет.Що можна зробити з годинами, що залишились..Допоможіть..Дуже потрібно..Спасибі..
W-w-W Дата: Нд, 18.10.2009, 01:37 | Повідомлення № 64

Quote (блейк)
по 2 години в 10, 11. 10 клас навчається по універсальному профілю

Я теж працюю ще за цим профілем! :)

В мене теж 70 год. на рік. Я просто на кожну тему відповідно відводив не 1 год на 35 ур., а дві, так як 70 год. на рік

Ось моє планування в прикріпленні!

Прикріплення: 5258611.rar(22Kb)
блейк Дата: Нд, 18.10.2009, 12:37 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Велике спасибі. Я так і почала робити в першому семестрі..Але на прикладне та Paint виділила відповідо по 4 та 4 години. Як на мене цього досить. Як ви вважаєте, чи можу я в другому семестрі на тему Інтернет виділити 16 годин? Тобто додатково вивчати мову Html?
W-w-W Дата: Нд, 18.10.2009, 12:42 | Повідомлення № 66

Quote (блейк)
Як ви вважаєте, чи можу я в другому семестрі на тему Інтернет виділити 16 годин?

так можете, вчителям можна часково міняти програму під себе, тож ви десь зменшуєте, десь збільшуєте години на теми, а ще на Інтернет можна виділити години з резерву :$
блейк Дата: Нд, 18.10.2009, 12:53 | Повідомлення № 67
Новий користувач
Почала заповнювати журнал.В ньому потрібно записувати домашнє завдання, а ми навчаємось без підручників у ВСІХ класах. Опрацювання конспекту писат и не можна...Що ж писати? Вивчити тему ....., визначення.. і тому подібне? Тобто писати, що конкретно повинні учні робити?..
dpi Дата: Нд, 18.10.2009, 13:57 | Повідомлення № 68
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Выучить конспект: форматирование текста в Word
Повторить: интерфейс Windows
volevikt Дата: Нд, 18.10.2009, 21:39 | Повідомлення № 69
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (блейк)
потрібно записувати домашнє завдання

Календарне планування з домашнім завданням (всі підручники є в переліку) - 2 год. на тиждень за програмою технологічного профілю. (допускається для універсальних класів). 2 роки тому працювала за цією програмою, зауважень не було.

Прикріплення: 10-11.rar(35Kb)
блейк Дата: Пн, 19.10.2009, 16:38 | Повідомлення № 70
Новий користувач
Дякую, я зрозуміла. Вже почала працювати над цим..
Вчитель Дата: Нд, 14.03.2010, 22:24 | Повідомлення № 71
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (ihor_hontar)
Потрібно навчальна програма або календарне планування для 5 класу (перший рік навчання) з відхиленими вадами здоров'я, тобто для індивідуального навчання інвалідів.

Ви не поодинокі! Напишіть lkartashova@ua.fm - вона (її син, який працює з дітьми-інвалідами) може щось порадити - принаймні, запрпонувати співпрацю.

Додано (14.03.2010, 22:03)
---------------------------------------------

Quote (блейк)
ми навчаємось без підручників у ВСІХ класах

Що це таке? Як ЦЕ може бути? Неподобство! Тендери провели, гроші витратили, підручники НАДРУКУВАЛИ, а Ви ТАКЕ кажете! Шутка юмора!
А реальність - вона є такою. Все ж таки треба орієнтуватись на підручник з грифом, бо перевіряючі з УО можуть накрутити хвоста завучу...

Додано (14.03.2010, 22:10)

Quote (Rus)
В навчальній програмі є розділ "Прикладне програмне забезпечення навчального призначення" у 10 та 11 класах по 6 годин. Як на мене ці теми повинні розглядатись на гуманітарних предметах на які зсилаються програмні забезпечення ("ПЗ для підтримки навчання географії". В такому разі було б ефективнішим урок географії з використанням ІКТ.)

ДУЖЕ ЗА! То дурістика абсолютна, знаю, відкіля воно взялося, але не буду писати. Якщо навіть ми покажемо програму для навчання англ. мови на уроці інформатики, то буде конкретна програма, ще не факт, що її вчитель англ. мови буде використовувати. Я пропонував замість цього розділу зробити щось типу "вивчення електронних енциклопедій", якщо так дуже треба...

Додано (14.03.2010, 22:24)

Quote (Махновець_Ігор)
Я теж працюю ще за цим профілем!

Ігоре! Проглянув Ваш календ. план і здивувався - такого жодною ЧИННОЮ на сьогодні програмою не передбачено... Перевірте у джерелі терміни дії грифів МОН! (я можу помилятись, для Вас це добре :) )
Зараз найближче до Вашого положення є програма академічного профілю, задіяна як для технологічного (згідно з листом МОН, підписаним П.Б.Полянським у вересні, коли проходив конкурс...)
W-w-W Дата: Нд, 14.03.2010, 23:00 | Повідомлення № 72

Quote (Вчитель)
Ігоре! Проглянув Ваш календ. план і здивувався - такого жодною ЧИННОЮ на сьогодні програмою не передбачено... Перевірте у джерелі терміни дії грифів МОН!

Вчитель, але ж це календарне з програми

ПРОГРАМИ
ДЛЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Навчальні програми для профільного навчання
Програми факультативів, спецкурсів, пропедевтичних
курсів, гуртків

ІНФОРМАТИКА

Запоріжжя 2003

я в прикріпленні виділив синім кольором, в нас універсальний профіль, в програмі 1 год. на тиждень, а мені надали 2, оскільки в інформаційному збірнику вказано, що за наявності ПК добавляється ще 1 год., тож я на основі програми склав календарне під себе, може щось не так, то будь ласка поясніть мені

Прикріплення: 3952860.rar(293Kb)
W-w-W Дата: Нд, 14.03.2010, 23:21 | Повідомлення № 73

Вчитель, я то зрозумів, в чому проблема стосовно моїх календарних планів, але тут така ситуація була: в нас універсальний профіль, по програмі 1 год. для цього профілю, а в мене 2, я позвонив в район методисту і спілкувався на дану тему, вона сказала, раз у вас в школі універсальний профіль то й програма має бути по йому, а вона 1 год, тож сказала зробити дану програму на 2 год. Проблема то явна дійсно, хоча була перевірка і фронтальна й інші, то ніяких зауважень не було. Мабудь вони й самі не розбираються!

Вчитель, а як вона може бути використана,

Quote (Вчитель)
Зараз найближче до Вашого положення є програма академічного профілю, задіяна як для технологічного (згідно з листом МОН, підписаним П.Б.Полянським у вересні, коли проходив конкурс...)
коли школа на універсальному?
Шестопалов Дата: Пн, 15.03.2010, 10:20 | Повідомлення № 74
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Див. http://aspekt-edu.kiev.ua/
Там можна скачати кілька календарних планів (і не тільки). Може щось підійде.
dpi Дата: Пн, 15.03.2010, 16:46 | Повідомлення № 75
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Махновець_Ігор)
а як вона може бути використана,

Не зависимо от профиля или его отсутствия, программу можно брать любую.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Календарне планування
Сторінка 5 з 7«1234567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.