Чт, 19.09.2019, 16:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
Відкритий урок
INKA Дата: Ср, 28.11.2007, 17:51 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Привіт.
Я тут новичок..як і новичок у викладацькій діяльності.
Тільки з вересня викладаю в ліцеї. Тільки но розібралась що і як, а тут відкритий урок намалювався.. surprised
Порадьте щось цікаве, що б можна було зробити на уроці, щоб і дітям цікаво та і всім присутнім.
Тема уроку буде, мабуть, комп'ютерна графіка, але можу й поміняти..
Спасибі ;)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:54
bochik Дата: Сб, 05.04.2008, 14:09 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Ковальчук_Олександр)
Думаю провести протягом двох уроків гру "Найрозумніший інформатик" у 10-му класі.
Хороші питання і інший матеріал для подібних ігор є в книзі "Брейн-ринг з інформатики" (Бібл. Інформатика, Шк.світ, березень, №3)

Додано (05.04.2008, 14:09)
---------------------------------------------

Quote (WWW)
на відкритий урок раджу використати матеріал, який я скинув в приват-інтегровані уроки

Підтримую, інтергрований урок - дуже класна штука для відкритого уроку:
1) графіка: малювання (образотв.мистецтво, дизайн) + інформатика
2) текст. редактор (укр. мова + інформатика)
3) ел. таблиці (математика, економіка + інформатика)

А ще є класна частина програми: Прикладне програмне забезпечення навчального призначення - берете прикладну програму з фізики, хімії, астрономії і проводитие інтегрований відкритий урок з іншим вчителем-предметником, який також вам допоможе і йому буде плюс перед адміністрацією за наставництво над молодим вчителем + відкр. урок.

Вдачі!!! Коли визначитесь з темою уроку, готовий допомогти креативними ідеями, без теми важко щось придумати

NataliyG Дата: Пн, 07.04.2008, 14:31 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
В моїй школі відкриті уроки є обовязковими кожного року.
Я пробувала давати інтегровані з англійсьокою.
А цього року спробувала з використанням міжпредметних звязків.
Тема Бази даних. Створення запитів. Учнів поділила на групи кожна група готувала окремий предмет. Біологи, географи, Філологи, Історики. Вони створювали бази даних з відповідними даними і по них запити які класифікували їхні дані.
Наприклад: Біологія "Енергетична цінність продуктів харчування". залишити тільки ті продукти у яких присутній вітаміе В. Або ті продукти кількість жирів у яких менша за...
Географія "Рельєф України" Залишити тьльки найвищі точки. Чи озера глибші від певного числа.
учні працювали в групах, поки група створювала таблицю то я по одному учаснику групи поясювала нову тему "Створення запитів" і нову тему учні пояснювали учням. (Типу навчаючи-вчусь). В результаті кожна з група створила на основі своєї таблиці по три різні запити. І в кінці уроку як узагальнення знань ділилася досвідом з класом.
Pentiume Дата: Пн, 14.04.2008, 17:11 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Не знаю як Ви, а я спробую старий метод ---- урок казка в 10 а може навіть і в 11 класі, .Приклад казки я викладу в приваті, якщо туди доберусь smile smile smile
filnick Дата: Пн, 14.04.2008, 21:05 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Pentiume)
урок казка в 10 а може навіть і в 11 класі

Урок-Казка більш придатні для молодших і середніх класів. В старших класах краще урок-аукціон, конференція, ток-шоу, консиліум тощо.
ktyd Дата: Вт, 15.04.2008, 17:24 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (NataliyG)
В моїй школі відкриті уроки є обовязковими кожного року.

Скажите что нам дает открытый урок???
По мне так это просто показуха, я уже давно щитаю что нам это не нужно.

filnick Дата: Вт, 15.04.2008, 19:07 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Quote (ktyd)
Скажите что нам дает открытый урок???По мне так это просто показуха, я уже давно щитаю что нам это не нужно.

Відкриті уроки потрібні хоча б для того, щоб бачити, як потрібно проводити і готуватися до таких уроків.
W-w-W Дата: Сб, 03.05.2008, 01:51 | Повідомлення № 22

Quote (ktyd)
Скажите что нам дает открытый урок???
По мне так это просто показуха, я уже давно щитаю что нам это не нужно.

я частково з вами погоджуюсь, оскільки такі уроки вже завчасно награні і великої ефективності не дають. Виходить вчитель вилузується перед вчителями, а не перед дітьми, щоб показати, що він може, але урок є урок. І ще одне: в кінці уроку всі вчителі переважно хвалять, до чого це приведе?я не кажу, що треба критикувати. На мою думку треба шукати або вводити інші форми відкритого уроку: принаймі можна, щоб всі вчителі, які присутні на уроці, не сиділи десь збоку тихо спостерігаючи, а по одному сісти до кожного з учнів за робочі місця, навіть не знаючи їх, і допомогти там інколи, щоб була така тісна взаємодія учнів і вчителів, це дасть свій результат, тоді й ефективність відкритих уроків краща
filnick Дата: Сб, 03.05.2008, 21:51 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
в кінці уроку всі вчителі переважно хвалять, до чого це приведе?

