Пт, 15.12.2017, 02:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 29.05.2009, 20:15 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Можливо хтось стикався з подібною ситуацією, але я ні, тому був в шоці. На комп’ютері, що в секретаря виникло таке явище: будь-які дії, що робляться на комп’ютері після повторного включення або перезавантаження не зберігаються. Тобто, якщо я створюю файл на будь якому диску або копіюю файли, після перезавантаження їх не стає. Таке явище, що комп’ютер не має постійної пам’яті. Нічого не можна зберегти на жорсткому диску, проте запис файлів відбувається на флешку. Також якщо я роблю якісь налаштування в програмах, після перезавантаження все повертається на свої місця. Наприклад, додав закладку в браузері, перезавантажився і її не має. Тест оперативної пам’яті показав, що є проблеми з ОЗУ. То чи може бути причина в оперативці?

P.S. На превеликий жаль я дізнався про проблему тільки сьогодні і змоги поставити другу оперативку не було, зроблю це в понеділок. А зараз хотів би вислухати Ваші погляди.

swetikccc Дата: Пт, 29.05.2009, 20:28 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Похоже на одну с програм отката
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 30.05.2009, 01:14 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
swetikccc, конкретизуйте.
swetikccc Дата: Сб, 30.05.2009, 04:54 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Створіть папку чи файл, а потім подивіться чи є вони незавантажуючи операційну систему (лайв лінуксом чи файловим менеджером з реаніматора) перший раз просто перезавантажте і подивіться , якщо нема, то насильно вимкніть і знову подивіться
Програми отката - откат в первоначальное состояние системы при перезагрузке , они на форуме были
mouse Дата: Сб, 30.05.2009, 14:09 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Мої 5 копійок
Був у мене такий випадок.
Форматую під Вікнами вінчестер. Перезавантажуюсь. Все як було на ньому так і залишилось.
Форматую під ДОСом. На 78% - помилка, не можливо продовжити.
1. Моя думка поміняте вінчестер, скоріше це. Не думаю, щоб секретарка щось ставила для відката системи.
2. Зробіть копію всіх документів на флешку. Спробуйте форматнути під досом. Поставте вінду.
pasichov Дата: Сб, 30.05.2009, 19:15 | Повідомлення № 6
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (mouse)
Моя думка поміняте вінчестер,

На память не схоже. Вона може само собою "глючити", тоді буде неможливо поставити систему, замініть. Скоріше все-таки хард.
Можна спробувати "відремонтувати". Утілток різних для роботи з жорсткими дисками фрішних прірва, тільки треба акуратно. Найкраще, звичайно, Асronis Disk Direktor , але це комерційна програма купив колись 10 версію власним коштом. Але вона дозволяє після встановлення зробити будь-яку кількість "загрузочних" дисків, обмежень на використання яких немає. Можу образ такого диска вам зробити і викласти в себе на ftp. Завантажуємся з СД і "вишиваємо хрестиком" по харду....
swetikccc Дата: Сб, 30.05.2009, 20:52 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
При памяті комп зазвичай перезавантажується.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 30.05.2009, 21:33 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Я виключаю варіант, що це проблема з вінтом, поскільки на тому комп’ютері стоїть 2 вінти і на обох зміни повертаються назад. До того ж як я сказав, дії повертаються назад при зміні налаштувань в будь-якій програмі. Щодо програм відкату, варіант малоймовірний, але перевірити потрібно. Дуже цікаво, що файли зберігаються на флешку.
В понеділок буде більше відомостей.
swetikccc Дата: Нд, 31.05.2009, 08:15 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Попробуйте дії що я описав в Повідомлення № 4

Додано (31.05.2009, 08:15)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
До того ж як я сказав, дії повертаються назад при зміні налаштувань в будь-якій програмі.

