Нд, 19.11.2017, 23:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Автоматизація роботи шкільних підрозділів (Програми для роботи бібліотеки, шкільного психолога та ін.)
Автоматизація роботи шкільних підрозділів
Dron Дата: Пн, 18.05.2009, 11:19 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні форумчани! Дуже цікавить питання автоматизації роботи шкільних підрозділів, таких як бібліотека, психологічна служба, облік матеріальних цінностей. Напишіть, будь ласка, яке ПО для цього використовують у Вас в школі?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Вт, 19.05.2009, 08:19
mouse Дата: Пн, 18.05.2009, 15:59 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
У нас для розкладу - Деканат. Для бібліотеки є програма, працює в консольному режимі місцевого автора. Наскільки мені відомо - все це працює окремо. А шкода.
(для майбутніх запитань: "А чому Ви не очолите роботу?"; відповідь: "Давно засвоїв життєве правило: ініціатива - наказуєма". Сам запропоную, сам і буду відпрацьовувати, а потім ще звітувати, а може щось і не вийти...)
Але це моя суб*єктивна думка.
:?
swetikccc Дата: Вт, 19.05.2009, 07:28 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (mouse)
Давно засвоїв життєве правило: ініціатива - наказуєма

Quote (mouse)
(для майбутніх запитань: "А чому Ви не очолите роботу?"; відповідь: "Давно засвоїв життєве правило: ініціатива - наказуєма". Сам запропоную, сам і буду відпрацьовувати, а потім ще звітувати, а може щось і не вийти...)
Але це моя суб*єктивна думка.

Ні це об'єктивна думка ;)
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Автоматизація роботи шкільних підрозділів (Програми для роботи бібліотеки, шкільного психолога та ін.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.