Сб, 18.11.2017, 02:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 7«123467»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Календарне планування
Календарне планування
Rus Дата: Нд, 30.03.2008, 11:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
В навчальній програмі є розділ "Прикладне програмне забезпечення навчального призначення" у 10 та 11 класах по 6 годин. Як на мене ці теми повинні розглядатись на гуманітарних предметах на які зсилаються програмні забезпечення ("ПЗ для підтримки навчання географії". В такому разі було б ефективнішим урок географії з використанням ІКТ.)

Шановні колеги напишіть будь-ласка своє бачення щодо цього розділу, адже в ці 12 годин можна розглянути більш важливі моменти в опануванні інформатики!!!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:04
Newbie Дата: Чт, 15.05.2008, 09:25 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
filnick
Дуже-дуже дякую! а то я в тих формальних особливостях ніяк не можу розібратись! (і таке враження, що більше ніхто і не збирається) тепер стало ясніше
Шестопалов Дата: Вт, 02.09.2008, 20:10 | Повідомлення № 17
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (GаrDArik)
Підкажіть - за якими програмами їх читати і, взагалі, що там розповідати? В кого є подібний досвід? Підкажіть? ТЕРМІНОВО! Дякую!

Дуже просто. Зайдіть на сайт видавництва "Аспект" http://aspekt-edu.kiev.ua/ познайомтесь із змістом навчальних посібників і там же можна зробити замовлення:
- «Інформатика. Базовий курс. 10 клас», Шестопалов Є.А.
- «Практичні роботи і проекти. 10-11 класи», Сальнікова І.І., Шестопалов Є.А.
- «Інформатика. Базовий курс.11 клас», Шестопалов Є.А., Сальнікова І.І.
- «Основи алгоритмізації та програмування. 10 клас», Караванова Т.П.
- «Збірник вправ та задач з алгоритм. та програм. 10-11 кл», Караванова Т.П.
Всі посібники мають гриф МОНУ і внесені у список рекомендованої літератури на 2008/9 рік.
Є багато іншого для вибору.

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 02.09.2008, 20:15
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 08.09.2008, 21:17 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Завантажив плани для 10-11 класів 12-річної школи звідси: http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/plani.rar
Там в першому семестрі 10-го класу йде 33 години. Врахувавши осінні канікули, ніяк не можу вкластися (1 година виходить лишня). І її ніяк не можна перенести на 2-й семестр, так як 33 година - це ТО. Як вийти з положення? 33 години в першому семестрі не вміщаються, вміщаються 32.
Євгене Анатолійовичу, підскажіть будь-ласка.
Newbie Дата: Пн, 08.09.2008, 21:43 | Повідомлення № 19
Хелпер
практично у всіх програмах (а в універсальних 100%) є фраза:
Залежно від типу комп’ютерної техніки, складу наявного навчально-методичного та програмного забезпечення вчитель може самостійно добирати методичні шляхи розв’язування освітніх завдань курсу, вносити необхідні корективи в кількість годин, необхідних для засвоєння навчального матеріалу з окремих тем програми

що дозволяє перекроювати якраз отакі незручні моменти. на останню (чи якусь іншу) тему першого семестру дайте на 1 год. менше, скомбінуйте дві теми в одну, або три теми у дві, і все зійдеться.
навчальні плани - то не є офіційно регульований документ. регульовані є програми, а на їх основі вчитель, враховуючи багато факторів укладає навчальні плани
romius Дата: Пн, 08.09.2008, 21:50 | Повідомлення № 20
Новий користувач
Один урок поставить левым числом в календарных, а при проведении уроков скомбинировать несколько уроков в один
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 08.09.2008, 21:59 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
romius, Newbie, дякую. Скоригую. Просто мені цікаво, як пан Шестопалов робить.

Я гадаю, 33 години поставлено в перший семестр, щоб вкластися в програму і вичитати 68 годин. Але в будь-якому разі якісь дві години потрібно об’єднати (проте в журналі записати обидві). Тоді вийде якогось дня 3 години 1 числом записані в журналі.

romius Дата: Пн, 08.09.2008, 22:25 | Повідомлення № 22
Новий користувач
3 години 1 числом записані в журналі заметно сильно, ставь на одной недели три числа. Я не пойму тебя 1 сесестр 32год. 2 - 38 всего 70 а у тебя по програме 68 чего ты паришся
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 08.09.2008, 23:18 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Я не парюсь, просто там теми дуже зручно розміщені, їх місцями міняти не можна і не можна перенести останню годину (33-ю) в 2-й семестр, бо це ТО. Чи можна? Неправильно, що учні вийдуть після канікул і ТО писати.
От і бачу один вихід - об’єднати якісь теми.
Quote (romius)
3 години 1 числом записані в журналі заметно сильно

Я так не раз записував і все нормально. Можна записати цю третю годину, скажем на один день пізніше.
Наприклад, 31-32 - 24.12, 33 - 25.12
Boris_A Дата: Пн, 08.09.2008, 23:34 | Повідомлення № 24
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
щоб вкластися в програму і вичитати 68 годин...
Пардон, в этом году я че-то насчитал 70 часоф по календплану... Мот какие-то праздники пропустил?
filnick Дата: Вт, 09.09.2008, 00:04 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
Неправильно, що учні вийдуть після канікул і ТО писати.

