Нд, 19.11.2017, 03:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Електронний щоденник (Все що звязано з електронними щоденниками)
Електронний щоденник
voshkaniridze Дата: Пт, 12.06.2009, 10:16 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
На вашу думку чи потрібна така річ як електронний щоденник школі?
Можливо ви вже використовуєте таку систему, тоді поділіться враженнями, та напишіть яку саме використовуєте(самописну, чи щось типу цього http://www.dvojek.net/ )

Дуже цікаво знати яке ставлення у вчителів, батьків та учнів до електронного щоденника, чи міняється успішність в школі. А саме головне, чи не лягає все це виключно на плечі вчителя інформатики.

pasichov Дата: Пт, 12.06.2009, 11:51 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (voshkaniridze)
Можливо ви вже використовуєте таку систему, тоді поділіться враженнями, та напишіть яку саме використовуєте(самописну, чи щось типу цього http://www.dvojek.net/ )
Дуже цікаво знати яке ставлення у вчителів, батьків та учнів до електронного щоденника, чи міняється успішність в школі. А саме головне, чи не лягає все це виключно на плечі вчителя інформатики.

Сам по собі електронний щоденник - річ корисна. Але це лише ЩОДЕННИК з притаманними йому функціями. А вести його для учителя - додаткове навантаження, яке не варте переваг, що він дає.
ПОТРІБНА БІЛЬШ ПОТУЖНА СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ, однією з функцій якої є інформування батьків через Інтернет та СМС про успішність та відвідування його дитини, а дитини - про домашні завдання. Дле, ще раз підкреслюю, не є ОСНОВНОЮ функцією.
Ми експлуатуємо таку систему, зроблену на основі придбаної давно в Росії Net School 2.11. З дозволу розробників своїми силами (майже 5 років роботи!) зроблено те, що потрібно нашому закладу - http://ios.edu.vn.ua
Зараз в системі через Інтернет працює 3 школи міста, використовуючи мої сервери. В Україні продають щось подібне в Броварах. Цікаво, що ОРИГІНАЛЬНА версія (з обумовленим правом змінювати код, без права поширення) мені обійшлася в 2 рази дешевше, ніж те саме, перекладене нашими умільцями українською.
Навантаження на учителя інформатики ВЕЛИКЕ -адміністрування системи, навчання колег з нею працювати. Не навчиш - все будеш взагалі робити сам. Важливим є також організація доступу до мережі з робочих місць завуча, директора, а найкраще - з кожного навчального кабінету школи. Саме так ми і зробили.
Вигода безперечна!

Відредаговано: pasichov - Пт, 12.06.2009, 11:53
Spirit Дата: Сб, 19.09.2009, 23:32 | Повідомлення № 3
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Net School как на мой вкус, то страшная и сложная. Я бы не купил такую. Смотрел другие системы... пока не нашел качественную систему для автоматизации всех процессов в школе.
volevikt Дата: Нд, 20.09.2009, 00:26 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Нам також запропонували використовувати смс-щоденники. Умови: батьки щомісяця платять 18 грн, класний керівник виписує оцінки і зауваження, інший вчитель (бажано вчитель інформатики) заносить ці дані в спеціально відведений для цього комп'ютер. Класному керівнику і вчителю, що вводить дані в ПК, обіцяють оплачувати, якщо не помиляюся, по 1 грн. за дитину. На щастя, бажаючих не знайшлося.
pasichov Дата: Нд, 20.09.2009, 12:36 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (volevikt)
Нам також запропонували використовувати смс-щоденники. Умови: батьки щомісяця платять 18 грн, класний керівник виписує оцінки і зауваження, інший вчитель (бажано вчитель інформатики) заносить ці дані в спеціально відведений для цього комп'ютер. Класному керівнику і вчителю, що вводить дані в ПК, обіцяють оплачувати, якщо не помиляюся, по 1 грн. за дитину. На щастя, бажаючих не знайшлося.

Так, такий бізнес-проект автивно розкручують деякі телефонні оператори в Україні. Наша система є певною альтернативою.
ReVlaR Дата: Нд, 20.09.2009, 15:46 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Я із своїми учнями розробив свою програму на зразок того, що обговорюється тут. Називається "Освіта+". Програма встановлена на моєму компютері, доступ через Інтернет. Функції поділені по розділам: директор школи, вчитель, класний керівник, учень, спеціаліст відділу освіти. Кожен заходить у свій розділ, набравши свій пароль. Поки введені учні тільки нашого ліцею. Дані зібрані за 3 роки. Вводяться оцінки, пропуски, тема уроку та домашнє завдання. Раніше відправляли оцінки через СМС. Але відмовилися від цього, бо потрібно постійно слідкувати за тим, що втнуть мобільні оператори. Приймаємо заявки за використання нашої програми. Реєстрація 100 грн, користування 20 грн/міс. Звичайно є недоробки, але приймемо для обговорення та реалізації будь-яку ідею.
ihor_hontar Дата: Нд, 20.09.2009, 16:39 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (voshkaniridze)

Для деяких батьків так. Але не всі батьки мають доступ до інтернету. Якщо вводити всіх учнів школи, а перегляне 2% батьків, то кому це потрібно. Більшість дітей проти. Я б казав, що таке можна було б робити для батьків, які це бажають і звичайно за окрему плату з їхньої згоди. А це потрібно, на мій погляд, в кожному кабінеті, хоч 1 комп'ютер, щоб після уроку кожен вчитель заповнив відповідно свій предмет. Для вчителів інформатики - це додаткова нагрузка. Не маючи лаборанта в кабінеті інформатики, це практично дуже важко. Якби лаборанти були при потрібному кабінеті, а не від кількості класів у школі, то ще можна було б щось думати.
filnick Дата: Нд, 20.09.2009, 16:40 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ReVlaR)
Приймаємо заявки за використання нашої програми. Реєстрація 100 грн, користування 20 грн/міс. Звичайно є недоробки, але приймемо для обговорення та реалізації будь-яку ідею.

