Ср, 18.10.2017, 15:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Выпускники
Выпускники
AAN Дата: Нд, 17.05.2009, 22:45 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Уважаемые учителя информатики! Уверена, что многие из вас выпускали классы как классные руководители или учителя. Мой вопрос состоит в том. Следит ли кто-то из вас, кем в будущем стали ваши ученики? Кто связал свою жизнь с профессией, которая непосредственно связана с информатикой? Насколько много таких выпускников? Благодарны ли они вам за то, что вы, возможно, сыграли не последнюю роль в их выборе?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 17.05.2009, 22:56
W-w-W Дата: Нд, 17.05.2009, 23:24 | Повідомлення № 2

Quote (AAN)
Следит ли кто-то из вас, кем в будущем стали ваши ученики?

Так інколи цікаво як слалась їх доля, але чи залежить це від нас вчителів? В мене 1 учень поступив у київський авіаційний університет на факультет захист інформаційних технологій і я зовсім не вважаю це своєю заслугою, він сам вибрав свою долю, можливо щось допоміг я йому, але головна заслуга самого учня!

Quote (AAN)
Насколько много таких выпускников?

таких випускників небагато!

Quote (AAN)
Благодарны ли они вам за то, что вы, возможно, сыграли не последнюю роль в их выборе?

Вчительська робота рідко коли буває вдячною, інформатиків теж, а учні це розуміти починають, коли самі пробиваються в дорослому житті, тоді вони задумуються і, може, хочуть сказати дякую, але не відважуються!
AAN Дата: Пн, 18.05.2009, 00:07 | Повідомлення № 3
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Quote (Махновець_Ігор)
Так інколи цікаво як слалась їх доля, але чи залежить це від нас вчителів?

Ещё как зависит! Если не зависит что мы тут вообще делаем и что обсуждаем?
Quote (Махновець_Ігор)
Вчительська робота рідко коли буває вдячною

Не согласна. У меня есть один очень хороший пример учителя математики, которому ученики очень благодарны и именно она повлияла на выбор многих, как и на мой выбор тоже. Наверное многие учителя себя недооценивают.
У меня в университете тоже осталось два преподавателя, которых я очень уважаю, ценю и считаю примером для подражания, но сказать об этом не могу)))) Стесняюсь.
Quote (Махновець_Ігор)
хочуть сказати дякую, але не відважуються!

Quote (Махновець_Ігор)
головна заслуга самого учня!

Это тоже правда. Только сейчас в основной своей массе выпускники делают выбор неосознанно. Вернее куда родители смогут впихнуть и где хватит денег заплатить. А учителя по идее должны направлять, раскрывать таланты, возможности, учить. Главное учить работать и преодолевать трудности. Ну а в остальном конечно заслуга каждого.
Не хочется верить, что только мне повезло с такими учителями.
Ktara Дата: Пн, 18.05.2009, 01:04 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я работаю в ВУЗе, поэтому это моя обязанность знать кто и куда пошел дальше, кроме того я пишу соответствующую бумагу в МОН
filnick Дата: Пн, 18.05.2009, 01:12 | Повідомлення № 5
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Як класний керівник мав два випуски - 1986 та 1990 років. А як вчитель вже більше 25 випусків. Намагаюся завжди цікавитися тим, як склалася доля моїх випускників та учнів. Хоча багато з них роз'їхалися по світу, але при нагоді обов'язково спілкуємося (в т.ч. через Інтернет). Біля 80% нинішніх учнів школи - це діти моїх випускників. Якщо говорити про те, ким стали бувші мої випускники, то лише педагогів понад 40 чоловік (є викладачі Вузів, один навіть працює деканом, є кандидати наук). Є програмісти, інженери, технологи, лікарі, журналісти, агрономи, юристи, економісти і т.д. А є випускники, які працюють робітниками, у сільському господарстві, у бізнесі чи безробітні. Незалежно від того, де і ким працюють в переважній більшості завжди з повагою та вдячністю відносились до школи та до мене особисто. Якщо говорити просто, то не можу пригадати випадку, коли хтось з бувших випускників не привітався. Ну і це вже приємно.
mouse Дата: Пн, 18.05.2009, 10:13 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Поділяю думку Ktara, filnick, AAN.
Якщо вчитель працював на совість, то є і повага і т.д.
Не всі стануть інформатиками, але АЗИ інформаційної культури будуть мати та діточок своїх навчати. Так і прийдемо до високого рівня культури.
А з приводу поваги два слова: більший престиж професії - краще відношення до представників цієї професії.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Выпускники
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.