Шановний пане Олександр. З цього навчального року ніякі ТО вже не пишуться окремим уроком, а виставляються без дати на підставі поточних оцінок, оцінок за практичні та інші види робіт. Підстава - наказ МОНУ №_496 від 03.06.2008 "Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів". В п.3.2 цього наказу написано:
При виставленні тематичної оцінки враховуються всі види навчальної діяльності, що підлягали оцінюванню протягом вивчення теми. При цьому проведення окремої тематичної атестації при здійсненні відповідного оцінювання не передбачається
NataliyG Дата: Вт, 09.09.2008, 08:51 | Повідомлення № 26
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (filnick)
З цього навчального року ніякі ТО вже не пишуться окремим уроком

Як на мене це дуже правильно, а то в попередні роки, коли основний акцент робився на тематичну атестацію і усі учні повинні були написати її, то все це перетворювалося на фарс. Учень до школи не ходить взагалі, прийде на тематичну атестацію тільки, а ти йому ще й 3 став, бо він в 11 ласі йому 1 ставити неможна, а н/а взагалі не існує.
Хоча тепер і дозволили ставити н/а, але мені чимусь не віриться, що таку відмітку можна буде от так самовільно поставити.
takdiy Дата: Вт, 09.09.2008, 11:40 | Повідомлення № 27
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (filnick)
Шановний пане Олександр. З цього навчального року ніякі ТО вже не пишуться окремим уроком, а виставляються без дати на підставі поточних оцінок, оцінок за практичні та інші види робіт. Підстава - наказ МОНУ №_496 від 03.06.2008 "Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів". В п.3.2 цього наказу написано:
При виставленні тематичної оцінки враховуються всі види навчальної діяльності, що підлягали оцінюванню протягом вивчення теми. При цьому проведення окремої тематичної атестації при здійсненні відповідного оцінювання не передбачається

Якщо в минулому році, в 11 класі, в розділі "Алгоритмізація і програмування" я в першому семестрі проводив 3 ТО тепер зявляється ще 3 години, в другому ще 4 разом 7 годин. Я правильно зрозумів? Чи обовязково після кожної теми писати контрольну? Чи якось проводити семестрову контрольну??

Newbie Дата: Вт, 09.09.2008, 11:48 | Повідомлення № 28
Хелпер
Quote (romius)
Один урок поставить левым числом в календарных, а при проведении уроков скомбинировать несколько уроков в один

Quote (Ковальчук_Олександр)
Але в будь-якому разі якісь дві години потрібно об’єднати (проте в журналі записати обидві).

я мабуть з іншої планети... а навіщо писати годину, якої в природі не було?? є інформатика в вівторок, скільки випало вівторків до Нового року- стільки і получиться уроків. кожного року можуть бути нюанси. так само, як коли один клас в вівторок, інший в четвер, а 1 вересня було в середу... навіщо щось "мутити" з записом зайвих уроків в журнал? не розумію... для того ж і передбачений резерв годин - на такі нюанси...
Quote (filnick)
При виставленні тематичної оцінки враховуються всі види навчальної діяльності, що підлягали оцінюванню протягом вивчення теми. При цьому проведення
окремої тематичної атестації при здійсненні відповідного оцінювання не передбачається

наскільки я розумію, то це означає, що не обов*язково проводити ТА, але і не заборонено? чи ні?
Mike Дата: Вт, 09.09.2008, 13:27 | Повідомлення № 29
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрый день. Помогите пожалуйста разобраться мне в календарных планах. Я работаю только второй год в школе и чего-то не могу понять. Мы занимаемся 1 раз в неделю информатикой в 7, 8 , 10 , 11 классах. Книги издательства «Аспект» дети не имеют возможности купить. Мы занимаемся по учебнику Гаевского «Информатика 7-11». Я могу взять планы которые вы предлагаете скачать с сайта - http://aspekt-edu.kiev.ua ??? Они мне подойдут ??
filnick Дата: Вт, 09.09.2008, 16:36 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (takdiy)
Якщо в минулому році, в 11 класі, в розділі "Алгоритмізація і програмування" я в першому семестрі проводив 3 ТО тепер зявляється ще 3 години, в другому ще 4 разом 7 годин. Я правильно зрозумів? Чи обовязково після кожної теми писати контрольну? Чи якось проводити семестрову контрольну??

Ви зрозуміли цілком правильно. Чи писати контрольну з кожної теми - Ви вибираєте самостійно, відповідно до свого календарного планування. Можна провести дві контрольні (по одній за семестр), а можна після кожної теми. У програмі з інформатики не вказано проведення якоїсь кількості контрольних робіт (на відміну від математики чи української мови).
Quote (Newbie)
це означає, що не обов*язково проводити ТА, але і не заборонено? чи ні?

З цього навчального року така форма роботи як тематична атестація (вид контролю, що проводиться одночасно для учнів класу протягом уроку з виставленням оцінки, яка буде тематичною) відійшла у минуле. Точно так, як відмінене повторне оцінювання з теми, з відповідними записами у класних журналах.

Відредаговано: filnick - Вт, 09.09.2008, 16:39
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Календарне планування
Сторінка 2 з 7«123467»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.