Перед тим як приймати заявки, на мою думку, варто хоча б ознайомити з Вашою системою. Все інше - це мати справу з котом у мішку...
ReVlaR Дата: Нд, 20.09.2009, 16:44 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Ми розробляли свою програму для себе в першу чергу. Вводимо оцінки за тематичні атестації та інші оцінки, що впливають на семестрову чи річну. Виконали моніторинг оцінок за 2 год при цьому одним викладачем інформатики. Коли сусідня школа зробила його за тиждень і всі вчителі були задіяні. Решта сервісів програми - це так, супутні розваги і практика для учнів у програмуванні.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.09.2009, 18:23 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
У Вас є сайт підтримки програми? Яким чином можна познайомитись з нею?
ReVlaR Дата: Пн, 21.09.2009, 11:42 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Не можна познайомитись ніяк. Я можу дати тестовий період роботи програми 1 місяць. Але все одно потрібно спочатку ввести базу даних вчителів, предметів, учнів, навантаження і т.д.. Я розроблю презентацію і викладу посилання на сайті. Скачуйте, знайомтесь, звертайтесь. Все обговоримо. Нові ідеї вітаються - реалізуємо.
Chex Дата: Вт, 06.10.2009, 16:58 | Повідомлення № 12
Новий користувач
Щось підказує мені, що за гроші котрі просять за ПО, навантажувати вчителя інформатики не є дуже правильно... Моя компанія розробляє, а точніше розробляла ПРАВИЛЬНИЙ програмний продукт, де все навантаження - це заповнити бланки кожному вчителю та передати їх до спеціаліста (кажного дня обїзжає школи). Щодо механізму інформування - СМС не панацея, є WAP версія сайту шоденника на якій можно дивитись в будьякий час з будьякого мобільного телефону. В розробці було задіяно кращих програмістів, але провевши детальний аналіз ринку, збагнули, що ми не є новаторами, маючи новітні розробки :(

А нещодавня угода з міносвіти - остання крапка у цьому питанні :( шкода, що непрофессійні рішення всеж таки перемагають за рахунок грошових вливаннь...

ReVlaR Дата: Ср, 07.10.2009, 13:58 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Quote (Chex)
шкода, що непрофессійні рішення всеж таки перемагають за рахунок грошових вливаннь

Думаю, що складати руки не потрібно. Звичайно, були б вливання, ой як було б добре. Я так розумію, ви вже не працюєте над своєю ПРАВИЛЬНОЮ програмою? Чому? Давайте об"єднаємо зусилля.
Тут на сайті багато хто хоче використовувати такі програми.
Поки що ми, розробники, самі не можемо відповісти їм, користувачам, на всі запитання. Звісно, не достатньо техніки, звісно, не досить кваліфіковані кадри для роботи із програмою. Ми провели семінар із директорами шкіл. Вони самі сиділи за програмою і пробували ввести дані за урок. Досить 3 хв. для введення даних, а решту проводь урок. Бо заповнювати журнал - це також додаткове навантаження на вчителя, але із цим ніхто не спорить. Використання програм типу "Електронний щоденник" - це вимога часу, а не чиясь прихоть.
dpi Дата: Ср, 07.10.2009, 17:02 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (ReVlaR)
Я із своїми учнями розробив свою програму на зразок того, що обговорюється тут.

В чем вы ее сделали?
Кто и сколько ее тестировал?
Кто и сколько лет или месяцев в ней работал? Какие отзывы?

Відредаговано: dpi - Ср, 07.10.2009, 17:06
kosarik1 Дата: Ср, 22.10.2014, 22:31 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Рейтинг: 14
Я колись вже давав посилання на електронний щоденник нашої школи.
Десь тут на фоорумі було відкрито навіть розділ щось на зразок авторського програмного забезпечення але я щось його не знайду.
На даний час програму доопрацьовано та розширено її функції.
До ведення окрім журналу додані розділіли шкільна бібліотека та поурочне планування з автоматичною розтановкою дат проведення уроків та інше..
Покращено та доопрацьовано сторінки журналу з демо прикладами для ознайомлення гостей з журналом.
Бажаючі можете заглянути тут:

http://jss.zz.mu/

Скрін головного меню програмного комлексу можна глянути тут:

http://compask.at.ua/index/skryn_11/0-504

В даний час готую скріни та опис програми. По готовності опублікую.

З повагою, О.С.Ковальчук

Відредаговано: kosarik1 - Ср, 22.10.2014, 23:05
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Електронний щоденник (Все що звязано з електронними щоденниками)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.