Нд, 17.12.2017, 15:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 29.05.2009, 20:15 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Можливо хтось стикався з подібною ситуацією, але я ні, тому був в шоці. На комп’ютері, що в секретаря виникло таке явище: будь-які дії, що робляться на комп’ютері після повторного включення або перезавантаження не зберігаються. Тобто, якщо я створюю файл на будь якому диску або копіюю файли, після перезавантаження їх не стає. Таке явище, що комп’ютер не має постійної пам’яті. Нічого не можна зберегти на жорсткому диску, проте запис файлів відбувається на флешку. Також якщо я роблю якісь налаштування в програмах, після перезавантаження все повертається на свої місця. Наприклад, додав закладку в браузері, перезавантажився і її не має. Тест оперативної пам’яті показав, що є проблеми з ОЗУ. То чи може бути причина в оперативці?

P.S. На превеликий жаль я дізнався про проблему тільки сьогодні і змоги поставити другу оперативку не було, зроблю це в понеділок. А зараз хотів би вислухати Ваші погляди.

swetikccc Дата: Ср, 17.06.2009, 18:37 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Я такі питання тестую дуже просто беру любий сучасний лайв лінукс, якщо Він бачить значить проблема в вікнах.
gromko Дата: Ср, 17.06.2009, 21:16 | Повідомлення № 32
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Quote (swetikccc)
Я такі питання тестую дуже просто беру любий сучасний лайв лінукс, якщо Він бачить значить проблема в вікнах

Я сам користуюсь цим варіантом, і прийшов до висновку 8 випадків з 10 коли "падає" система (Windows) - винні віруси, 1 випадок - "залізо". Якщо проблеми з "оперативкою" - буде "пищати"
swetikccc Дата: Ср, 17.06.2009, 23:53 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (gromko)
Я сам користуюсь цим варіантом, і прийшов до висновку 8 випадків з 10 коли "падає" система (Windows) - винні віруси, 1 випадок - "залізо". Якщо проблеми з "оперативкою" - буде "пищати"

У мене в основному через надмірне встановлення і видалення софту.
От чому в школі системи працюють і рік і два і мають прямий і необежений доступ до інтернету, антивірус обновлюеться щоденно і атоматичне обновлення системи.
А у Вас із за чого падають ОС?
А пищить оперативка тільки тоді коли зовсім не працюе, ще один признак оперативки вирубання і перезавантаження системи(потрібно протестувати планки, дуже довгий процес нажаль)
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.