Ср, 26.06.2019, 20:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
Відкритий урок
INKA Дата: Ср, 28.11.2007, 17:51 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Привіт.
Я тут новичок..як і новичок у викладацькій діяльності.
Тільки з вересня викладаю в ліцеї. Тільки но розібралась що і як, а тут відкритий урок намалювався.. surprised
Порадьте щось цікаве, що б можна було зробити на уроці, щоб і дітям цікаво та і всім присутнім.
Тема уроку буде, мабуть, комп'ютерна графіка, але можу й поміняти..
Спасибі ;)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:54
filnick Дата: Ср, 04.06.2008, 19:26 | Повідомлення № 31
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Newbie)
в такому разі ставимо веб-камери в кабінети і спостерігаємо

Якщо спостерігаємо - то вже відкритий урок (можна вважати REALITY SHOW)
Newbie Дата: Чт, 05.06.2008, 14:14 | Повідомлення № 32
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
Якщо спостерігаємо - то вже відкритий урок (можна вважати REALITY SHOW)

я маю на увазі, що камера стоїть стаціонарно, на кожному уроці. тоді єдиний варіант - ВСІ уроки готувати як ВІДКРИТІ smile
хоча при цьому виникає дуже багато етичних питань, тому навряд-чи таке буде зреалізовано
W-w-W Дата: Нд, 08.06.2008, 07:25 | Повідомлення № 33

Quote (Newbie)
я маю на увазі, що камера стоїть стаціонарно, на кожному уроці. тоді єдиний варіант - ВСІ уроки готувати як ВІДКРИТІ
хоча при цьому виникає дуже багато етичних питань, тому навряд-чи таке буде зреалізовано

я вважаю, що камери не потрібні на уроках, це явище сковує вчителя на уроці, сам відкритий урок повинен показувати звичайніську обстановку на уроці, тобто як він проходить в звичайному режимі.

Адже урок будь-який є творчим і показує той рівень вчителя та його підготовку.

Pentiume Дата: Ср, 11.06.2008, 17:35 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Quote (WWW)
сам відкритий урок повинен показувати звичайніську обстановку на уроці, тобто як він проходить в звичайному режимі.
Повныстю погоджуюсь із www, бо якщо готувати це як реаліті шоу то після кожного відкритого уроку вчитель і учні ще "відходитимуть" тиждень , а це трохи збиватиме ритм навчання.

Питання до всіх: Як ви вважаєте коли, і як вигодніше проводити відкритий урок, щоб результат був найвищим. (час , місяць , клас). Якщо можете обгрунтуйте це з наукової точки зору. cool

filnick Дата: Ср, 11.06.2008, 17:47 | Повідомлення № 35
Мудрий вчитель
Quote (Pentiume)
Питання до всіх: Як ви вважаєте коли, і як вигодніше проводити відкритий урок, щоб результат був найвищим. (час , місяць , клас)

У відомій байці Крилова звірята-музиканти для кращого виконання мінялися місцями у квартеті. Але, як відомо, результат виявлявся однаковим. Тому пробувати науково обгрунтовувати місце, час та клас проведення уроку - значить вдаватися до згаданого квартету.
Все вирішує майстерність та бажання вчителя.
Newbie Дата: Ср, 11.06.2008, 18:29 | Повідомлення № 36
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Pentiume)
Повныстю погоджуюсь із www, бо якщо готувати це як реаліті шоу то після кожного відкритого уроку вчитель і учні ще "відходитимуть" тиждень , а це трохи збиватиме ритм навчання.

я власне мала на увазі те, щоб не готуватись, а просто вести урок... ну але це надто складно - господині до приходу гостей прибирають вдома, солдати до приїзду генерала фарбують траву, а вчителі - репетирують відкриті уроки...
NataliyG Дата: Сб, 06.09.2008, 14:33 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (filnick)
то вже відкритий урок (можна вважати REALITY SHOW)

100% відкритий урок - це REALITI SHOW. Але, якщо когось запросити і не готуватися, тоді це буде позорисько. Я була на такому відкритому уроці, краше, коли вчитель і учні готові, повірте.
Відкритий урок має бути підготовленим, просто такою виставою, вчитель показує свої ідеї, розробки, які можна використовувати при проведенні звичайних уроків.
Quote (Pentiume)
коли, і як вигодніше проводити відкритий урок

1. До відкритого уроку треба готуватися - однозначно.
2. Не проводити урок в вересні, грудні, січні, у другій половині квітня і в травні, бо то вже для учні Рамадан.
TetyanaT Дата: Сб, 06.09.2008, 21:30 | Повідомлення № 38
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 12
Quote (mouse)
Візміть комп графіку, в інеті надзвичайно багато літератури! Раджу сайт з прикладами уроків: http://festival.1september.ru/

Знайшла навіть свою статтю :)

http://festival.1september.ru/articles/101505/
Деякі елементи можна використовувати на відкритому уроці :)

filnick Дата: Сб, 06.09.2008, 22:54 | Повідомлення № 39
Мудрий вчитель
Quote (NataliyG)
Відкритий урок має бути підготовленим,

Мені здається, що в ідеалі кожний урок повинен бути підготовленим.
NataliyG Дата: Вт, 09.09.2008, 08:55 | Повідомлення № 40
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (filnick)
Мені здається, що в ідеалі кожний урок повинен бути підготовленим.

Я згідна, але мала на увазі, що відкритий має бути трохи більше підготовлений, тобто до відкритого уроку треба готувати ще і дітей.
Boris_A Дата: Вт, 09.09.2008, 22:38 | Повідомлення № 41
Я тут недавно...
я за веб камеру в каждом классе, каждый урок информатики анализируется на этом форуме.

Відредаговано: WWW - Вт, 09.09.2008, 23:20
zirochka Дата: Вт, 07.10.2008, 19:48 | Повідомлення № 42
Новий користувач
Відкритий урок треба проводити в двох випадках:
- в якості майстер-класу для колег (поділитися творчими знахідками, доробками)
- для отримання допомоги від більш досвідчених (випробування нових ідей)
Але в обох випадках необхідне бажання самого вчителя, а не за необхідністю.
nas99 Дата: Вт, 07.10.2008, 20:55 | Повідомлення № 43
Новий користувач
Я в цьому році аьтестуюсь на вищу. Методист з районо сказала, що замість двох відкритих уроків на район краще провести один путній семінар для вчителів. Я з нею повністю згодна. Тепер міркую над темою
filnick Дата: Вт, 07.10.2008, 21:20 | Повідомлення № 44
Мудрий вчитель
Quote (nas99)
Тепер міркую над темою

Над темою семінару чи уроку?
Lydysya Дата: Ср, 08.10.2008, 13:22 | Повідомлення № 45
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Я вже кілька разів проводила відкриті урокі і на семінарах, і на атестації. Дуже добре виходять інтегровані уроки. Наприклад, 6 клас, інтегрований урок з географією "Сонячна система". Взяли проектор, затемнили вікна, я зробила відео про всі планети, вчителька географії пояснювала під час нього. Потім на комп'ютері діти виконували такі завдання: "Космічний художник" (розфарбовували чорно-білий малюнок на космічну тему в Paint), "Впізнай планету" (я створила програму, де під фото планет треба було вибрати їхні назви), і тести по матеріалу уроку. Дуже класно вийшло!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.