Нд, 19.08.2018, 13:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
Відкритий урок
INKA Дата: Ср, 28.11.2007, 18:51 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Привіт.
Я тут новичок..як і новичок у викладацькій діяльності.
Тільки з вересня викладаю в ліцеї. Тільки но розібралась що і як, а тут відкритий урок намалювався.. surprised
Порадьте щось цікаве, що б можна було зробити на уроці, щоб і дітям цікаво та і всім присутнім.
Тема уроку буде, мабуть, комп'ютерна графіка, але можу й поміняти..
Спасибі ;)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:54
mouse Дата: Ср, 28.11.2007, 19:17 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Пишіть варіанти тем.
Будемо радити.
Клас.
Яку техніку маєте?
Що вмієте?
INKA Дата: Чт, 29.11.2007, 00:43 | Повідомлення № 3
Новий користувач
1 курс (10 клас)
Тему можна будь-яку за 10 клас, але бажано комп.графіка або ж Winwows.
15 компів+ комп вчителя, мережа, потужність компів мін стандарт..
Що не вмію, то навчусь..
mouse Дата: Чт, 29.11.2007, 13:13 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Візміть комп графіку, в інеті надзвичайно багато літератури!
Раджу сайт з прикладами уроків: http://festival.1september.ru/
biggrin
На жаль готовий відкритів уроків в мене особисто нема. :'(
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 29.11.2007, 21:32 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Класну тему ви створили. Цього року атестуюсь. Мені потрібно дати 2 відкритих уроки + виховний захід.
Щодо відкритих уроків не знаю. Буду давати їх у січні мабуть. З темами не визначився. А от виховний захід вже починаю готувати. Думаю провести протягом двох уроків гру "Найрозумніший інформатик" у 10-му класі. Гра відбуватиметься повністю з задіяними 12-ма комп’ютерами під музику з телевізійної гри, яка буде складовою частиною презентацій. Програма net support school для цього якнайкраще підходить. На перший тур думаю використати тестуючу систему test-w2, яка задасть 12 питать. Відповідно 6 учнів потраплять до другого туру і вибиратимуть теми (категорії). Список категорій буде на екрані кожного учня. Коли учень вибирає ту чи іншу категорію, то я на свому комп’ютері клікаю мишкою по категорії і перед учнем появляється питання, коли учень відповідає на перше питання, з’являється друге і т.д. Також буде таймер зворотнього відліку (час на відповідь - 1 хвилина). Коли спливає час, перед учнем з’являється повідомлення про набрані бали. + я це все ще озвучую (можна і в мікрофон, який під’єднати до колонок). В останньому турі беруть участь 3 учнів. У тому ж Павер поінт їм показується таблиця (приклад торішньої див. в приєднаному файлі), з номерами, які вони мають запам’ятати і далі вибараючи номер, відповідати на питання, за які їх буде відповідно нараховано 3, 2 або 1 бали. Коротше як у телегрі. Концепція гри хороша. Буду пробувати реалізувати і провести. На захід запрошу адміністрацію і вчителів деяких. Всі ці презентації займуть солідну кількість місця, тому не знаю, чи зможу закинути їх у приват. А взагалі планую цю гру (повністю оновлену з презентаціями, набором питань, сценарієм) записати на диск.
Прикріплення: 7583480.rar(53.7 Kb)
sergey Дата: Нд, 02.12.2007, 23:40 | Повідомлення № 6
Знаток мови С
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Quote (INKA)
Тему можна будь-яку за 10 клас, але бажано комп.графіка або ж Winwows.

Які програми використовуватимете на відкритому уроці: Paint, Corel, Photoshop? Чи інші? Якщо по програмі, очевидно першу? Спробуйте намалювати з дітьми 3-х вимірний кубік рубіка. Цікаве завдання і використовується багато можливостей простого Paint!

INKA Дата: Ср, 05.12.2007, 19:20 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Спасибі всім, хто відповів.. <_<

=====================================================
INKA, подяка в повідомленнях не дозволяється, так як не несе корисного змісту. Для того, щоб комусь подякувати, існує функція "Повага". Для піднятя поваги користувача, натисність на знак + біля слова "Повага".
-
Ковальчук_Олександр

W-w-W Дата: Ср, 23.01.2008, 19:46 | Повідомлення № 8

я б порадив на відкритий урок використати програму фотоекспрес, для закріплення знань по графіці. досить ефективна! А також пораджу флеш програми-з ними багато цікавого можна зробити!
Ktara Дата: Чт, 24.01.2008, 11:28 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Quote (INKA)
Привіт.
Я тут новичок..як і новичок у викладацькій діяльності.
Тільки з вересня викладаю в ліцеї. Тільки но розібралась що і як, а тут відкритий урок намалювався..
Порадьте щось цікаве, що б можна було затіяти на уроці, щоб і дітям цікаво та і всім присутнім.
Тема уроку буде, мабуть, комп'ютерна графіка, але можу й поміняти..
Спасибі

Так новачки ж не проводять выдкритих урокыв в перший рык роботи smile

Оксана Дата: Нд, 24.02.2008, 13:37 | Повідомлення № 10
Новий користувач
INKA, і який урок (тема і т.ін.) Ви вирішили провести? Як він пройшов?
Плануючи відкритий урок, чи знали Ви про те, що молодий спеціаліст, який працює перший рік, не зобов"язаний його проводити?
Oxana_cher Дата: Нд, 30.03.2008, 16:15 | Повідомлення № 11
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Мені у травні треба дати районний семінар, а я перейшла на інформатику з молодших класів 1-рік. Яку тему на урок ви мені порадите? У якому класі. У мене є 5, 10, 11.

Дякую наперед!

Viktoriya Дата: Нд, 30.03.2008, 18:32 | Повідомлення № 12
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Теж чекаю порад .... як молодий вчитель, повинна дати урок в 10 класі, та ще й з мутимедійною дошкою... cry
Bandalak Дата: Нд, 30.03.2008, 22:06 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Quote (Viktoriya)
Теж чекаю порад .... як молодий вчитель, повинна дати урок в 10 класі, та ще й з мутимедійною дошкою...

Давайте мінятися, я Вам урок, а Ви мені дошку!

Додано (30.03.2008, 21:06)
---------------------------------------------

Quote (Oxana_cher)
У мене є 5, 10, 11.

Так, як Ви з модшої школи, то давайте урок у 5 класі, а виховний захід у 10-11. Старші діти захід самі зроблять!
filnick Дата: Нд, 30.03.2008, 23:49 | Повідомлення № 14
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Oxana_cher)
Мені у травні треба дати районний семінар, а я перейшла на інформатику з молодших класів 1-рік. Яку тему на урок ви мені порадите? У якому класі. У мене є 5, 10, 11.

Quote (Viktoriya)
Теж чекаю порад .... як молодий вчитель, повинна дати урок в 10 класі, та ще й з мутимедійною дошкою...

Для проведення відкритого уроку визначте приблизно дату уроку та тему, яку орієнтовно будете вивчати в цей період. В цьому випадку Вам можна буде порекомендувати щось конкретно.
Viktoriya Дата: Сб, 05.04.2008, 00:01 | Повідомлення № 15
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Теми або узагальнення Excel, або Інтернет (він ще не підключений wacko ). А хіба можна захід замість відкритого уроку?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Відкритий урок (Що порадите цікавого?)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.