Ср, 22.11.2017, 05:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 29.05.2009, 20:15 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Можливо хтось стикався з подібною ситуацією, але я ні, тому був в шоці. На комп’ютері, що в секретаря виникло таке явище: будь-які дії, що робляться на комп’ютері після повторного включення або перезавантаження не зберігаються. Тобто, якщо я створюю файл на будь якому диску або копіюю файли, після перезавантаження їх не стає. Таке явище, що комп’ютер не має постійної пам’яті. Нічого не можна зберегти на жорсткому диску, проте запис файлів відбувається на флешку. Також якщо я роблю якісь налаштування в програмах, після перезавантаження все повертається на свої місця. Наприклад, додав закладку в браузері, перезавантажився і її не має. Тест оперативної пам’яті показав, що є проблеми з ОЗУ. То чи може бути причина в оперативці?

P.S. На превеликий жаль я дізнався про проблему тільки сьогодні і змоги поставити другу оперативку не було, зроблю це в понеділок. А зараз хотів би вислухати Ваші погляди.

alex Дата: Пн, 01.06.2009, 20:33 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (NatVovk)
батарейка енергонезалежної пам’яті NVRAM

Будь-ласка уточніть. Якщо память енергонезалежна то для чого батарейка?
Andrey123q Дата: Вт, 02.06.2009, 01:15 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Такое впечатление, что какой-то оригинальный вирус при перезагрузке запускает откат (восстановление) системы.. Или секретарша боков в системе наделала.

Я думаю проще тут не думать особо, если ничего не выходит пробовать 1й вариант: сохранить информацию и переустановить ОС - потом уже смотреть на реакцию ПК. Ну а на будущее советую сделать копию системного диска, хотя бы программой Acronis True Image Home, - и впредь большинство проблем будет решаться за несколько минут.
Выше даже писали о покупке программы от Акронис, - на нашем постсоветском пространстве не вижу в этом смысла, крек есть для всего, практически.

varaaaan Дата: Нд, 07.06.2009, 15:35 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня. Розповідаю ситуацію та чекаю слушної поради. Рік тому придбав компютер. Все робило біль-меньш нормально до вчорашнього дня. До порту USB підключив нового МП3 плеєра. Розпочалась зарядка батареї. Так тривало де-кілька хвилин. Потім компютер раптово вимкнувся. Постоявши де-кілька хвилин попробував знову ввімкнутися (сам). Знву вимкнувся. Всі мої спроби надалі його ввімкнути дальше початку завантаження ОС не проходили. Сьогодні на ранок компютер ввімкнувся без ніяких проблем. Плеєра підключати не пробував. Компютер вже без збоїв працює пів дня. Плеєра зарядили в сусідів на компютері. Також працює без проблем. Дякую всім за поради.
pasichov Дата: Нд, 07.06.2009, 16:23 | Повідомлення № 19
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Quote (varaaaan)
Доброго дня. Розповідаю ситуацію та чекаю слушної поради. Рік тому придбав компютер. Все робило біль-меньш нормально до вчорашнього дня. До порту USB підключив нового МП3 плеєра. Розпочалась зарядка батареї. Так тривало де-кілька хвилин. Потім компютер раптово вимкнувся. Постоявши де-кілька хвилин попробував знову ввімкнутися (сам). Знву вимкнувся. Всі мої спроби надалі його ввімкнути дальше початку завантаження ОС не проходили. Сьогодні на ранок компютер ввімкнувся без ніяких проблем. Плеєра підключати не пробував. Компютер вже без збоїв працює пів дня. Плеєра зарядили в сусідів на компютері. Також працює без проблем. Дякую всім за поради.

