Пт, 06.12.2019, 23:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Інтернет без інтернету (дещо дивне запитання)
Інтернет без інтернету
piktor Дата: Вт, 21.04.2009, 08:37 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Ситуація наступна: мої студенти (спеціальність "Початкове навчання/інформатика") проходять практику в школі, проводячи уроки в 2-4 класах. Серед усього іншого вони також мають знайомити дітей з мережею Інтернет. Але біда полягає в тому, що локальна мережа класу з якихось причин відрізана від шкільного проксі і доступу назовні немає.
Я, звичайно, можу принести свій ноутбук, поставити на нього Apache чи інший веб-сервер (наразі там стоїть lighttp), всунути MediaWiki чи іншу вільну CMS, але я не встигну до того часу її наповнити матеріалом в достатній кількості, щоб діти за урок (за 15 хвилин, принаймні) не встигли оббігати його. (Власне, студентам, серед іншого, треба показати гіперпосилання).
Тому питання - чи знає хтось, чи можна десь потягнути уже готову заповнену базу до CMS, звичайно такого спрямування, щоб можна було показати дітям.
Spirit Дата: Вт, 21.04.2009, 10:02 | Повідомлення № 2
Сис.адмін
Рейтинг: 25
А я бы поставил две точки Wi-Fi и через них соединил бы 2 сети.
piktor Дата: Вт, 21.04.2009, 10:38 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Рейтинг: 19
Угу. Хороша порада. От тільки:
1 - Це не мій клас і не мій заклад. Студенти проводять на цю тему уроки лише один тиждень. Я там ставити нічого не буду.
2 - Вартість тих двох точок. Легше в когось позичити MTS, people.net чи Utel на день-другий.
3 - Найлегше все-таки протягнути нормальний кабуль від проксі до класу, але це не мій монастир.
volevikt Дата: Ср, 22.04.2009, 12:38 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Поки в школі не було Інтернету, користувалася програмою "Пошук-МЕТА" (диск колись придбала в інституті вдосконалення). Це навчальне середовище, яке дає змогу навчитися працювати з пошуковою системою "МЕТА" (без Інтернету). Є необхідний теоретичний матеріал про пошукові системи та тренажер. Гадаю, що для початкового ознайомлення з мережею може підійти.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Інтернет без інтернету (дещо дивне запитання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.