Чт, 09.02.2023, 10:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
Відкритий урок
INKA Дата: Ср, 28.11.2007, 17:51 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Привіт.
Я тут новичок..як і новичок у викладацькій діяльності.
Тільки з вересня викладаю в ліцеї. Тільки но розібралась що і як, а тут відкритий урок намалювався.. surprised
Порадьте щось цікаве, що б можна було зробити на уроці, щоб і дітям цікаво та і всім присутнім.
Тема уроку буде, мабуть, комп'ютерна графіка, але можу й поміняти..
Спасибі ;)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:54
Omudrik Дата: Ср, 15.10.2008, 00:44 | Повідомлення № 46
Новий користувач
Рейтинг: 1
У нашій школі кожен вчитель повинен раз в семестр провести відкритий урок на який можуть завітати вчителі школи, батьк... Тему, клас, час обирає сам і подає завучу на початку семестру. Всі вчителі знають у кого коли має бути відкритий урок.
Він не повинен бути відрепитирований, як тут дехто розповідав, учні повинні бачити його вперше, це ж не семінар. Але учитель повинен його провести незвичайно, підібрати якісь цікаві форми роботи, показати найкраще, що він використовує взагалі на уроках.
Natashka Дата: Ср, 15.10.2008, 09:53 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Дуже добре виходять інтегровані уроки

Погоджуюсь, що це найлегше.
Пропозиція
Тема уроку "Комп'ютер як джерело інформації. Використання інструменту "заливка" в графічному редакторі".
Є розроблений конспект уроку. Урок пройшов прекрасно.
Урок для 7 класу. Інтегрований урок географії та інформатики.
Якщо зацікавить моя електронна адреса rmk_chortkiv@mail.ru
Newbie Дата: Ср, 15.10.2008, 11:38 | Повідомлення № 48
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
От у мене вчора вийшов найсправжніший відкритий урок в школу завітали з телестудії, без попередження (тобто попереджали, що будуть знімати одне, а получилось, що знімали мій урок). уявляєте? я без підготовки, учні тим більше, просто звичайний урок по Паскалю... рішали систему рівнянь в 9 класі, шкода, я не придумала нічого особливого добре, що їх цікавили загальні відео-плани, а не конкретні педагогічно-методичні нюанси уроку!
filnick Дата: Нд, 19.10.2008, 22:06 | Повідомлення № 49
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Newbie)
в школу завітали з телестудії,

Шановна, Newbie, повідомте будь-ласка, чи показували Ваш урок по телебаченню? А можливо Ви знаєте, коли покажуть. Я думаю учасникам форуму теж цікаво було б подивитися.
Newbie Дата: Пн, 20.10.2008, 09:34 | Повідомлення № 50
Хелпер
Quote (filnick)
Шановна, Newbie, повідомте будь-ласка, чи показували Ваш урок по телебаченню? А можливо Ви знаєте, коли покажуть. Я думаю учасникам форуму теж цікаво було б подивитися.

покажуть сьогодні :) і завтра, але на місцевому каналі. м.Львів, 12 канал, 17*30, програма "Семестр"

взагалі мені обіцяли записати (зараз не маю доступу до свого тв-тюнера), і я мабуть викладу десь в неті (бо зрештою замовлень подивитись вже є багато :))

Kasana Дата: Пн, 20.10.2008, 14:49 | Повідомлення № 51
Часто заходить...
Рейтинг: 1
А в нас в районі між вчителями інформатики взагалі поступила така думка не проводити відкриті уроки, а записувати на відео а тоді робити обговорення.
filnick Дата: Пн, 20.10.2008, 17:50 | Повідомлення № 52
Мудрий вчитель
Quote (Kasana)
записувати на відео а тоді робити обговорення.

А відеомонтаж хто проводитиме? :)
Newbie Дата: Пн, 20.10.2008, 22:38 | Повідомлення № 53
Хелпер
перший звіт - програма вийшла, уроку там з гулькин ніс, але і то приємно - program p1; на увесь екран :)
як тільки матиму відео - викладу вконтактах, мені там найпростіше
viki1970 Дата: Вт, 21.10.2008, 19:12 | Повідомлення № 54
Новий користувач
Урок повинен бути з використанням інтерактивних технологій, елементами мультимедійної лекції, тестуванням учнів (бажано перевірити на уроці).
Ktara Дата: Вт, 21.10.2008, 20:12 | Повідомлення № 55
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
я колись робила так: організовуєте чат (ну звісно при достатній кількості комп'ютерів), беремо тему, запрошуємо гостей прийняти участь в обговоренні :) Єдина умова - балакати не можна, тільки пишемо :) Ну трохи перед цим показувала на дошці презентацію по темі. Дорослі з радістю приймали участь в обговренні теми. А діти які задоволені були :)
Newbie Дата: Нд, 02.11.2008, 17:08 | Повідомлення № 56
Хелпер
обіцяла відео, але наразі маю старе, більш як річної давності. але теж по проблематиці освіти, зокрема дистанційної, теж свого роду відкриті для всіх уроки. лінк у темі Ми ВКОНТАКТІ. як тільки матиму нове, воно буде на тому ж лінку :)
filnick Дата: Нд, 02.11.2008, 18:44 | Повідомлення № 57
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
обіцяла відео... мій теледебют Вхід для зареєстрованих :)

Щоб переглянути відео недостатньо бути зареєстрованим, треба ще бути у списку Ваших друзів.
Newbie Дата: Нд, 02.11.2008, 19:39 | Повідомлення № 58
Хелпер
Quote (filnick)
треба ще бути у списку Ваших друзів.

Відредаговано: Newbie - Нд, 02.11.2008, 19:41
Priskul Дата: Пн, 09.02.2009, 13:30 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Відкритий урок - це те, що потрібно і вчителю і дітям. Вчитель одразу відчуває, що діти стають більш дорослими, потребують більших знань, вчитель відчуває себе людиною, яка може ще більше
Romek Дата: Пн, 09.02.2009, 15:02 | Повідомлення № 60
Тут живе...
Рейтинг: 8
Якщо Ви викладаєте перший рік, то як ви можете давати відкритий урок? Молоді вчителі мають спочатку побувати на інших відкритих уроках (набратися досвіту і. т. д. :) ) Хто вас заставляє його проводити?
Відкритий урок дається якщо людина атестується, якщо має досвід роботи, якісь свої наробки, хоче представити, а в перший рік викладання так не мало б бути.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2023.