Проблема може бути в несправному кабелі USB, через який пыдключав плеєр (цікаво, в сусіда заряжав через це же, чи інший?) Але мені потрапляв кабель, через який комп'ютер сам віключався..(коротив живлення)

mouse Дата: Нд, 07.06.2009, 16:29 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (pasichov)
Проблема може бути в несправному кабелі USB

Или в самом разъеме USB на компе. Точно, может коротить, как следствие комп будет выключаться, жить то ему хочется.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 07.06.2009, 22:06 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Проблема з комп’ютером секретаря вирішена! Був правий swetikccc, який висловив пропозицію, що на комп’ютері встановлена одна з програм відкату. Яка це була програма і яким чином вона була встановлена це вже інша історія. Дякую всім за думки.
Andrey123q Дата: Пн, 08.06.2009, 09:20 | Повідомлення № 22
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Ковальчук_Олександр, як же була вирішена проблема? - дуже цікаво.
mouse Дата: Пн, 08.06.2009, 16:20 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Ковальчук_Олександр)
Яка це була програма

Радий за Вас, але дайте назву цій програмці ! Можливо варто поділитися досвідом для інших, ну наприклад, щоб зберегти Вікна недоторканими.
volodschool2 Дата: Пн, 08.06.2009, 16:25 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (mouse)
але дайте назву цій програмці

Це могла бути програма типу Shadow Defender. Тільки не зрозуміло, для чого секретарці було потрібно її встановлювати? Але маєте гордитися тим, що є такі "продвинуті" секретарки B)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 09.06.2009, 00:40 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
але дайте назву цій програмці

Я назву не запам’ятав, але це була дійсно програма типу Shadow Defender, що використовується в комп’ютерних клубах. Наприклад, граються цілий день в клубі, по інтернету лазять, віруси ловлять, щось копіюють і т.д., а на слід. день - все чисто. Встановлена була з метою експерименту. Грузилася в трей при старті Віндовс.
Quote (Andrey123q)
як же була вирішена проблема?

Деінсталяцією цієї програми.
mouse Дата: Вт, 09.06.2009, 17:08 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Знайшов я цю радість.
Приємне враження. Особливо, коли антивірус обновився, а потім (після перезавантаження) як і не було обновлень.
І студентам подобається... на наступний день приходять, а робочий стіл чистий! :)
varaaaan Дата: Вт, 09.06.2009, 23:06 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У порядку завантаження компютера стояло: cd, hdd, usb. Usb взагалі вимкнув. Поки-що самовільного включення компютера не спостерігав.(перед тим при підключенні плеєра до компютера він міг сам по собі включитись). Також пропилососив системника(наскільки дозволяли пломби). Поки-що збоїв не було.
А шнур той самий був і у сусіда.
І паралельно зацікавився програмою із форуму "Shadow Defender". Питання: Чому Аваст її не пускає навіть перекопіювати?

Відредаговано: varaaaan - Вт, 09.06.2009, 23:08
Ktara Дата: Вт, 09.06.2009, 23:19 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Вирусов там нет точно
W-w-W Дата: Ср, 10.06.2009, 00:04 | Повідомлення № 29

Quote (varaaaan)
І паралельно зацікавився програмою із форуму "Shadow Defender". Питання: Чому Аваст її не пускає навіть перекопіювати?

Тому що аваст один з пришиблених антивірусів, віруси пропускає, а кряки, патчі, установочні файли рубає на ура!!!

Просто машина без гальм ;)

gry Дата: Ср, 17.06.2009, 16:34 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Рейтинг: 120
КОЛЕГИ. ДОПОМОЖІТЬ.
Вимкнулися всі USB порти. Перстав працювати принтер, вставивши флешку видає повідомлення /в треї/ "...одно из устройств USB подключено неправильно.../. При спробі підключити фотокамеру, інший принтер видає те саме повідомлення і визначає як " неизвестное устройство". Що дивно сканер Mustek 1200 працює, в яке гніздо не впхни. Що це залізо чи вірус якийсь? Чи допоможе format C? Вперше з таким стикаюсь. Може хто вже це пережив??? Дякую за допомогу!
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.