Похвалити теж треба. Діти, наприклад, також люблять, щоб їх хвалили.
Quote (WWW)
На мою думку треба шукати або вводити інші форми відкритого уроку

Це практикують творчі вчителі.
W-w-W Дата: Вт, 03.06.2008, 10:19 | Повідомлення № 24

Quote (filnick)
Похвалити теж треба. Діти, наприклад, також люблять, щоб їх хвалили.

не заперечую, але це все награно виходить.

Quote (filnick)
Це практикують творчі вчителі.

а ці творчі вчителі хоч на уроках були в простих сільських школах, далеко від райцентрів? вони, переважна кількість навіть не уявляють яка ситуація з викладанням інформатики в школі, за те вони творчі, бо в них всі умови створені в міських школах. вони й відкриті уроки можуть проводити спокійно і не робивши ніяких репетицій

filnick Дата: Вт, 03.06.2008, 12:56 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
ці творчі вчителі хоч на уроках були в простих сільських школах, далеко від райцентрів? вони, переважна кількість навіть не уявляють яка ситуація з викладанням інформатики в школі, за те вони творчі, бо в них всі умови створені в міських школах. вони й відкриті уроки можуть проводити спокійно і не робивши ніяких репетицій

Творчий вчитель зовсім не визначається географічним положенням, місцем перебування. А в першу чергу відношенням до роботи, до дітей. Цей приклад, що Ви навели стосується не до творчих вчителів, а до "тепличних" вчителів.
W-w-W Дата: Вт, 03.06.2008, 23:34 | Повідомлення № 26

Quote (filnick)
Творчий вчитель зовсім не визначається географічним положенням, місцем перебування. А в першу чергу відношенням до роботи, до дітей. Цей приклад, що Ви навели стосується не до творчих вчителів, а до "тепличних" вчителів.

та я про деяких індивідумів, які маючи все матеріальне, технічне оснащення та високу фінансову підтримку являються "занадто розумними"методистами як в нас раніше було, та й по школах їздять на відкриті уроки з інформатики, ну а потім починається ти не так це робиш, тобі треба було використати такето..., нема отого...., знаючи прекрасно, що це не проблема вчителя, що школу не забезпечили необхідним, хоча вчитель хороший спеціаліст.

Щодо фрази "Творчий вчитель визначається відношенням до роботи, до дітей", то тут я з вами погоджуюсь повністю, люблячи дітей та свій предмет можна дати такий класний урок, що й ну і так щотижня

dpi Дата: Ср, 04.06.2008, 09:55 | Повідомлення № 27
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (filnick)
Відкриті уроки потрібні хоча б для того, щоб бачити, як потрібно проводити і готуватися до таких уроків.

Мне как то совсем не интересно как нужно проводить и готовиться к открытым урокам. (стихи, танцы, песни, показуха). Более интересно как нужно проводить и готовиться к обычным урокам.
Мы же не филиалы института Поплавского, а заведение где дают знания.
Ковшун Дата: Ср, 04.06.2008, 11:06 | Повідомлення № 28
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (dpi)
Мне как то совсем не интересно как нужно проводить и готовиться к открытым урокам. (стихи, танцы, песни, показуха). Более интересно как нужно проводить и готовиться к обычным урокам.

Повністю з Вами погоджуюсь!
filnick Дата: Ср, 04.06.2008, 14:12 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Quote (dpi)
Мне как то совсем не интересно как нужно проводить и готовиться к открытым урокам. (стихи, танцы, песни, показуха).

Не знаю чому у Вас відкритий урок асоціюється з "песнями и танцами". Це, з моєї точки зору, ЗВИЧАЙНИЙ урок, на якому діти працюють, а вчитель організовує їх роботу. Вище вже писав. що відрізнити "показушний" урок від живого, реального для будь-кого, хто проробив у школі понад 5 років не становить ніякої складності.
Quote (dpi)
Более интересно как нужно проводить и готовиться к обычным урокам.

Для того, щоб знати ЯК ПОТРІБНО проводити, мабуть, потрібно з чимось порівняти.
Quote (dpi)

За Поплавського не скажу, але освіта, як і будь-який інший вид діяльності в умовах ринку та конкуренції змушена боротися за клієнта (вибачте, учня). А тепер прорахуйте варіант, при якому кількість учнів зменшується, а кількість навчальних закладів зростає (хоча б, не змінюється). А ще врахуйте, що кожен батько має право ВИБОРУ закладу освіти. Тобто, якщо ця школа його не влаштовує, то він поведе дитину в іншу - кращу. Тому заперечувати роль маркетингу в сучасній освіті, по крайній мірі, не розумно.
Newbie Дата: Ср, 04.06.2008, 19:17 | Повідомлення № 30
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
в такому разі ставимо веб-камери в кабінети і спостерігаємо за ЗВИЧАЙНИМИ уроками smile
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.