Ср, 22.11.2017, 01:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Вивчаємо інформатику стоячи (Хочу підняти компютерні столи на 30 см.)
Вивчаємо інформатику стоячи
SLKuty Дата: Вт, 01.12.2009, 16:10 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Маю ідею
Підняти столи з компютерами так, щоб учні стояли на уроці інформатики.
Я і сам з задоволенням постою на уроці.

Викривлення хребта - дуже розповсюджена хвороба в учнів.
Причина - сидячий спосіб життя

Тільки не знаю чи дирекція школи дозволить

Висловлюйте свої думи

AAN Дата: Вт, 01.12.2009, 16:37 | Повідомлення № 2
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Когда человек стоит — он больше устает. Не будут ли ученики отвлекаться на то, что будут хотеть присесть? Даже 25 минут работы за компом стоя могут утомить.

Додано (01.12.2009, 16:37)
---------------------------------------------
У нас в метро детишки и 15 минут не могут постоять)))))) Быстренько бегут занять свободные места. Хотя может такое проведение уроков сделает их более выносливыми))))))

volevikt Дата: Вт, 01.12.2009, 16:59 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Не думаю, що таке ноу-хау є гарною профілактикою дитячого захворювання хребта (чомусь виникає аналогія з грою на фортепіано стоячки - сама піаністка, один час грала в ВІА). Повірте, це велике навантаження на хребет молодого організму.
vitert Дата: Вт, 01.12.2009, 17:05 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Я проти:
1. Висоту столу, щоб було зручно, для кожного потрібно підбирати індівудуально, а різниця в зрості стоячи набагато більша ніж сидячи навіть в дітей одного віку не говорячи вже про учня 3 та 11 класу, хіба, що кожен ходитеме із своєю підставкою.
2. Не гарантія що учні вистоять 45 хвилин. А вчитель якщо в нього 6 уроків? Ходити 6 уроків не проблема а от постояти навіть 45 хв?
PanPete Дата: Вт, 01.12.2009, 18:05 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Якщо ви навіть придумаєте хитромудру механіку зміни висоти столу під ріст учня, працювати в такому кабінеті не зможете. В проект робочого місця в кабінеті закладено стндартну конфігурацію меблів і санстанція не захоче давати добро на її заміну. Спробуйте захистити зміни в кабінеті відносно початкового проекту!
Dron Дата: Вт, 01.12.2009, 18:24 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (SLKuty)
Маю ідею Підняти столи з компютерами так, щоб учні стояли на уроці інформатики. Я і сам з задоволенням постою на уроці.

В апреле этого года на слете учитилей информатики в Ялте была презентована система работы одной из местных школ. В ней внедряют в процесс обчения здоровьезберигающие технологии: дети с первого класса занимаются стоя за спец. партами, размер которых регулируется индивидуально. Причем занимаются без обуви, стоят на жестких ковриках. Но это лишь часть системы, и просто так заставить детей стоять на уроке неправильно.
Ktara Дата: Вт, 01.12.2009, 18:42 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (SLKuty)
Маю ідею
Підняти столи з компютерами так, щоб учні стояли на уроці інформатики.
Викривлення хребта - дуже розповсюджена хвороба в учнів.
Причина - сидячий спосіб життя
Тільки не знаю чи дирекція школи дозволить
Висловлюйте свої думи

они все равно не будут стоять ровно, они просядут на одну ногу (так стоять будет удобнее, меньше нагрузка), но опять же - искривление позвоночника. Поэтому не советовала бы этого делать. Dron, прав. либо это должно быть частью системы, либо оставить все как есть
filnick Дата: Вт, 01.12.2009, 19:15 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Свого часу на одному з каналів пройшов телерепортаж зі школи, де заняття проводилися з дітьми лежачи. Правда це не був урок інформатики.
Ogorodets Дата: Вт, 01.12.2009, 22:04 | Повідомлення № 9
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Quote (SLKuty)

А я бы лучше полежал. Предлагаю ввести раскладушки в кабинет информатики, а лучше топчаны, они жестче, спина искривляться не будет. ;)
Bandalak Дата: Вт, 01.12.2009, 23:46 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
а лучше топчаны

Якщо у групі 1 комп'ютер на 2 учнів, то потрібно і топчани ставити 1 на 2-х. Щоб кров не застоювалася! :)
vitert Дата: Ср, 02.12.2009, 00:10 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Ogorodets)
А я бы лучше полежал. Предлагаю ввести раскладушки в кабинет информатики, а лучше топчаны, они жестче, спина искривляться не будет.

Не сюди пишите, створюйте тему "Вивчаємо інформатику лежачи" ;)
ihor_hontar Дата: Ср, 02.12.2009, 12:09 | Повідомлення № 12
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Bandalak)
Якщо у групі 1 комп'ютер на 2 учнів, то потрібно і топчани ставити 1 на 2-х. Щоб кров не застоювалася!

А буває і трої за комп'ютером, то тоді на топчані буде 3-й лишній.
SLKuty Дата: Ср, 02.12.2009, 13:53 | Повідомлення № 13
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Ну все все я передумав робити такий експеримент!!!!
Перетворили тему на якусь груповуху ;)
НІКОЛЯ Дата: Ср, 02.12.2009, 14:19 | Повідомлення № 14
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (SLKuty)
Перетворили тему на якусь груповуху

Пропоную почепити гойдалки коло компютерів влучність попадання на клавіатурі в процесі роботи збільшуватиметься, бо навлежачки ще потрібно дотягнутись до клави ;) Та й вправи для розминки недоведеться робити так сказати все в процесі, розминка для очей буде постійна B)
gromko Дата: Чт, 03.12.2009, 12:51 | Повідомлення № 15
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (Dron)
В апреле этого года на слете учитилей информатики в Ялте была презентована система работы одной из местных школ. В ней внедряют в процесс обчения здоровьезберигающие технологии: дети с первого класса занимаются стоя за спец. партами, размер которых регулируется индивидуально. Причем занимаются без обуви, стоят на жестких ковриках. Но это лишь часть системы, и просто так заставить детей стоять на уроке неправильно.

Але інформатику вивчають там по звичайному, тобто сидячи. Можливо ця ідея і має право на життя, але є певні нормативні вимоги, яких ніхто не відміняв, а там - "сидячи". В якості експеримента можна спробувати, але необхідно відповідні меблі, слід зробити перевірку на втомлюваність дітей в одному та другому випадках (відповідно до якихось методик), пройти всю процедуру від школи до профільних інститутів АПН і потім до санстанції.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.4 Методика викладання інформатики в 11-річній школі » Вивчаємо інформатику стоячи (Хочу підняти компютерні столи на 30 см.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.