Нд, 22.10.2017, 05:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » 1С:Бухгалтерия (Про програму для підприємців і бізнесу)
1С:Бухгалтерия
takdiy Дата: Вт, 21.04.2009, 11:10 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Щановні Форумчани!
Хто мав(є) досвід роботи з програмою 1С:Бухгалтерия?
Можливо у когось є покрокова інструкція по встановленню і конфігурації.
Поділіться будь-ласка!
Ktara Дата: Вт, 21.04.2009, 12:49 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Устанавливается как обычная программа. Только смотря какой ключ. Но и то проблем нет. А конфигурация там стандартная. Потом каждый пишет под свои потребности
badm Дата: Вт, 21.04.2009, 13:43 | Повідомлення № 3
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Є вже готові конфи. Все залежить від версії. На даний момет є 2 гілки 7.7 і 8. Ставить все без проблем, Бажано для мережевої роботи 2003 server під термінал

Відредаговано: badm - Вт, 21.04.2009, 13:43
Ktara Дата: Вт, 21.04.2009, 13:50 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Готовые то есть, но мне удобнее переписать под себя. Да и вид будет такой, какой нравится мне :) Благо консультанта далеко искать не надо :)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 21.04.2009, 15:01 | Повідомлення № 5
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (takdiy)
Можливо у когось є покрокова інструкція по встановленню і конфігурації.
Поділіться будь-ласка!

Встановлюєм БДЄшку . Потім запускаєм файл авторан ехе. вибираєм конфігурацію . Наприклад підприємство Реаліз 19 -українська конфігурація вибераєм установити. просить установити універсальний ключ HASP - Інсталим вказуючи на файл SABLE .ЕХЕ єслі такий в вас присутній. Пита: бажаєте установити конфігурацію зараз? Тиснем так .У вікні яке відкриваєтся вказуєм на папку в директорії 1 - 1.77 Україна натискаєм далі просить перезагрузитись, перезагружаємось . В меню вибераємо відладчик і конфігуруєм 1С під свої потреби . Запускаємся в монопольному рижимі і створюєм чисту базу . Демо версією бази не раджу користатись. Я маю на увазі забивати дані в демку МАРНА СПРАВА ХІБА ЩО ДЛЯ ТОГО ЩОБ ТІЛЬКИ ПОКЛАЦАТИСЬ І ЗРОЗУМІТИ ХОЧ ПРИБЛИЗНО ЯК ВОНА ПРАЦЮЄ . Забивати краще в чисту базу . Ну а що до роботи в самі 1С присутній помічник і вичерпуюча довідка по роботі .Що не зрозуміло я завжди є в квіпові.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 21.04.2009, 15:03
takdiy Дата: Вт, 28.04.2009, 12:17 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Рейтинг: 4
Дякую всім хто відповів. Можливо данна тема цікавить не лише мене
Ось знайшов сайт http://www.firststeps.ru/
тут дещо є по цій темі і не тільки
fizikas Дата: Вт, 28.04.2009, 18:24 | Повідомлення № 7
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (takdiy)
Наприклад підприємство Реаліз 19 -українська конфігурація вибераєм установити. просить установити універсальний ключ HASP - Інсталим вказуючи на файл SABLE .ЕХЕ єслі такий в вас присутній.

Реліз 19 уже трохи застарий і має проблеми із сервером терміналів. Принаймні у мен такі були
Далі, "Саблею" також недоцільно користуватись, для цього існує пропатчена верія 1С. Принаймні 25 реліз точно є
Сабля може конфліктувати з іншим софтом, що вимагаї ХАСП ключ, наприклад з ЛІГою
НІКОЛЯ Дата: Вт, 28.04.2009, 18:46 | Повідомлення № 8
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (fizikas)
Реліз 19 уже трохи застарий і має проблеми із сервером терміналів.

Наче проблем не було а що до застарілості . Так 18 та 19 реаліз не молоденькі це 2003 -2004 рік але останнім часом користувачі чомусь саме більше їм надають перевагу . А що до саблі я в курсі за приколи які бувають що до її використання але сабля не єдиний витвір . Якби чітко було вказано що людина хоче поставити друга річ , а так я навів простий приклад. Я думаю 1 С-ники не в захваті були б від того що використовуюця на ліцензійні продукти - патчі мулі ключів кейгени і тд.. Отакі то справи. YНа мою думку освітлювати тему кряків мулів та іншого на даному форумі не варто .
Якщо детальніш до цеї теми пишіть в ОП або в квіп . Поспілкуємось.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 28.04.2009, 20:02
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » 1С:Бухгалтерия (Про програму для підприємців і бізнесу)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.