Ці налаштування змінюють файл і хороша програма відкату повинна зреагувати

Відредаговано: swetikccc - Нд, 31.05.2009, 08:13
NatVovk Дата: Нд, 31.05.2009, 09:15 | Повідомлення № 10
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Дуже подобаються теми про комп.залізяки.
Тут я вважаю може бути кілька причин такої поведінки.
Оскільки причини складної поведінки завжди слід шукати у простому, то скоріш за все це може бути розряджена батарейка енергонезалежної пам’яті NVRAM (її ще називають CMOS або KMON) Скільки років материнці того комп? Всі електроелементи мають свій ресурс експлуатації, тому якщо материнка складається зі старих елементів, то таке можливо.
Друга причина може бути у налаштуваннях BIOS. Навряд чи секретарка хотіла їх змінювати (але може чисто випадково лимонадом на клавіатуру наляпала або щось ще, через що відбулося натиснення клавіш під час завантаження ПК). перевірте параметри налаштування BIOS. Докладно про усі можливі варіанти налаштувань написано в книжці, яка у травні вже вийшла у нашому видавництві. Вона має назву «Комп’ютер. Апаратна частина: конфігурація, вибір». Там окрема глава присвячена саме налаштуванню. Під час завантаження ПК увійдіть у BIOS та використайте опції Load Fail-Safe Defaults (установки за замовчанням), це зазвичай відновлює працездатність ПК. А щоб ніхто крім Вас (якщо Ви за це відповідаєте) не міг більше змінювати налаштування, то встановіть пароль на BIOS.
А для чого секретарці 2 вінчестери? Чи є на другому вінті ОС? Як у Вас встановлено у такому разі завантаження ПК?
Nevirkovets Дата: Нд, 31.05.2009, 13:06 | Повідомлення № 11
Написав MifTests
Рейтинг: 12
а із "Безопасним режимом" пробували попрацювати?
swetikccc Дата: Нд, 31.05.2009, 18:58 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
найпростіше завантажити любу ОС з компакта і настворюйте папок :) , якщо все окей то значить Вінда.
І чекаемо результатів і причин

Відредаговано: swetikccc - Пн, 01.06.2009, 01:10
PanPete Дата: Нд, 31.05.2009, 22:20 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
NatVovk, розсмішили ;)
Ковальчук_Олександр, цікаво чи викликається перевірка диску при перезавантаженні. Моя думка - крива ОС.
( при несправності HDD чи контролера, коли комп "губить" диск під час виконання операції запису наступає повний завис)

Відредаговано: PanPete - Нд, 31.05.2009, 22:33
anton_k Дата: Пн, 01.06.2009, 14:13 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Добридень усім!
Перечитав тут усі повідомлення. Дуже складно щось казати заочно. Може бути будь-яка причина, які тут описані.
Зі своєї практики знаю, що це може бути і крива ОС (кимось покоцана), і зміни у ВІОСі, і навіть запечені таргани на материнці. Також може бути вірус (колись про такі віруси, що портять ВІОС читав, у житті не мав з ними справи).
Того літа, коли я на старий комп поставив 2 вінчестер, то почалися проблеми (перший вінчестер іноді почав «відвалюватися» під час завантаження, а також іноді через кілька годин роботи). Викинув 2 вінчестери, поставив 1 дуже великий. Тепер з 2 не граюся.
А які звуки цей ПК видає під час завантаження? Десь у мене була таблиця з розшифруванням цих сигналів, але зараз не можу знайти, мабуть на іншому компі.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 01.06.2009, 19:13 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Дякую всім, але поскільки я в відпустці, то ще не мав змоги детальніше ознайомитись з проблемою. Взавтра буду в школі, будуть відомості.
Quote (NatVovk)
Оскільки причини складної поведінки завжди слід шукати у простому, то скоріш за все це може бути розряджена батарейка енергонезалежної пам’яті NVRAM (її ще називають CMOS або KMON)

В мене на одному учнівському комп’ютері така батарейка взагалі відсутня. Незважаючи на це, комп’ютер працює прекрасно, за вийнятком того, що системна дата постійно збивається і при кожному включенні завантажуються дефолтні параметри.
Quote (NatVovk)
Друга причина може бути у налаштуваннях BIOS.

Які нашаштування БІОС можуть відповідати за такі дії?
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Проблеми з комп’ютером: вірус чи оперативка?
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.